Main Menu

dva funkční monitory, 14" a 15"

Založil matejcik, Duben 09, 2006, 10:22:39 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

matejcik

daruji za odvoz

14" nějaký noname výrobce. Sice stará jak Metuzalém, ale svítí dodnes dobře. Analogové nastavování obrazu. Zvládá až 1024x768 @60Hz (je to sice trošičku máznuté, ale rok a půl jsem to bez větších obtíží používal), případně 800x600 @77Hz, ovšem ten obraz je pak trošku podivný ... nevím čím přesně, ale mně to vizuálně vyhovovalo méně než těch 1024

15" AOC Spectrum 5Glr. Digitální. Docela vysvícená, dá se pracovat s 50% jasem, ale např. některé tmavé www stránky pak nejsou čitelné. Na něco nestačí ani 100% jas a musí se pomáhat softwarovým nastavením gamma. Občas vypadává červená barva. Zkoušel jsem to spravit, ale monitorům nerozumím, takže jsem ani nenašel, kde je závada ;e)
jako správná 15" zvládne 1024x768 @85Hz, nižší rozlišení pak adekvátně rychleji až do 640x480 @120Hz. Obraz ostrý a kvalitní, až na ten jas.
...jo a je nějakej nalomenej ten podstavec, takže když se s tím moc hejbe, tak to z něj vypadne

kontakt na mě: matejcik@overmind.net, tel. 737806661, icq 118714228

tom712

To by se určitě hodilo Klfree, ve skladu sou už jen 3 monitory co sem tak koukal.

Nebo ne?

Baxnop

Citace: "tom712"To by se určitě hodilo Klfree, ve skladu sou už jen 3 monitory co sem tak koukal.

Nebo ne?

Pripadne se nabizim ze muzu vzit auto a odvest to do skladu  8)

belakos

Citace: "Baxnop"...

Pripadne se nabizim ze muzu vzit auto a odvest to do skladu  8)
njn, musis poradne praktikovat svy driving skillz 8)

Baxnop

Citace: "belakos"
Citace: "Baxnop"...

Pripadne se nabizim ze muzu vzit auto a odvest to do skladu  8)
njn, musis poradne praktikovat svy driving skillz 8)

hlavne budu mit lepsi pocit ze delam neco uzitecnejsiho, nez jezdit jen tak bez ducha  :twisted:  :twisted:

DrJ3kyll

Citace: "Baxnop"
Citace: "belakos"
Citace: "Baxnop"...

Pripadne se nabizim ze muzu vzit auto a odvest to do skladu  8)
njn, musis poradne praktikovat svy driving skillz 8)

hlavne budu mit lepsi pocit ze delam neco uzitecnejsiho, nez jezdit jen tak bez ducha  :twisted:  :twisted:

Hehe, nechces mi delat ridice? ;)

tom712

Citace: "DrJ3kyll"Hehe, nechces mi delat ridice? ;)
A má teda pro ně zajet, skladníku?

Baxnop

Citace: "DrJ3kyll"
Citace: "Baxnop"
Citace: "belakos"
Citace: "Baxnop"...

Pripadne se nabizim ze muzu vzit auto a odvest to do skladu  8)
njn, musis poradne praktikovat svy driving skillz 8)

hlavne budu mit lepsi pocit ze delam neco uzitecnejsiho, nez jezdit jen tak bez ducha  :twisted:  :twisted:

Hehe, nechces mi delat ridice? ;)

No pred Ladou mam respekt :D

matejcik

tyjo tak si to rozmyslete, chcete ty monitory nebo se chcete jenom projet autem? ;e))

DrJ3kyll

Citace: "matejcik"tyjo tak si to rozmyslete, chcete ty monitory nebo se chcete jenom projet autem? ;e))

:lol:  , privezte je nekdo ;)

Peter

Jestli je to jeste aktualni, tak bych si je vzal:)

DrJ3kyll


Baxnop

Citace: "DrJ3kyll"Lol, a mas po ptakach, Baxnope ;)

No vzhledem k tomu ze sem psal Matejcikovi vcera,tak pocitam stale, ze je odvezu do klfree skladu ;-)

matejcik

Citace: "Baxnop"
Citace: "DrJ3kyll"Lol, a mas po ptakach, Baxnope ;)

No vzhledem k tomu ze sem psal Matejcikovi vcera,tak pocitam stale, ze je odvezu do klfree skladu ;-)

nj, ale ten druhej člověk mi psal taky včera, teda předevčírem ;e)

...spravedlivě jsem vás podělil, jeden monitor pro kLfREE, jeden Peterovi. tzn. jsou rozebrány
jak se to zamyká?