Main Menu

higienicky balené cukříky

Založil anopheles, Březen 04, 2006, 03:52:02 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

anopheles

znáte to takové ty malé balené cukříky co dávaj ke kafy tak ty sbírám
sem beruška převlečená za komára!

Hangman

Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Hanz02

Citace: "anopheles"znáte to takové ty malé balené cukříky co dávaj ke kafy tak ty sbírám
LOL  :lol:
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

anopheles

mám jich kolem 800 vim že to neni moc ale věnuju se tomu teprve rok a půl a to neni tak špatný
sem beruška převlečená za komára!

anopheles

sem beruška převlečená za komára!

Hangman

pobawení :wink:

Jednou budeš mít sladkej žiwot :)
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

anopheles

co je vtipnýho na tom že sbírám cukříky,ten už mám sladkej ted mám rychlej net za pár korun co víc mi chybělo :lol:  ale nějakej cukřík by taky potěšil některý co mám jsou fakt hodně dobrý
sem beruška převlečená za komára!

Hanz02

ja mam jeden doma, co za nej dostanu ?  :lol:
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

anopheles

že se nestydíš lákat si holky domu za jeden cukřík kdyby jich bylo víc tak bych se nad tím zamyslela i na nějakou odměnu bych jistě přišla ale za jeden??
sem beruška převlečená za komára!

DrJ3kyll


anopheles

myslíš jako kolik dám za sáček cukru záleží na stavu stáří zemi původu ale musim tě zklamat neni to nijak výnosný job dávaj tak 2 kačky za zahraniční čukřík,ale jestli si sběratel tak je můžem i vyměnit
sem beruška převlečená za komára!

Mr.Gespant

ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Tom733

Citace: "Mr.Gespant"DrJ3kyll a sberatel? :-)) :-)) :-))

urcite, otazkou je ceho ;-)
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

DrJ3kyll


anopheles

sem beruška převlečená za komára!