Main Menu

Vas Prohlizec

Založil Don Martinez, Září 24, 2005, 12:13:20 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Tak co?

Firefox
30 (52.6%)
Internet Explorer
8 (14%)
Opera
18 (31.6%)
nejaky atypicky jiny, co nikdo nezna :)
1 (1.8%)

Celkem hlasů: 54

Hlasování ukončeno: Září 24, 2005, 12:13:20 ODPOLEDNE

tom712

Dík.

Ha, ale nemuzu se s tim dostat na rozvrh... Píše že dávám špatný heslo. To by mne nijak neprekvapovalo, ja mam z heslama vubec problemy, ale FF to tam normalne pusti.

>>> obrátím se na Informační centrum v Zikově ulici :-) Hned ted tam jedu.

Citace: "BlackSUN"
Citace: "fstembera"preOperovanej jsem ,ale chybi mi plugin adblock ;(

http://www.operaadfilter.com/
jenze to neni takovej komfort ,jako zmacknout napis adblock a je reklama pryc

mimochodem ,me ten filter.ini nefunguje ;((

BlackSUN

Citace: "fstembera"
Citace: "BlackSUN"
Citace: "fstembera"preOperovanej jsem ,ale chybi mi plugin adblock ;(

http://www.operaadfilter.com/
jenze to neni takovej komfort ,jako zmacknout napis adblock a je reklama pryc

mimochodem ,me ten filter.ini nefunguje ;((

Mě taky ne, nezkoušel sem ho totiž ještě, reklamu mi umí blokovat kerio, ale neblokuju ji, páč někdy tam může být i něco zajímavého, stač blokovat pop-up okna, ty mě otravují.

tom712

Héééj, Opera nezobrazuje ikony stránek! To se mi teda vůbec nelíbí. Dá se to někde povolit? A zobrazuje se to v záložkách, tam bych to teda docela rád.

Já mam nastaveno Zobrazovat všechny druhy ikon a vono ne...

Citace: "tom712"Héééj, Opera nezobrazuje ikony stránek! To se mi teda vůbec nelíbí. Dá se to někde povolit? A zobrazuje se to v záložkách, tam bych to teda docela rád.

Já mam nastaveno Zobrazovat všechny druhy ikon a vono ne...
tak zkus vycistit cache ;o)

tom712

Citace: "fstembera"
Citace: "tom712"Héééj, Opera nezobrazuje ikony stránek! To se mi teda vůbec nelíbí. Dá se to někde povolit? A zobrazuje se to v záložkách, tam bych to teda docela rád.

Já mam nastaveno Zobrazovat všechny druhy ikon a vono ne...
tak zkus vycistit cache ;o)
Jo klidne muzes napsat jak.

A taky mi opera ukazuje nejaky divny cisla v nazvu okna. Treba tohle okno se menuje
"1134:852 - FORUM.KLFREE :: Odeslat odpověď - opera" to tam jako má bejt, toasine

Mr.Gespant

tak vzdalene mi to pripomina rozliseni tvyho monitoru :-)))
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

jedjisch

Citace: "tom712"
Citace: "fstembera"
Citace: "tom712"Héééj, Opera nezobrazuje ikony stránek! To se mi teda vůbec nelíbí. Dá se to někde povolit? A zobrazuje se to v záložkách, tam bych to teda docela rád.

Já mam nastaveno Zobrazovat všechny druhy ikon a vono ne...
tak zkus vycistit cache ;o)
Jo klidne muzes napsat jak.

A taky mi opera ukazuje nejaky divny cisla v nazvu okna. Treba tohle okno se menuje
"1134:852 - FORUM.KLFREE :: Odeslat odpověď - opera" to tam jako má bejt, toasine

seš divnej... :)
favicony mi fungujou a zadny divny cisla se mi nezobrazujou :) Myslim ze v tomhle smeru jsem s Operou nijak neoperoval :P

tom712

Tak ji mam asi nejakou rozesranou!

A porad se moc netvari jako vychozi prohlizes :-(

Don Martinez

Citace: "tom712"Tak ji mam asi nejakou rozesranou!

A porad se moc netvari jako vychozi prohlizes :-(
A nebo mas rozesranej OS :twisted: ...

jedjisch

uááááááááááááááááá, spadnul mi comp a přišel jsem o veškerý nastavení opery... chjo  :?

Citace: "tom712"A taky mi opera ukazuje nejaky divny cisla v nazvu okna. Treba tohle okno se menuje
"1134:852 - FORUM.KLFREE :: Odeslat odpověď - opera" to tam jako má bejt, toasine
a nehlasi ti to neco podobnyho jako http://members.shaw.ca/spudnewt/sierranaked.jpg/badluck.swf ?  :lol:
UPDATE: bylo mineno ironicky
UPDATE2: tato je totiz hlaska jednoho viru,cili nic proti Tomovi712

BlackSUN

Citace: "tom712"A taky mi opera ukazuje nejaky divny cisla v nazvu okna. Treba tohle okno se menuje
"1134:852 - FORUM.KLFREE :: Odeslat odpověď - opera" to tam jako má bejt, toasine

Cislo tam byt ma, je to velikost aktualniho viewportu pro stranku, proste rozmery okna stranky, ne okna prohlizece.

Ikony samozrejme normalne fachaj, asi nejakej error u tebe.

tom712

Tak.
Ohledne ikon v zalozkach. Je tam takova ikoa jakou ta stranka ma dyz ji tam hodim... jelikoz sem vse importoval s FF tak samozrejmne nemaj zadnou.
Jedine jak tam dostat ikony je zalozku smazat a udelat znova

Ohledne rozmeru okna stranky v zahlavi :-) No to je teda kravina a neprsel sem na to jak to zrusit. Asi to budu muset prezit.

A pro FStemberu:

Citace: "tom712"A pro FStemberu:
f.cked image (upraveno kvuli delce prispevku,autor promine  :)
Co napadas nekuraky ,mlady chlapce ? :twisted:  :lol:
Me se pak v prohlizeci ukazuje misto tehto plic:

tydle   :cry:  :

Coz mi vadi pri praci :? s Operou...