Main Menu

Pentium III 933MHz nebo 1GHz

Založil honzag, Listopad 17, 2005, 08:41:55 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

honzag

Koupim procesor Pentium III 933MHz nebo 1GHz - levne. Popr. vymenim za procesor PIII 866MHz+priplatek.

Mr.Gespant

to je to takovej rozdil? :-))

co overcloking?
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Hanz02

Citace: "honzag"Koupim procesor Pentium III 933MHz nebo 1GHz - levne. Popr. vymenim za procesor PIII 866MHz+priplatek.
proc to chces menit?
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

honzag

Citace: "Hanz02"
Citace: "honzag"Koupim procesor Pentium III 933MHz nebo 1GHz - levne. Popr. vymenim za procesor PIII 866MHz+priplatek.
proc to chces menit?
chci zkusit, jestli by to nebylo trochu rychlejsi, puvodne jsem myslel, ze bych chtel nejakou 1.3, ale zjistil jsem, ze to moje deska nepodporuje

Don Martinez

Citace: "honzag"chci zkusit, jestli by to nebylo trochu rychlejsi, puvodne jsem myslel, ze bych chtel nejakou 1.3, ale zjistil jsem, ze to moje deska nepodporuje
IMHO ten rozdil ani nepoznas - jestli chces hrat hry tak si spis kup lepsi grafarnu.

Hanz02

Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...