České Vysoké Hučení Technické

Založil tom712, Květen 24, 2005, 08:33:28 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

tom712

Ahoj všichi ČVUŤáci, hlavně FELáci. A uplně nejvíc zdravim ty kteří sudujou obor Kybernetika a Měření :-)
Já to totiž studuju taky a docela by se hodila nějaká spolupráce. Takže sem napište Kyberáci.

tom712

a ještě něco co se ČVUT týká...
Chodí vám tady Semtel? Já se přes webové rozhraní do KOSu nedostanu a Semtel mi nechodí...

BlackSUN

Citace: "tom712"a ještě něco co se ČVUT týká...
Chodí vám tady Semtel? Já se přes webové rozhraní do KOSu nedostanu a Semtel mi nechodí...

Viz news odpověď.

Ray

ahoj, tenhle thread už je docela starej, ale nevadí - chtěl jsem se zeptat, kdo že to v klfree studuje ČVUT?
možná se k vám v budoucnu přidám ;), snažím se zvolit si nějakou školu, a vůbec mi to nejde :D tak jsem se chtěl zeptat, jaké jsou vaše zkušenosti s "českého hučení technického", jaké byly přijímačky a tak.......
(chtěl bych najít něco se zaměřením na počítačovou grafiku a dočetl jsem se, že je zde také jedna taková katedra :) )

kroup

To vis, pojd k nam na FEL, kdyz tu nudu a flakani vydrzis ;-) Kazdopadne doporucuju DOD (DenOtevrenychDveri), tam te vezmou i na prohlidku po tech labech kde se grafikou zabejvaj.
a cestě zpět na Zemi jsme narazili na mnoho podivných věcí. Minulý týden jsme objevili měsíc, který měl stejný tvar jako zadek Marilyn Monroe. Obletěli jsme ho hned několikrát.

DrJ3kyll

Citace: "Ray"ahoj, tenhle thread už je docela starej, ale nevadí - chtěl jsem se zeptat, kdo že to v klfree studuje ČVUT?
možná se k vám v budoucnu přidám ;), snažím se zvolit si nějakou školu, a vůbec mi to nejde :D tak jsem se chtěl zeptat, jaké jsou vaše zkušenosti s "českého hučení technického", jaké byly přijímačky a tak.......
(chtěl bych najít něco se zaměřením na počítačovou grafiku a dočetl jsem se, že je zde také jedna taková katedra :) )

Co se tyce prijmacek, tak me dost rozesmali...  ;)))

tom712

Citace: "DrJ3kyll"
Citace: "Ray"ahoj, tenhle thread už je docela starej, ale nevadí - chtěl jsem se zeptat, kdo že to v klfree studuje ČVUT?
možná se k vám v budoucnu přidám ;), snažím se zvolit si nějakou školu, a vůbec mi to nejde :D tak jsem se chtěl zeptat, jaké jsou vaše zkušenosti s "českého hučení technického", jaké byly přijímačky a tak.......
(chtěl bych najít něco se zaměřením na počítačovou grafiku a dočetl jsem se, že je zde také jedna taková katedra :) )

Co se tyce prijmacek, tak me dost rozesmali...  ;)))
Vzhledem k tomu ze mne přijaly i na Fakultu jadernou a fyzikálně inžinýrskou... Ty přijímačky sou fakt vo hovně. Čim víc prváký tim víc peněz od státu. Ale neboj, oni si tě propasírujou :-)

Cirrus

No já se teď dostal na dopravku na profesionálního pilota a zas tak lehký mi to nepřipadalo... a to sem byl 7.  8)
ale zase brali jen 25 lidí... tak nevim.

Cirrus
"Pravděpodobnost přežití se rovná úhlu dopadu na zem..."

Belerby

Citace: "Cirrus"No já se teď dostal na dopravku na profesionálního pilota a zas tak lehký mi to nepřipadalo... a to sem byl 7.  8)
ale zase brali jen 25 lidí... tak nevim.

Cirrus

nooo, z osobnich zkusenosti vim ze to neni zas tak tezke...
si v prvaku ?
Pij beer, at je meer *22*

Cirrus

jj V prváku...

A co studuješ/studoval ty?
"Pravděpodobnost přežití se rovná úhlu dopadu na zem..."

Belerby

Citace: "Cirrus"jj V prváku...

A co studuješ/studoval ty?
ja sem na AI ;o)
... icq ...
Pij beer, at je meer *22*

Don Martinez

CVUT Fakulta Dopravni obor Technika a technologie v doprave a spojich :) ...

Belerby

Citace: "Don Martinez"CVUT Fakulta Dopravni obor Technika a technologie v doprave a spojich :) ...
to je studijni program ale jeste ne obor... ten si vyberes na konci druhaku... ted je tam tusim AI, DS, LD, nebo ME ;o)
a nebo tedy jeste PP no  8)
Pij beer, at je meer *22*

conty

CVUT FD obor PL, dopravka tezka neni, bakalari to maj ted snad jeste lehci nez my :)

Don Martinez

Citace: "Belerby"to je studijni program ale jeste ne obor... ten si vyberes na konci druhaku... ted je tam tusim AI, DS, LD, nebo ME ;o)
a nebo tedy jeste PP no  8)
Jsem v tom jeste lama no :oops: