ICQ maze kontakty

Založil Hanz02, Duben 29, 2006, 09:33:58 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Hanz02

Stalo se nekomu, ze mu mizi kontakty z ICQ. Urcite jsem je nesmazal, ale proste tam nejsou. Kdyz ty lidi napisou tak je to bere jako nezname...

ICQ 5.04 build 2321

Je to neprijemne u lidi co na ne jiny kontakt nemam   :(  :(  :(
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

jedjisch

Ne. Pokud si je sam nesmazu, to ja rad :)

Hanz02

Citace: "jedjisch"Ne. Pokud si je sam nesmazu, to ja rad :)

Tebe to zatim nesmazalo....  :lol:
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

Don Martinez

S ISee v Mirandě se můžu smazat v tvým contact listu - kdybys mi tam teda měl :) .

Hangman

Takže když mi zmizí kontakt, tak se smáznul ten dotyčnej sám? :lol:  Tak to je supr. :(
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Don Martinez

Citace: "Hangman"Takže když mi zmizí kontakt, tak se smáznul ten dotyčnej sám? :lol:  Tak to je supr. :(
Mohl a nemusel :) - neříkám, že je to tím, ale jestli o tom ty lidi neví tak pravděpodobně nebude zakopanej pes v ISee :) . Jinak ISee je výborná věc i jinak dokáže třeba taky detekovat Invisible status :) .