Main Menu

Alcoma Prazska

Založil skudlik, Prosinec 21, 2005, 12:29:00 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

skudlik

Protoze jsem zapomnel sve heslo na www.klfree.net, tak aspon kratke info sem :)

Abyste nerekli, ze vsecko jenom hnije ci hori, tak se dneska instalnula Alcoma na Prazskou + doufejme vylepsil spoj ne Hegemona. Samo sebou se to "samo nenainstalovalo", takze diky predevsim Spacemu, ktery to vsecko ridil, privezl, zapojil :) , Tom712, ktery kdyz ostatni pracovni sily odpadly, tak prisel pomoct. A nesmim zapomenout na Svatu, kterej nas zachranil pri SW prepojeni :))

Bylo par kratsich vypadku, bez kterych to prepojit neslo, ale myslim nic tragickeho. Mno uz jen nejak poresit pretizene wifi sektory na Prazske a bude konecne vse tak jak ma byt.

[No doufejme, ze aspon par lidi ktere tizilo pretizene trango tahle zprava potesi, proteze fakt kdyz jsem si ted precetl ty sracky, co se tu za cely den urodili, tak mi to teda moc dobre nalady nepridalo].

Hanz02

Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

flashx

njn to vis v prioritach ma Klfree nizkou klasu
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.