Main Menu

Co si myslíte o komunistech?

Založil tom712, Květen 20, 2005, 07:41:28 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Co si myslíte o komunistech?

Jsou to prasata
23 (59%)
Jsou to prasátka
5 (12.8%)
Jen růžová to může být...
7 (17.9%)
Jsem komunista
0 (0%)
Jsem prase
4 (10.3%)

Celkem hlasů: 36

Hlasování ukončeno: Květen 20, 2005, 07:41:28 ODPOLEDNE

jo

Kdyz uz se tu probira Bendl - neni to ten, co si nechal objednat Audinu
na krajsky urad protoze: "Audi je vic ceske auto nez Superb"?
a pak taky nekdo s jeho jmenem rikal, ze: "potrebuji pohon na vsechny
ctyri pro pripad krizovych situaci v kraji, proto audi".

Jestli se pletu, opravte me. :lol:

Deacon

mozna za tim stoji Wolf ... nejsem si jist ... je to jedna a ta sama svoloc

K5

moc korumpuje to je známá věc

na škole byl Bendl "normální", honil holky, trochu sportoval a rozhodně nebyl premiant ;-)

Mr.Gespant

No taky troska myho do politicky diskuze...

Padl tu nazor, ze KSCM je spatna, ODS tunelarska a CSSD nic dobryho neudelala...

Mozna bych nesouhlasil s tim poslednim - CSSD za vlady neni vyborna, ale spoustu dobryho udelala. Ekonomicka situace tohohle statu je na takovy urovni jako nikdy nebyla. Inflace je v mire, nezamestnanost klesa, HDP roste rychlejs nez zbytek Evropy ( to ze rosteme pomalejs nez Slovensko je hezky, ale kdyz je nekdo sto let za opicema, tak mu to nahoru jde podstatne lip )... Snad jedinej negativni ekonomickej ukazatel je mira zadluzeni statu, ale uprimne - kdyz clovek zaklada firmu, tak si taky vezme penize a ty potom leta splaci, natoz kdyz tu firmu sanuje... Vypovidaci hodnotu ma tempo zadluzovani a to je dikybohu klesajici - kazdy rok je tempo rustu zadluzeni o 40mld mensi a v roce 2007 uz by melo byt nulove...

Taky je dobry si uvedomit, ze vetsina tech dluhu, ktery CSSD vytvorila byla hlavne z toho, ze musela platit za krachujici banky z doby ODS...

Je pravda, ze spousta dulezitejch temat se neresi tak jak by se melo ( zdravotnictvi, duchodova reforma, atd.. ), ale taky nejde vsechno... Obzvlast pri ty "vetsine" ve snemovne...

uf... no nebylo to nejkratsi... gratuluju tem co to docetli az sem... :lol:
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

BlackSUN

No, já bych jen dodal, že ekonomická situace by byla stejná nebo relativně stejná i kdyby byla u vlády ODS, je to takovej nějakej přirozenej postup, vývoj, takže to si myslim, že socani moc neovlivnili.

Já beru za menší zlo ODS.

Mr.Gespant

No uvidime... za rok asi budou mit sanci a ja se jejich programu ( Modra sance ) celkem bojim...  :?
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

K5

Citace: "Mr.Gespant"Padl tu nazor, ze ...CSSD nic dobryho neudelala...
takhle radikálně bych to nebral, ale dle mě neudělala řadu potřebných nepopulárních opatření, protože by socany příště nikdo nevolil (troufám si odhadnout, že i kdyby je udělala, příští volby dopadnou úplně stejně, jako když je teď neudělala). Čili v budoucnu to odsereme všichni a nepopulární kroky si buď vyžere ODS nebo ten, kdo přijde po ní (pač ODS se na ně nejspíš taky vysere a nechá to vyhnít)

Citace: "Mr.Gespant"Ekonomicka situace tohohle statu je na takovy urovni jako nikdy nebyla. Inflace je v mire, nezamestnanost klesa, HDP roste rychlejs nez zbytek Evropy
Já to na vlastní kůži bohužel pociťuji úplně jinak. Tak zle jako teď jsme se jako rodina nikdy před tím neměli. A nejde jenom o chybějící peníze v domácím rozpočtu, ale i práce je čím dál tím horší, přirovnal bych to k chirurgovi, který je okolnostmi "trhu" nucen přes den dělat instrumentářku a po večerech vytírat nemocnici (nebo se na to může vysrat a jít na pracák). Jediné, co je 100x lepší než před 10ti lety, je možnost žít tupým konzumním způsobem (milion hypermarketů s "lákavým" zbožím a tuny výplachového materiálu linoucí se z TV), což není zrovna to, po čem prahnu.

Mr.Gespant

Citace: "K5"
Citace: "Mr.Gespant"Padl tu nazor, ze ...CSSD nic dobryho neudelala...
takhle radikálně bych to nebral, ale dle mě neudělala řadu potřebných nepopulárních opatření, protože by socany příště nikdo nevolil (troufám si odhadnout, že i kdyby je udělala, příští volby dopadnou úplně stejně, jako když je teď neudělala). Čili v budoucnu to odsereme všichni a nepopulární kroky si buď vyžere ODS nebo ten, kdo přijde po ní (pač ODS se na ně nejspíš taky vysere a nechá to vyhnít).

souhlas - viz muj prispevek

Citace: "K5"
Citace: "Mr.Gespant"Ekonomicka situace tohohle statu je na takovy urovni jako nikdy nebyla. Inflace je v mire, nezamestnanost klesa, HDP roste rychlejs nez zbytek Evropy
Já to na vlastní kůži bohužel pociťuji úplně jinak. Tak zle jako teď jsme se jako rodina nikdy před tím neměli. A nejde jenom o chybějící peníze v domácím rozpočtu, ale i práce je čím dál tím horší, přirovnal bych to k chirurgovi, který je okolnostmi "trhu" nucen přes den dělat instrumentářku a po večerech vytírat nemocnici (nebo se na to může vysrat a jít na pracák). Jediné, co je 100x lepší než před 10ti lety, je možnost žít tupým konzumním způsobem (milion hypermarketů s "lákavým" zbožím a tuny výplachového materiálu linoucí se z TV), což není zrovna to, po čem prahnu.

No ale ted mi rekni jestli je to tim, ze jsou problemy v praci nebo cim to je... Pokud je min a mene kvalifikovana prace, tak je to hlavne chyba tveho zamestnavatele... Pokud to jde s firmou z kopce, tak je to bohuzel dany trhem a nema to s zadnou vladou nic spolecnyho...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

tom712

Citace: "Mr.Gespant"Pokud to jde s firmou z kopce, tak je to bohuzel dany trhem a nema to s zadnou vladou nic spolecnyho...
No nekecej. Nebyla to snad sama Šárka Grossová která řekla, že v týhle zemi se fakt nedá podnikat. A je to právě kvůli socanum. Jaký sou tu podmínky pro malý firmy? Jak je tady zdaněná práce? Za tohle tome nemůže trh.

Mr.Gespant

btw. : ŠG je kr..a :lol:

co se tyce zdaneni, tak to je tady od dob vlady ODS... Nyni se chysta zmena a mas na vyber - CSSD a Sobotkuv navrh nebo ODS a Modra sance...

srovnání najdeš tady
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

tom712

ŠG je kráva, o tom bez debaty :-)

Tohle srovnání je moc hezký, ale trochu jednostraný. Ani sem si to nemusel číst, od začátku mi bylo jasný, že socani chtěj snížit daně svejm voličum. Ale řikám ti že se socanstvim se daleko nedostaneme. Pomůže tahle reforma naší ekonomice, nebo jen pomůže socanum udřet se u koryta?
Dávám sem pro srovnání i modrou šanci ZDE. jenom se nelekněte toho kreténa Tlustýho hned na druhý stránce :-) A neřikám že tohle je nějaká spása, rozhodně je to ale lepší než socani.

a ještě sem chtěl napsat něco a uplně sem zapomněl co sakra...  :?

Mr.Gespant

To je mozna chyba, ze sis to neprecetl... prece jen 80-90 procent lidi nejsou jen volici CSSD... Ja napriklad Modrou sanci cetl ( ne to co si poslal ty - to je asi z roku 2003 - cetl jsem tu aktualni :-) ) a nachazim v ni nektera pozitiva, ale bohuzel naprostou vetsinu negativ... Mimochodem ten odkaz kterej jsem ti daval, tak je sice na strankach CSSD, ale je to dokument, kterej pro MF zpracovala NEZAVISLA agentura...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Mr.Gespant

ale diky za ten odkaz... docela me pobavily prognozy pana experta Tlusteho... :-)) Kdyz se to srovna s realitou... proste stejny straseni jako pred vstupem do EU...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Lukas

mno tak ja nevim... komunisti sou pekny svine(sice sem je nezazil ale dokazu si predstavit z vypraveni)...
cssd sou pekni tunelari, akorat hafo veci naslibujou a po volbach skutek utek (a pan gross-no comment)
ods sou sice taky tunelari a zlodeji (ale kdo z politiku neni aneb kdo nekrade okrada rodinu  :D  ) ale jak tu nekdo psal ze sou mensi zlo nez ostatni tak s tim souhlasim


podle me by bylo nejlepsi kdyby se narod domluvil a volil nakou malou stranu (takovi nezavisli hasici nebo neco takovyho by bylo idealni :)  )a byl by pokoj od vsech tech tresnicek a modrych sanci-nadeji...


nojo skoda ze jeste nemuzu volit  :)

xtom

serte na to a netahejte politiku do Klfree, dokud Klfree nebude strana:-)