Main Menu

Co si myslíte o komunistech?

Založil tom712, Květen 20, 2005, 07:41:28 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Co si myslíte o komunistech?

Jsou to prasata
23 (59%)
Jsou to prasátka
5 (12.8%)
Jen růžová to může být...
7 (17.9%)
Jsem komunista
0 (0%)
Jsem prase
4 (10.3%)

Celkem hlasů: 36

Hlasování ukončeno: Květen 20, 2005, 07:41:28 ODPOLEDNE

tom712

Tuhle anketu vyhlašuju na podnět toho co sem právě viděl ve zprávách.
Ester Kočičková řekla řekla v rádiu že sou prasata teď to rádio žalujou.

Mr.Gespant

Jeste s politikou tady zacinej... :-))

To ze to jsou urazeni chudacci to je vec jina... Zas na druhou stranu Ester dost casto balancuje na hranici... :-)
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

tom712

Citace: "Mr.Gespant"Jeste s politikou tady zacinej... :-))

To ze to jsou urazeni chudacci to je vec jina... Zas na druhou stranu Ester dost casto balancuje na hranici... :-)
Tady začínám s politikou, protože mně to za a) dožralo a za b) se tu toho moc neděje :-)
A Ester Kočičková je v mnoha ohledech k***a, ale v tomhle s ní uplně souhlasim.

jedjisch

Citace: "tom712"Tuhle anketu vyhlašuju na podnět toho co sem právě viděl ve zprávách.
Ester Kočičková řekla řekla v rádiu že sou prasata teď to rádio žalujou.

Nevim co ti vadí... já bejt prase, tak to rádio taky žaluju  :?

Silver

Kazdej z vas zna komunysty jen z vypraveni :roll:
a otevrete tu takovou anketu  :D

tom712

Citace: "Silver"Kazdej z vas zna komunysty jen z vypraveni :roll:
a otevrete tu takovou anketu  :D
Ano, znám je jenom z vyprávění. občas si s nima vyprávi Moravec, občas dokonce vypráví oni. A tak sem si už stačil udělat docela obrázek. Je mi 21, v tomhle věku si už dokážu udělat vlastní názor ;-)
Ale je pravda že s věkem člověk zmoudří, viz příkladem budiž mé první volby :-) kdy sem hodil svuj hlas socanum. Jo jo.

K5

Citace: "tom712"Ale je pravda že s věkem člověk zmoudří, viz příkladem budiž mé první volby :-) kdy sem hodil svuj hlas socanum. Jo jo.

Jo jo, a teď jako mudrc dáš hlas tunélářům z ODS?  :lol:

tom712

Citace: "K5"Jo jo, a teď jako mudrc dáš hlas tunélářům z ODS?  :lol:
No přemejšlel sem o tom a asi ho dám tunelářum. Nepředpokládám že do voleb bude mít šanci nějaká pěkná menší strana. Počkám si a nechám se ovlivnit předvolebnímy průzkumy  :wink:

Deacon

jestli je nekdo prase, tak je to hejtman Bendl, protoze prosadil ( asi pred 4 lety mu v tom zabranili ochranici prirody, ale ted uz se jim to nepovedlo ) postavit za Lanama kulatak skoro jako v Dejvicich, ale co je horsi - vykacet tam les a postavit silnici 1. tridy vedouci do Berouna
... a abych nezapomel, stavi si tam pobliz v novy osade barak ...

... pokazdy kdyz tam jedu na kole na chatu me to nasere  :twisted:  ... ale clovek si zvykne ...

K5

Citace: "tom712"No přemejšlel sem o tom...
v ČR je patová situace, ODS se svými aktivitami dost zprofanovala (já už jí prostě nevěřím, viz oleje, mercedesy, mrtví sponzoři, tunely... atd), ČSSD neudělala nic z toho, co už dávno hoří (např. důchodová reforma), o KSČ(M) darmo mluvit (i kdyby měli v parlamentu 100% nebude to ku prospěchu nikoho) a pak už nikdo jiný nezbývá :cry:

belgarat


K5

samozřejmě že zbývá hafo pidistran, které nemá smysl volit, protože se nedostanou do parlamentu (pánbíčkáře vyjímaje), což je stejné, jako založit stranu vlastní :lol:

leda že by se něco stalo a lidi dali důvěru právě některé z těch pidistran (=utopie)

tom712

Citace: "K5"leda že by se něco stalo a lidi dali důvěru právě některé z těch pidistran (=utopie)
Právě doufám že se něco podobného stane. dost tomu věřím, že se nějaká s těch malích stran do parlamentu dostane. A i mim hlasem, protože ODS bych ho dával jen s velkou nechutí.

skudlik

Citace: "belgarat"Zbyva - zaloz vlastni stranu :)

Aaaa dostavame se k nekolikrat zminovane myslence - zalozit stranu klfree.net :) Se stavajici clenskou zakladnou by slo uz pusobit na regionalni urovni :) ... Za par let z nas muze byt vladnouci parlamentni strana  8)  :lol:  :twisted:

DrJ3kyll

Citace: "Deacon"jestli je nekdo prase, tak je to hejtman Bendl, protoze prosadil ( asi pred 4 lety mu v tom zabranili ochranici prirody, ale ted uz se jim to nepovedlo ) postavit za Lanama kulatak skoro jako v Dejvicich, ale co je horsi - vykacet tam les a postavit silnici 1. tridy vedouci do Berouna
... a abych nezapomel, stavi si tam pobliz v novy osade barak ...

... pokazdy kdyz tam jedu na kole na chatu me to nasere  :twisted:  ... ale clovek si zvykne ...

Jj, to sem videl, ziral, nechapal... :roll: jeste zbyva protahnout to Lanskou oborou, pres Klicavu a novy most pres Berounku... na druhou stranu samozrejme 10m nasyp az ke strasecky silnici...   at zije civilizace :/