Main Menu

20m 8ziloveho ethernetoveho kabelu

Založil , Listopad 22, 2005, 01:38:16 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Medwyn


Citace: "Medwyn"smarja.. proc to kupujes pres forum? :-)
tak ja myslel ,ze nekdo bude mit doma povalujici se klubicko kablu a chce se ho zbavit... :lol:

...samozrejme ,ze by se mohla najit dobra duse a prodat mi ho z nekteryho skladu klfree...

tom712

Citace: "fstembera"tak ja myslel ,ze nekdo bude mit doma povalujici se klubicko kablu a chce se ho zbavit... :lol:
No já mam asi 30 metrů kabelu... jenže je nataženej. A to tak že přes balkóny sousedů. Takže k sundání je třeba koordinace několika lidí což byl doteď problém :-)
(sundavám to od tý doby co se na grcu udelala lanka)
Citace: "fstembera"...samozrejme ,ze by se mohla najit dobra duse a prodat mi ho z nekteryho skladu klfree...
Hehe, ten ze skaldu tu mam taky, ale neprodám. Rozhodně né veřejně na fóru  :D

Diky za nabidky (i kdyz zadny nebyly  :wink:  ale sehnal jsem to u vilika1 (teda jestli dneska nezapomene  :lol:
UPDATE:Nezapomnel :D takze mu touto cestou dekuji za kabel :)

DrJ3kyll

Citace: "tom712"
Citace: "fstembera"tak ja myslel ,ze nekdo bude mit doma povalujici se klubicko kablu a chce se ho zbavit... :lol:
No já mam asi 30 metrů kabelu... jenže je nataženej. A to tak že přes balkóny sousedů. Takže k sundání je třeba koordinace několika lidí což byl doteď problém :-)
(sundavám to od tý doby co se na grcu udelala lanka)
Tss..  musis s nim akorat poradne skubnout ;)

Karfik

Citace: "DrJ3kyll"
Citace: "tom712"
Citace: "fstembera"tak ja myslel ,ze nekdo bude mit doma povalujici se klubicko kablu a chce se ho zbavit... :lol:
No já mam asi 30 metrů kabelu... jenže je nataženej. A to tak že přes balkóny sousedů. Takže k sundání je třeba koordinace několika lidí což byl doteď problém :-)
(sundavám to od tý doby co se na grcu udelala lanka)
Tss..  musis s nim akorat poradne skubnout ;)
Taky nechapu proc kolem toho dela tolik caviku. Skubnu a leti i se sousedkou. Blazkova na tom prej vesi pradlo.
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

tom712

Citace: "Karfik"
Citace: "DrJ3kyll"Tss..  musis s nim akorat poradne skubnout ;)
Taky nechapu proc kolem toho dela tolik caviku. Skubnu a leti i se sousedkou. Blazkova na tom prej vesi pradlo.
No tak si pridte skubnout panove :-)

Karfik

Citace: "tom712"
Citace: "Karfik"
Citace: "DrJ3kyll"Tss..  musis s nim akorat poradne skubnout ;)
Taky nechapu proc kolem toho dela tolik caviku. Skubnu a leti i se sousedkou. Blazkova na tom prej vesi pradlo.
No tak si pridte skubnout panove :-)
s radosti, jen musime s Dzekilem vymyslet plan a silu a intenzitu a cas trhnuti. Jinak si zatim trhni sam. :twisted:
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.