vnc server | vnc viewer | kdo poradi

Založil doctor, Duben 10, 2006, 05:04:14 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

doctor

tak jsem dnes byl u tech dvou kompu, servery mi tam bezej, kdyz se pres viewer prijomi z jednoho na druhej nebo i obracene, jde to, normalne pres plochu proste ovladam vse, ale z domova se mi to tam proste nepripoji, tak ja uz nevim :-(

jedjisch

A PRIMO na toho ovise (s ip 10.x.y.z) se z klf taky nedostanes? Mas na tom ovisu nastavenou ip z rozsahu toho vysilace v unhosti? Pak by nebyl duvod proc by to nemelo jit... imo

doctor

je tam nastaveny 172.16.xxx.xxx takhle je tam ip a na to mi nejde pingnout, ale kdyz pingu na 10.102.zbytek stejnej na to jde ping, ale taky se nepripojim

a vnc udela server 192.168.1.xxx a na to nepingnu ani nepripojim...

jedjisch

v pocitaci v unhosti nebo ovislinku nemas nastavenou 10.102.x.y?
172.16.x.y a 192.168.x.y je jasny ze nejde - tunel propousti jen 10.102. adresy (unhostsky rozsah)..

Medwyn

haha - ty tam mas nejakej preklad adres? tak to je pak jasne ze se tam nedostanes.

doctor

aha, no to je pekny, ale ten preklad tam dal "ten unhostak", abych se tam prave dostal z venku ...  :shock:  :shock:  :shock:
ja uz to vubec nechapu  :(

Medwyn

pokud ma ten clovek doma router, ktery natuje adresy a svoje pocitace ma v lokalnim subnetu (192.168, a ovis naka ta adresa 172.), nemuzes se tam dostat. Musel by tam byt portforwarding a ruzne dalsi vychytavky. Kam ze to vlastne pingas? :D A vubec, ozvi se na icq a ja ti s tim poradim.

belakos

Citace: "Medwyn"... A vubec, ozvi se na icq a ja ti s tim poradim.
Slovo chlapa!

doctor


DrJ3kyll

Citace: "belakos"
Citace: "Medwyn"... A vubec, ozvi se na icq a ja ti s tim poradim.
Slovo chlapa!

:lol: ... videl jsi uz Medvina nekdy? ;)

doctor

Citace: "DrJ3kyll":lol: ... videl jsi uz Medvina nekdy? ;)

ja jo, na podzim na schuzi  :wink:
ale treba od te doby povyrostl  :wink:
snad si ho nerozhazim kdyz mi chce pomoct  :shock:

Cordane

Citace: "DrJ3kyll":lol: ... videl jsi uz Medvina nekdy? ;)

Kill. DrJ3kyll.
That's all folk's ... :)

Medwyn


jedjisch

Citace: "Cordane"
Citace: "DrJ3kyll":lol: ... videl jsi uz Medvina nekdy? ;)

Kill. DrJ3kyll.

Máte to ve svých rukou. now :)

belakos

lolec

BTW medvina (ta mene drsnejsi verze prezdivky) sem videl 8)