Main Menu

Televizní anténa a takový ty věci vokolo.

Založil tom712, Srpen 29, 2005, 04:48:47 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

tom712

Stožár už mám :-) je to  ten co na něm svítí AP Korea.
Zatím máme anténu na balkóně míří na Prahu a příjem dost hroznej. Kdybych to mněl oznámkovat jako ve škole tak ČT1-2, ČT2-4, Nova-3, Prima-4, TV Praha-5 :-)
Měl sem proto v plánu zakoupit něco lepšího a přidělat na stožár. Když jsem se podíval na net, zjistil sem že to není zas tak jednoduché jak sem si myslel :-) ani nevím "co" vlastně chci koupit.
Proto nejdřív poraďte po čem se mám vlastně potávat - třeba hoďte odkazy odtud.
Situace je tato. Mame 2 (možna budou 3) televizní přijímače v rodiném domku. Jeden stožár a jednu takovou tu placatou patrovou anténu. Budu teda chtít asi něco jako je tady. Sousedi mířej většinou nějakejma velkejma YaGinama na prahu

Poraďte prosím co si koupit (na jaký kanály nebo pásma nebo co) porřípadě nabídněte.

Lukas

se zeptej sousedu ne ?? :D

tom712

Citace: "Lukas"se zeptej sousedu ne ?? :D
Sousedi nemaji rozbocovac a netusi jaky maji predzesilovac. Na korei bydli povetsinou hornici keri tomu rozumi jako koza televizním antnám.

Nějaká další rada? Třeba i jen odkázek, ale zasvecovat sebe samotného do TV problematiky nechci :-)

K5

A co se obrátit na odborníka? Minimálně jeden sedí vedle mě v kanceláři.

tom712

Citace: "K5"A co se obrátit na odborníka? Minimálně jeden sedí vedle mě v kanceláři.
Doufal sem že je nějaký odborník v řadách prohlížečů fóra.


-----------------------

Btw. Nějak mi blbne zobrazovani novych prispevku na tomto foru. Tendle sem našel uplně náhodou.... a nebyl jeden který se mi neukázal. Sice blikaj a jánevim co , ale dyž kliknu tam nahoru na "Nové příspěvky" tak nic.

eeeeeee, sakra, du si někam postěžovat

K5

musíš klikat na nepřečtené příspěvky, víme?

tom712

Citace: "K5"musíš klikat na nepřečtené příspěvky, víme?
[ot]no v kokose staci nove prispevky. ale ted uz si davam pozor. tez sem [/ot]