České Vysoké Hučení Technické

Založil tom712, Květen 24, 2005, 08:33:28 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

conty

Citace: "Don Martinez"
Citace: "Belerby"to je studijni program ale jeste ne obor... ten si vyberes na konci druhaku... ted je tam tusim AI, DS, LD, nebo ME ;o)
a nebo tedy jeste PP no  8)
Jsem v tom jeste lama no :oops:

Za chvilku jses v tom jako doma, neboj kazdej tapal, ja a Belerby urcite taky :D

Belerby

Citace: "conty"
Citace: "Don Martinez"
Citace: "Belerby"to je studijni program ale jeste ne obor... ten si vyberes na konci druhaku... ted je tam tusim AI, DS, LD, nebo ME ;o)
a nebo tedy jeste PP no  8)
Jsem v tom jeste lama no :oops:

Za chvilku jses v tom jako doma, neboj kazdej tapal, ja a Belerby urcite taky :D
:D  :D
Pij beer, at je meer *22*

Don Martinez

Kdyz uz jsme u toho nevite jaky nastavit POP3 (IMAP) server pro pristup k mejlu dopravky? Chtel bych tam lizt pres Outlook - zda se mi to pohodlnejsi...

conty

Citace: "Don Martinez"Kdyz uz jsme u toho nevite jaky nastavit POP3 (IMAP) server pro pristup k mejlu dopravky? Chtel bych tam lizt pres Outlook - zda se mi to pohodlnejsi...
zkus se obcas podivat na fakultni stranky, da se tam i neco najit  :) http://fd.cvut.cz/Czech/Info/imap.html

Belerby

Pij beer, at je meer *22*

conty

Citace: "Belerby"beztak je tam akorat samej spam  :D
ja osobne sem ten skolni mejl otevrel naposledy nekdy v prvaku.. :wink:

Don Martinez

Citace: "conty"ja osobne sem ten skolni mejl otevrel naposledy nekdy v prvaku.. :wink:
Aha tak na to s*r*... Myslel jsem ze je to nejak dulezity :?

conty

Citace: "Don Martinez"
Aha tak na to s*r*... Myslel jsem ze je to nejak dulezity :?
Dulezity to neni podle me vubec, vyuzijes ho snad jednou a to na heslo pro pristup na board.fd.cvut.cz a na prihlaseni se k zapoctum, oslou ti na ten skolni mejl heslo...to je asi jedina funkce, kterou jsem za tri roky poznal :wink:

Belerby

nam tam jednou za cas (tak jednou za semestr) prisel mail o tom ze odpoledni cviceni se rusi ... ale vetsinou ten den kolem poledne ze...
takze nam to bylo beztak k ...
Pij beer, at je meer *22*

tom712

No mně tam teda choděj důležytý věci. Taky nejsem nějakej dopravák že, ale FELák :-)

No a mam to aliasly na jinej mail... taky imaps
Si to muzete nastavit aby se vam to preposilalo nebo posilalo duplicitne na vas normalni meil ne  :roll:  :roll:  :roll: