Main Menu

procesor AMD 3000+

Založil Cirrus, Únor 01, 2006, 02:42:32 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

Cirrus

Kdyby se někdo náhodou zbavoval procesoru od AMD ...2800 až 3000 MHz, necht se mi ozve. mam AMD Sempron 2400+ a bral bych mensi upgrade, ale deska mi vezme maximalne 3000+ ... klidne i vymenim a doplatim...

Cirrus
"Pravděpodobnost přežití se rovná úhlu dopadu na zem..."

wascheck

Citace: "Cirrus"Kdyby se někdo náhodou zbavoval procesoru od AMD ...2800 až 3000 MHz, necht se mi ozve. mam AMD Sempron 2400+ a bral bych mensi upgrade, ale deska mi vezme maximalne 3000+ ... klidne i vymenim a doplatim...

Cirrus


a co napsat jaky socket?

Cirrus

jo promin... Socket A  :(  jo a opravuji, deska vezme maximalne 3200+, což je v podstatě asi jedno, protože pro tenhle socket se asi větší než 3,0 nedelaj, jestli se nemýlím?

Cirrus
"Pravděpodobnost přežití se rovná úhlu dopadu na zem..."

Pneu

Jop... pro socket A sou procáky už skoro raritou... vše ustupuje drahé 64-bit technologii :-(

Nejradši bych si sehnal Athlonovýho Barona 3200+ (jedinej s FSB 400MHz) , ale dá se sehnat co vim už jen 2600+ ... :-(

Pomalu abych si začal střádat na něco novýho.. 15 000,- minimálně za procák a desku... To aby člověk krad, bo si ty prachy tisknul...

Don Martinez

Citace: "Pneu"Jop... pro socket A sou procáky už skoro raritou... vše ustupuje drahé 64-bit technologii :-(
No tak zase tak moc 64bitová technologie drahá není, 64b Semprony jsou docela levné - navíc se dají pěkně taktovat...

Medwyn

Citace: "Don Martinez"
Citace: "Pneu"Jop... pro socket A sou procáky už skoro raritou... vše ustupuje drahé 64-bit technologii :-(
No tak zase tak moc 64bitová technologie drahá není, 64b Semprony jsou docela levné - navíc se dají pěkně taktovat...

...a jsou to pekne klumpy :-)

BlackSUN


Don Martinez

Citace: "Medwyn"...a jsou to pekne klumpy :-)
To ja daný spíš tím, že socket754 do kterýho se dělají je úplně na ale úplně na jednu věc :) .

Hangman

Citace: "BlackSUN"AMD sucks :-)

Máš snad něco proti AMD??? :twisted:
Jedu na AMDčku už 10 let a zatim bez problémů 8)
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

BlackSUN

A nemusíte nic platit za teplo, vid, vytopite pokoj kompem :-)

Já za jedno z nejspolehlivejsich reseni povazuju intel na intel desce v dellu nebo intel na msi desce v cemkoliv jinem.

Hangman

Náhodou ani moc netopí - je to sice víc než u intelu, ale zase to má dobrej výkon za dobrý prachy. Už ani ty 64bit řady tolik netopěj - AMD stejně jednou srovná Intel se zemí. Jo ještě si představ kolik by tě stál intel nebejt AMD  :wink:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Hanz02

Trochu OT

To neber osobne

Mne se strasne libi jak si kazde nakoupil AMD 64 a rikal jak je IN (v okoli znam aspon 5 lidi). Je pro to porad nejak nevidim aplikace, vyuziti a hlavne smysl toho nakupu...
Lidi si to kupujou uz asi rok (nebo mozna vic - nevim jak presne dlouho jsou na trhu) a vlastne uplne zbytecne.

Kdyz v prumeru vezmu ze obnovim PC jednou za tri roky tak z 1/3 casu tu technologii vubec nemuzu vyuzit.

Pokud nebude Vista (nebo jak se to jmenuje) tak 64 aplikace nejsou a nebudou. Vista bude koncem roku?

Nebo se pletu a uz mate nejakou 64 aplikaci?  :D
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

Hangman

Já osobně jsem zatim pořád na 32bit technologii a stačí - 64bit aplikace snad ani nikdo jinej neplánuje. Mají ale výhodu, že zas se už tolik neliší teplotou od Intelu :wink:


Intel do kytek :twisted:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Citace: "Hanz02"Trochu OT

To neber osobne

Mne se strasne libi jak si kazde nakoupil AMD 64 a rikal jak je IN (v okoli znam aspon 5 lidi). Je pro to porad nejak nevidim aplikace, vyuziti a hlavne smysl toho nakupu...
Lidi si to kupujou uz asi rok (nebo mozna vic - nevim jak presne dlouho jsou na trhu) a vlastne uplne zbytecne.

Kdyz v prumeru vezmu ze obnovim PC jednou za tri roky tak z 1/3 casu tu technologii vubec nemuzu vyuzit.

Pokud nebude Vista (nebo jak se to jmenuje) tak 64 aplikace nejsou a nebudou. Vista bude koncem roku?

Nebo se pletu a uz mate nejakou 64 aplikaci?  :D
Dyt je 64 bit linux :wink:

Don Martinez

Citace: "fstembera"Dyt je 64 bit linux :wink:
A 64bit WXP :lol: ...