Main Menu

Datinel a obchodní rejstřík

Založil adampulec, Červenec 29, 2005, 08:39:35 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

Je datinel v obchodním rejstříku?

Ano a lze ho najít
0 (0%)
Ano, ale schovaný
0 (0%)
Ne a nejde ho tam najít protože tam neni
10 (100%)

Celkem hlasů: 9

Hlasování ukončeno: Červenec 29, 2005, 08:39:35 DOPOLEDNE

adampulec

V obchodním rejstříku jsem si pokusil hledat slovo datinel. Neúspěšně. Zkusil jsem tedy IČO, taky bez jediného výsledku.

Znamená to tedy, že datinel není v obchodním rejstříku a podniká?

(Hledal jsem na rejstříku přístupném z internetu)

jo

v obchodním rejstříku jsou pouze obchodní společnosti (viz obchodní zákoník)

Datinel je pouze obchodní název jednoho živnostníka. Není na tom nic
špatného, je to jako když mlékárna pojmenuje mléko Kravské - jen
obchodní název.

To, co hledáš je soupis podnikajiících subjektů, který vede ministerstvo financí (ARES). wwwinfo.mfcr.cz

flashx

Citace: "jo"v obchodním rejstříku jsou pouze obchodní společnosti (viz obchodní zákoník)

Datinel je pouze obchodní název jednoho živnostníka. Není na tom nic
špatného, je to jako když mlékárna pojmenuje mléko Kravské - jen
obchodní název.

To, co hledáš je soupis podnikajiících subjektů, který vede ministerstvo financí (ARES). wwwinfo.mfcr.cz

Pletes sem dva pojmy a to obchodni jmeno ktere musi odpovidat registraci bud u obchodniho soudu a nebo na zivnostenskem uradu pod kterym musi firma vystupovat a nazev produktu
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

Mr.Gespant

Takze shrnuti pro ujasnenou... Datinel neexistuje. Nic takoveho neni. Je to jen "oznaceni", ktere si dal Milan Krčmář...

Milan Krčmář je osobou samostatně výdělečně činnou a "Datinel" se pojmenoval jen proto, aby to vypadalo líp... Přece jen, když někoho připojuje Datinel a ne Milan Krčmář, tak to zní líp... :-))
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

adampulec

Mr.gespant zkoušel jsem hledat v ochodním rejstříku milana krčmáře jako osobu fyzickou podnikající .. taky nic

belgarat

Musis ARES, zivnostnik - fyzicka osoba NEMUSI byt zapsan v O.R.

Karfik

Nejlepší na tom je že DATINEL smí používat jen v případě že to má napsaný v živnost. listě, ale nejsem si jistej jestli neupravily zákony a jestli se to ještě smí. Já když jsem dělal živnost tak to povolený bylo(1993).
Shrnutí: ať je to tak nebo tak, je to vemeno z kachny.
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.