Main Menu

Zapisy rady

Založil , Prosinec 15, 2005, 07:08:05 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

Kdo by mel mit pravo cist Zapisy rady?

Vsichni navstevnici webu klfree.net
3 (13.6%)
Vsichni clenove Sdruzeni,z Twiki
7 (31.8%)
Vsichni clenove Sdruzeni,z IS
10 (45.5%)
Vsichni clenove Sdruzeni,z informacniho emailu
1 (4.5%)
Jen vedeni Sdruzeni
0 (0%)
Nikdo ,museji se hned po sepsani skartovat ;)
1 (4.5%)

Celkem hlasů: 21

Hlasování ukončeno: Prosinec 15, 2005, 07:08:05 DOPOLEDNE

Chtel jsem si ve Twiki precist Zapisy rady ,ale bohuzel nemam pravo je cist :cry:
Podle me by je mel mit pravo cist kazdy clen a ne vsichni ,kdo zabrousej na stranky Sdruzeni,protoze je tam resi interni zalezitosti Sdruzeni :idea:

Mr.Gespant

Hele clovece ty nam snad ctes myslenky nebo koukas pres rameno :-)) Jo vlastne ty si ten co mel podnet ke Svatovi :-)))

Zapisy jsou citelne pro registrovane ve Twiki - tzn. pro aktivni lidi, pro lidi, ktery v siti neco delaj a zajima je to.

Je otazka - prinese neco to, ze se to zverejni? Clovek, kterej si tak zajima, ze ho zajimaj zapisy, se prece muze zaregistrovat do Twiki ne? :-) Aspon se nam hned pekne zahackuje a bude zaukolovan :twisted:
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Citace: "Mr.Gespant"Hele clovece ty nam snad ctes myslenky nebo koukas pres rameno :-)) Jo vlastne ty si ten co mel podnet ke Svatovi :-)))

Zapisy jsou citelne pro registrovane ve Twiki - tzn. pro aktivni lidi, pro lidi, ktery v siti neco delaj a zajima je to.

Je otazka - prinese neco to, ze se to zverejni? Clovek, kterej si tak zajima, ze ho zajimaj zapisy, se prece muze zaregistrovat do Twiki ne? :-) Aspon se nam hned pekne zahackuje a bude zaukolovan :twisted:
Ja uz jsem zaregistrovanej ,ale hlasi mi to "no permission to read topic" :(

Mr.Gespant

Citace: "fstembera"
Citace: "Mr.Gespant"Hele clovece ty nam snad ctes myslenky nebo koukas pres rameno :-)) Jo vlastne ty si ten co mel podnet ke Svatovi :-)))

Zapisy jsou citelne pro registrovane ve Twiki - tzn. pro aktivni lidi, pro lidi, ktery v siti neco delaj a zajima je to.

Je otazka - prinese neco to, ze se to zverejni? Clovek, kterej si tak zajima, ze ho zajimaj zapisy, se prece muze zaregistrovat do Twiki ne? :-) Aspon se nam hned pekne zahackuje a bude zaukolovan :twisted:
Ja uz jsem zaregistrovanej ,ale hlasi mi to "no permission to read topic" :(

Hm... tak to nevim kde je problem - zeptej se Belgarata...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Citace: "Mr.Gespant"
Citace: "fstembera"
Citace: "Mr.Gespant"Hele clovece ty nam snad ctes myslenky nebo koukas pres rameno :-)) Jo vlastne ty si ten co mel podnet ke Svatovi :-)))
Zapisy jsou citelne pro registrovane ve Twiki - tzn. pro aktivni lidi, pro lidi, ktery v siti neco delaj a zajima je to.
Je otazka - prinese neco to, ze se to zverejni? Clovek, kterej si tak zajima, ze ho zajimaj zapisy, se prece muze zaregistrovat do Twiki ne? :-) Aspon se nam hned pekne zahackuje a bude zaukolovan :twisted:
Ja uz jsem zaregistrovanej ,ale hlasi mi to "no permission to read topic" :(
Hm... tak to nevim kde je problem - zeptej se Belgarata...
a proc myslis ,ze jsem mu poslal email ,aby me zaradil mezi uzivatele,co maj pravo tam nahlizet ? :)
update : predtim jsem psal Tomovi712 ,ale ten se hrde neprihlasil k administratorstvi v Twiki a odkazal me na Belgarata  :wink:

Mr.Gespant

Citace: "fstembera"a proc myslis ,ze jsem mu poslal email ,aby me zaradil mezi uzivatele,co maj pravo tam nahlizet ? :)
update : predtim jsem psal Tomovi712 ,ale ten se hrde neprihlasil k administratorstvi v Twiki a odkazal me na Belgarata  :wink:

Njn to je ten problem, ze mame dva Tomáše Tiché :lol: :lol:

no a jak si to vyresil s Belgaratem? Systemova chybicka nebo "lidske selhani" ? :-))
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Citace: "Mr.Gespant"Njn to je ten problem, ze mame dva Tomáše Tiché :lol: :lol:
me se zdalo divny, ze se jednou podepisuje jako Xtom a pak zas Tom712 :lol:
tak to jo :wink:
Citace: "Mr.Gespant"no a jak si to vyresil s Belgaratem? Systemova chybicka nebo "lidske selhani" ? :-))
Zatim nijak ,mam se zapojit do diskuse o zpristupneni Zapisu rady...a tak to delam 8)

belgarat

No to je jednoduche...

... implementace prav ve Wiki predpoklada, ze skupiny uzivatelu nebudou prilis velike, coz vylucuje generovat "seznam vsech clenu", a to je stejne temer nemozne diky ruznemu chapani user name (wiki name) ve Wiki a klasickych login systemech.

Takze pokud panuje shoda na systemu "zaregistrujes se - posles mail, dostanes se do skupiny ..."

neslo by to uverejnovat pomoci systemovych zprav v IS? :idea:
Bud primo cely Zapis nebo neprimo jako odkaz na nej...

belgarat

Citace: "fstembera"neslo by to uverejnovat pomoci systemovych zprav v IS? :idea:
Bud primo cely Zapis nebo neprimo jako odkaz na nej...

Nevim jestli jsi tak naivni, nebo tak pitomy - promin za uprimnost.

Citace: "tom712"Víš, než potvrdíš systémovku tak nebudeš moct na net :-)
a proc myslis ,ze to navrhuju ;))

ot: ja myslel ,ze kdyz se neprihlasis do IS ,tak nemusis nic potvrzovat...a do IS nemam cestu pokud mi nekdo "neodskrtne" povolenou IP adresu

tak uz zbejva jenom Informacni email nebo zna nekdo jinej zpusob o rozesilani Zapisu rady :?:

Citace: "belgarat"Nevim jestli jsi tak naivni, nebo tak pitomy - promin za uprimnost.
ot: ulevil sis? :lol:  :lol:  :lol:
on t: Kdyz ses o tolik chytrejsi nez ja ,tak nam rekni,jak si to predstavujes ty? :wink:
Citace: "psm"ad zápisy rady) veřejné pro členy prostřednictvím is, zlatá střední cesta; idioti jako bs se k nim stejně dostanou, ale zůstanou neveřejné.. ;)
a jak si to predstavujes ,jako samostatnou rubriku?

kun

Ja myslim, ze pravo cist zapisy, by meli mit vsichni clenove.
A to nejakym nenasilnym zpusobem, rozhodne nikoho nebombardovat maily.

Karfik

Citace: "fstembera"
Citace: "belgarat"Nevim jestli jsi tak naivni, nebo tak pitomy - promin za uprimnost.
ot: ulevil sis? :lol:  :lol:  :lol:
on t: Kdyz ses o tolik chytrejsi nez ja ,tak nam rekni,jak si to predstavujes ty? :wink:
Citace: "psm"ad zápisy rady) veřejné pro členy prostřednictvím is, zlatá střední cesta; idioti jako bs se k nim stejně dostanou, ale zůstanou neveřejné.. ;)
a jak si to predstavujes ,jako samostatnou rubriku?
ty chudaku, nez neco placnes tak se aspon podivej jakou funkci v klfree Belgarat zastava a pri trose inteligence ti dojde ze toho o systemech vi o "trosku" vic nez ty. Ale to asi kazdej, co? :roll:
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

DrJ3kyll

Karfiku, nevstal jsi zase jednou spatnou nohou?