Main Menu

Kecy o P2P a Banech a Atari

Založil , Listopad 28, 2005, 03:51:04 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Citace: "DrJ3kyll"Chces-li si co nejrychleji vyslouziti ban ci nastvat sveho spravce, vyuzivej co nejhusteji p2p, predevsim pas osliky, krot medvedy a snidej gnuttelu
este ,ze nejsi muj spravce  :lol:

Hanz02

Citace: "fstembera"este ,ze nejsi muj spravce  :lol:
to neznamena, ze nemuzes dostat BAN  :lol:
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

Citace: "Hanz02"
Citace: "fstembera"este ,ze nejsi muj spravce  :lol:
to neznamena, ze nemuzes dostat BAN  :lol:
banana snad dava jedine muj spravce a ne nejakej cizak :?:  :roll:
UPDATE: cizak=Spravce ciziho NODu

tom712

Citace: "fstembera"
Citace: "Hanz02"
Citace: "fstembera"este ,ze nejsi muj spravce  :lol:
to neznamena, ze nemuzes dostat BAN  :lol:
banana snad dava jedine muj spravce a ne nejakej cizak :?:  :roll:
Tvůj správce bdí... Zatim nemusí dávat ban kvůli trafficu.

Hanz02

Citace: "fstembera"banana snad dava jedine muj spravce a ne nejakej cizak :?:  :roll:
cizak?  :evil:  

Neber to jako vyhrozovani, ale jako obecnou poucku  :D

Kdyby daval banana jen spravce tak sit uz davno nejde...
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

tom712

Citace: "Hanz02"Kdyby daval banana jen spravce tak sit uz davno nejde...
Ehm, no počkej. Ty snad dáváš banány i na jinejch node?

Snad si každej šéfuje to svoje. ...ledaže nešéfuje, tak musí zasahovat někdo odjinut.
A možná tak udělit nekomu banán na svym node když je tranzitní a je to akutní... No ale to snad taky by si měl řešit správce node ke kterýmu je hříšník připojenej.

Citace: "Hanz02"cizak?  :evil:  
Omlouvam se za priliz silny vyraz cizak :oops:  :wink:

Jinak ja zadnej velkej sosak nejsem...pres 75KB nejdu :P

Strazhce

Citace: "tom712"
Citace: "Hanz02"Kdyby daval banana jen spravce tak sit uz davno nejde...
Ehm, no počkej. Ty snad dáváš banány i na jinejch node?

Snad si každej šéfuje to svoje. ...ledaže nešéfuje, tak musí zasahovat někdo odjinut.
A možná tak udělit nekomu banán na svym node když je tranzitní a je to akutní... No ale to snad taky by si měl řešit správce node ke kterýmu je hříšník připojenej.

Megaspravci mohou davat banany vsude ;-) Vsichni je urcite znate, takze jmena jsou zbytecna :)

Citace: "Strazhce"Megaspravci mohou davat banany vsude ;-) Vsichni je urcite znate, takze jmena jsou zbytecna :)
Takze to jsou panove Bush (Jirka TexaS Ranger Krovaku),Vasicek Klausu ,Paroulek aj.  :lol:

Xi ,xi ..kam jsme se to dostali od RIAA  :D

doctor

Citace: "Hanz02"
Citace: "doctor"tak to prolejzam a moudrej furt nejsem, kdyz pominu bezpecnost a tak, myslite ze se kvuli tomu aby clovek byl Active vyplati verejna ip? co tak koukam po znamych tvarich z klfree co vas vidam na hubech, tak ji mate, tak asi jo co?  :(
V pripade DC jsi na tom bez verejne IP celkem spatne, ale chce to mit ochranu  :twisted:


ochrana? ja uz jsem zenatej, ja uz ochranu nepotrebuju :-D

Citace: "doctor"ochrana? ja uz jsem zenatej, ja uz ochranu nepotrebuju :-D
OT:
pred rozzurenou zenou te ani ta nejlepsi ochrana nezachrani ;))

Hanz02

Citace: "tom712"
Citace: "Hanz02"Kdyby daval banana jen spravce tak sit uz davno nejde...
Ehm, no počkej. Ty snad dáváš banány i na jinejch node?
Nedavam ani na svem  :oops:  :lol:

Myslel jsem megaspravce  :D Nemyslel jsem nas - bezne  :lol:
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

hafca

Jen dotaz, nechdil jsi do Atari klubu?

jedjisch

Citace: "Hanz02"
Nedavam ani na svem  :oops:  :lol:

Myslel jsem megaspravce  :D Nemyslel jsem nas - bezne  :lol:

Jak nedavam, dyt je to jednoduchy :)

Citace: "hafca"No já jsem na Pražské a podle toho co jsem četl v jiné části fóra, tak nic moc. Ještě bych ale chtěl vědět co znamená "připojení omezeno", to je právě na Pražské.

hafca

Pripojeni omezeno znamena, ze pripojovani dalsich zajemcu na tento bod musi schvalit spravce a v nekterych pripadech se muze stat, ze z kapacitnich duvodu pripojeni dalsiho zajemce nepripoji (napr. situace na rebece)

Hanz02

Citace: "jedjisch"Jak nedavam, dyt je to jednoduchy :)
Ono na Crusader davat BAN je troch zvrhlost  :lol:
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...