Main Menu

Palm Z22

Založil cosmos, Březen 13, 2006, 12:33:46 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

cosmos

Nový Palm Z22 Handheld: http://euro.palm.com/cz/cz/products/z22/index.html za 3000,- Kc (PC: 3500,- Kc). Včetně příslušenství, orig. CD s dalšími aplikacemi.
25

BlackSUN

Má to už aspoň nějaký pseudomultitasking? Jinak je to nepoužitelné..

cosmos

Citace: "BlackSUN"Má to už aspoň nějaký pseudomultitasking? Jinak je to nepoužitelné..

tím se myslí co?  :lol:
25

BlackSUN

Tim se myslí alespoň možnost přepnout se mezi dvěma aplikacemi bez nutnosti je vždy ukončit..

cosmos

Citace: "BlackSUN"Tim se myslí alespoň možnost přepnout se mezi dvěma aplikacemi bez nutnosti je vždy ukončit..
V tom případě se obávám, že multitasking je chybějící... :idea:
25

Mr.Gespant

vetsina PDA (stejne tak i Palm) samozrejme pseudomultitasking umi... Dokonce existuji special softy, ktery tu praci ulehcuji viz. napr WisBar
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Don Martinez

Citace: "Mr.Gespant"vetsina PDA (stejne tak i Palm) samozrejme pseudomultitasking umi... Dokonce existuji special softy, ktery tu praci ulehcuji viz. napr WisBar
Mno já bych řekl, že Windows Mobile mají úplně normální multitasking (dokonce se místo zavření aplikace sama minimalizuje, že) - ale pravda, že s WisBarem je to lepší  8) . Palm se mi nikdy nelíbil :roll: ...

BlackSUN

Já měl palma na zkoušku a tohle mě taky odradilo.. To už i muj symbian telefon aspoň pseudomultitasking umi..