Main Menu

PIII

Založil Waladir, Říjen 13, 2005, 09:08:41 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Waladir

Koupim Pentium III s jadrem Tualatin (pripadne i Coppermine) s frekvenci 1 GHz a vyssi (socket FC-PGA)

K5

pokud vím, tak plnokrevné Pentium III bylo max 1GHz, pouze několik málo Celeronů mělo vyšší frekvenci.

jeden takový 1GHz počítač doma mám, v jaké konfiguraci a za kolik peněz by sis to představoval?

Waladir

PIII s jadrem Coppermine podle mych informaci delali do 1.1GHz, s jadrem Tualatin snad az do 1.6GHz. Potrebuju pouze procesor, zbytek mam. Cenu si predstavuju tak 600,-, max 700,-.

Don Martinez

Waladir ma recht: http://en.wikipedia.org/wiki/Pentium_III
/edit: teda ne uplne Coppermine az 1133 MHz, Tualatin az 1400 MHz

Citace: "Waladir"PIII s jadrem Coppermine podle mych informaci delali do 1.1GHz, s jadrem Tualatin snad az do 1.6GHz. Potrebuju pouze procesor, zbytek mam. Cenu si predstavuju tak 600,-, max 700,-.
700 ..to si delas srandu  :lol: ... v bazaci www.ruzovka.cz maj 1ghz za 1300,-

Docent

Pokud vím, tak Růžovka víc jak rok nefunguje (byl jsem tam reklamovat paměť 3 dny před tím, než definitivně skončili, pan vedoucí mně řekl, abych si našel na webu dodavatele té paměti a reklamoval ji tam, po delší srdečné výměně názorů po mně hodil z pokladny 7 stovek a řval, že mě nechce nikdy víc vidět), takže informace z jejich webu asi nebudou směrodatné  :evil: .
S(tB)eznam - nic horšího neznám!
... vlastně ano, cenzora v KlFree :-(.

Citace: "Docent"Pokud vím, tak Růžovka víc jak rok nefunguje (byl jsem tam reklamovat paměť 3 dny před tím, než definitivně skončili, pan vedoucí mně řekl, abych si našel na webu dodavatele té paměti a reklamoval ji tam, po delší srdečné výměně názorů po mně hodil z pokladny 7 stovek a řval, že mě nechce nikdy víc vidět), takže informace z jejich webu asi nebudou směrodatné  :evil: .
tak se tam di podivat ,jak jim to slape. oni si to totiz prevzali ti mladasove... :lol: je tam docela lacino...

Waladir

Citace: "fstembera"
700 ..to si delas srandu  :lol: ... v bazaci www.ruzovka.cz maj 1ghz za 1300,-

Nedelam. Rad bych posilil domaci servrik, ale samozrejme ze ne za kazdou cenu. Pokud nesezenu, tak nesezenu.

BlackSUN

Měl bych tu Celerona (jadro Tualatin) 1300 Mhz, nechám ho za 800 Kč, řekněme, že je možnost se domluvit na pár dnech otestování.