Main Menu

Obrovské přílohy k mailum

Založil jedjisch, Leden 22, 2006, 06:55:09 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

tak jsem nasel neco v php.
Mohlo by to usnadnit prenos souboru pres internet.

Hangman

Už ste někdo posílali mailem 200MB ? Já jo a ne jednou:-D
Proč hledat jiný řešení, když to jde?
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

jedjisch

Treba proto ze je to silena prasarna. A nebo si aspon pak nestezovat na foru ze nemuzu posilat maily > 64kB ;)

Strazhce

64 KB mail? To je pekne nanic... Je treba uvazit, co tim posilas. Kdyz posilas pdfko, textak apod., pak ma smysl vetsi priloha - posilas v tom nejakou informaci. Uz vidim, jak obchodnimu partnerovi posilas mail, ze si ma z tveho ftp stahnout kopii faktury v cemkoliv, protoze do mailu nepatri priloha vetsi nez 64 KB.

Kdyz mi ale nekdo posle mailem video, tak je to dost blbej napad, ktery do mailu nepatri. Asi tak.

belgarat

Hangman: precti si poradne k cemu ma slouzit sluzba zvana e-mail. Rozhodne to neni sdileni velkych souboru. Napr. servery si predavaji a opakuji ta obrovska data (kdyz se napriklad nepodari mail dorucit napoprve). Cilovy klient, pokud si nestahne "jednim vrzem" 200MByte, taky musi cely prenos opakovat od zacatku.

Kdyz chces sluzby Internetu pouzivat, tak prosim nastuduj k cemu vlastne ktera z nich slouzi a jak ji pouzivat.

Hangman

já to posílal po 13MB souborech - byl to skoro jedinej způsob jak to tam dostat. :lol:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

DrJ3kyll

Citace: "Hangman"já to posílal po 13MB souborech - byl to skoro jedinej způsob jak to tam dostat. :lol:

A uz si slysel neco o FTP?  Premyslim, jestli nenavrhnu lidem podobnym tobe zakazat pouzivani emailu, minimalne do odvolani. To je strasna prasarna. Vzdycky existuje lepsi reseni.

Hangman

Já ale nepoužívám smtp klfree ale rovnou z webu :wink:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Mr.Gespant

Citace: "Hangman"Já ale nepoužívám smtp klfree ale rovnou z webu :wink:

Tenhle argument jsem nepochopil  8)

Nejde o to, jestli se tim zatizi sit nebo smtp server klfree... Jde o to, ze pouzivas nevhodnou technologii... Je to jako bys jel Dakar s trabantem
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Hangman

jj - skončim s velkejma přílohama k blahu síťě. :wink:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Mr.Gespant

No hlavne muzes byt rad, ze to vubec ty SMTP relay servery pres sebe nechaly vubec projit... 13MB to uz je fakt moc...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Tom733

Citace: "Hangman"Už ste někdo posílali mailem 200MB ? Já jo a ne jednou:-D
Proč hledat jiný řešení, když to jde?

a tim se jeste chlubis ? Pripominas mi lidi, kteri se chlubi tim, ze jezdi po meste 200 km/s ... taky to jde :-((

neni daleko doba, kdy zacnou spravci SMTP serveru snizovat limity pro prevzeti zpravy
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"