Main Menu

Mazání threadů

Založil BlackSUN, Květen 20, 2006, 01:42:23 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

K5

To, že někdo z adminů smazal thread nevratně, tzn. že není ani v popelnici, kam
normálně není přístup, považuji za velmi hrubé porušení etiky tohoto fóra. Dotyčný by si
měl uvědomit, že udělal přesně to, co jsme vytýkali první Radě Sdružení. A je zcela
bezpředmětné, jaký k tomu měl důvod. Od toho je popelnice, aby se tam corpus delicti
odkládaly a nemuselo se dělat nic, co připomíná cenzuru. To je voda na BlackSUNův mlýn.

Hangman

Myslim si, ze ten kdo smazal ten zminovany thread by se měl přiznat a vysvětlit důvod k tomuto kroku :roll:  Alespoň dle mého :!:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

scorpio

Citace: "wascheck"
Citace: "Mr.Gespant"vi, ale at se Docent pochlubi sam...

tak to jsem zvedavy ... kdyz to tady umel rozmaznout ... jestli vylozi karty na stul  8)  :twisted:

Vylozil, ale jen na neverejnym foru. Sem to nepatri. Jako sem nepatrila ta puvodni diskuse. Ale kdyz uz tu byla asi tu mela zustat - jako odstrasujici pripad pro ostatni. Mazat neco takovyho povazuju za NESTASTNY reseni.
-- by Scorpio ---

Docent

Mno, takže se to pokusím shrnout:

Systémovou zprávu jsem dostal ve čtvrtek odpoledne, lilo jako z konve. První, co mne napadlo, byla anténa. V tom slejváku jsem pochopitelně na střechu nelezl.

Zprávu o odpojení jsem dostal v pátek v 17 hodin. Nevím, jestli si pan správce válí koule na podpoře, ale já chodím do práce, tudíž jsem jaksi od čtvrtka od večera do pátku do odpoledne nemohl nic dělat.

Tuším, kde byla chyba. Synek cca PŘED MĚSÍCEM nastavil náš Wi-Fi router na stejný kanál, jako klienta, s kterým se připojuji na AP Cvrčovice. Pak mně ovšem uniká, proč si toho pan Merth všiml až po měsíci. Kdyby se ozval někdy druhý - třetí den, bylo by jasné, vo co go.

Uznávám, že jsem na Mertha vyjel dost jedovatě, ten signál byl z výše uvedeného důvodu občas opravdu mizerný. Za to se mu omlouvám. Na druhé straně bych ovšem jako člen sdružení předpokládal, že mně někdo vysvětlí, vo co go, a ne že mně napíše "Váš signál je -99/-100, laskavě to zlepšete". Schválně zkuste nějakou anketu, kolik členů ví, co je těmi hodnotami míněno. A už vůbec nechápu, proč wewima na jiných AP ukazují absolutně jiné, naprosto nesrovnatelné hodnoty.

S čím se ovšem ZÁSADNĚ nemůžu smířit a nesmířím, je smazání threadu v diskusi, který jsem kvůli tomu založil. A už vůbec se nehodlám smířit s tím, že hajzl, který to udělal, není schopen se k tomu ani veřejně přiznat. Z tohoto důvodu ODSTUPUJI z funkce člena Kontrolní komise Klfree. Se zmrdem, jehož jednání je na úrovni příslušníka Státní Bezpečnosti, nehodlám mít cokoliv společného.
S(tB)eznam - nic horšího neznám!
... vlastně ano, cenzora v KlFree :-(.

Docent

Citace: "scorpio"Vylozil, ale jen na neverejnym foru. Sem to nepatri.
Na neveřejným fóru? To je něco jako schůze ZO KSČ, nebo porada stranické buňky StB? Proč to sem nepatří? Zdůvodnění cenzury sem nepatří? Všichni jsme blbí, akorát vy Rudí Khmeři víte, co zveřejnit? Je mi z vás na blití  :( .
S(tB)eznam - nic horšího neznám!
... vlastně ano, cenzora v KlFree :-(.

BlackSUN

Chválim Docent, alespoň trochu člověk, co si nenechá srát na hlavu.. Bohužel, jak jsem již psal, trochu mi to připomíná ČSSD, i když sem NECHCI tahat politiku a OMLOUVÁM se všem rozumným lidem, jako je Sváťa, Tom733 a dost dalších, které osobně znám i neznám, leč vyjadřují a chovají se racionálně a rozumně.

Souhlasím i s K5, díky, i když voda na mlýn.. já to tak neberu, ale je potřeba zametat s blbostí, hloupostí a těmi, co něco jiného říkají a něco jiného konají.

Docent

Hele, já jsem si vždycky myslel, že seš volík, ale ono to asi nebude tak hrozný  :lol: . Jo, v KlFree jsou i slušný a chytrý lidi, třeba zrovna ti, co jsi jmenoval, a pak třeba JaSt, ale já furt čekám, jestli se přizná zmrd, hajzl a svině, co ten thread smazal... Gespunte, mám to na tebe, tak pokud jsi to nebyl, tak bys moh pachatele aspoň prásknout, ne?
S(tB)eznam - nic horšího neznám!
... vlastně ano, cenzora v KlFree :-(.

Docent

Citace: "K5"To je voda na BlackSUNův mlýn.
Romane, tohle není ani voda na BlackSUNův mlýn... Pro mne je to tak neuvěřitelné, nepředstavitelné svinstvo, že kvůli tomu odstupuji z funkce člena KK. Ale třeba to bylo účelem,  místo mne tam dostat nějakého blbce, který všechno odkýve, že? Gespunte, už se konečně vyjádříš, proč tě štvu????
S(tB)eznam - nic horšího neznám!
... vlastně ano, cenzora v KlFree :-(.

BlackSUN

Óóó, jsem potěšen, i když to beru s rezervou.

Taky se omlouvám JaStovi a dalším, které jsem uvedl jen jako "ty ostatní" slušné a rozumné, byť jsem se s nimi i osobně setkal, mluvil, mám na ně pozitivní názor.

Jinak bych nepoužíval tak silná slova, i když chápu tvé rozhořčení. Vždycky může být hůř a vždy se na to dá vykašlat a jít si po svých, i když to může být ustoupení před mamlasem.

Jinak Lípa, Datunel HQ, je vždy ready na setkání s každým, na pokec o věcech všeho druhu i nedruhu :-) Pivko, dědova klobáska a pokec přece rozumné lidi sbližuje, ne oddaluje :-)

Docent

Co jsou podle Tebe "silná slova"? Svinstvo? Já ale nevím, jak to jinak nazvat... Před časem mně S(tB)eznam mazal příspěvky a zrušil mně několik mailových adres, takže jsem své třídy přestěhoval na euroclassmates.com... Tady připojení nepřestěhuju, tak holt v tom spolku aspoň nebudu bafuňařit.
S(tB)eznam - nic horšího neznám!
... vlastně ano, cenzora v KlFree :-(.

BlackSUN

"Zmrd, hajzlík, svině"... Já i když sem sebevíc naštvanej, k podobnejm výpadům se nesnižuju.

Třídy na seznamu jsou kapitola sama pro sebe, špatný tah od "spolužáků", holt prachy hejbou světem.

Hangman

Taky si myslím Docente, že bys měl mírnit slovník. Jinak by určiě přispělo přiznání toho, kdo ten thread smazal. Jinak hodně štěstí... :roll:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

wascheck

Citace: "Docent"
Na neveřejným fóru? To je něco jako schůze ZO KSČ, nebo porada stranické buňky StB? Proč to sem nepatří? Zdůvodnění cenzury sem nepatří? Všichni jsme blbí, akorát vy Rudí Khmeři víte, co zveřejnit? Je mi z vás na blití  :( .

Citace: "Docent"Zmrd, hajzlík, svině..........

Taky myslim, ze bys mel zmenit slovnik, uz proto, ze je to verejny forum. Anebo si mohou nekteri myslet .... "podle sebe soudim tebe :!: "

Citace: "Docent"Zprávu o odpojení jsem dostal v pátek v 17 hodin. Nevím, jestli si pan správce válí koule na podpoře, ale já chodím do práce, tudíž jsem jaksi od čtvrtka od večera do pátku do odpoledne nemohl nic dělat.

Uz nekolikrat jsem te vyzival, abys napsal, jak bys postupoval ty! Jak uz jsem nekde psal, pouzivam stejny postup a myslim, ze i mnoho ostatnich spravcu

Citace: "scorpio"Vylozil, ale jen na neverejnym foru

No vylozil, jak se to vezme. Pochopil jsem to tak, ze chyba byla opravdu u nich a tady se rozkrikuje pro nic za nic.

Citace: "Docent"Z tohoto důvodu ODSTUPUJI z funkce člena Kontrolní komise Klfree

to jako z duvodu, ze nekdo smazal ten thread? Prave ze misto odstupovani, bys mel jako clen KK vypatrat a zverejnit vinika

Mr.Gespant

Citace: "Docent"
Citace: "scorpio"Vylozil, ale jen na neverejnym foru. Sem to nepatri.
Na neveřejným fóru? To je něco jako schůze ZO KSČ, nebo porada stranické buňky StB? Proč to sem nepatří? Zdůvodnění cenzury sem nepatří? Všichni jsme blbí, akorát vy Rudí Khmeři víte, co zveřejnit? Je mi z vás na blití  :( .

Uklidni se laskave... Kdybys mel dostatek slusnosti, tak to sem napises sam, nebo reknes synovi, ktery ma pristup na neverejne forum, at to sem napise on...

To ze kazda alespon trochu organizovana skupina ma forum na kterem domlouva veci ohledne cinnosti, ktere jsou pro bezneho clena naprosto zbytecne, mi prijde jako naprosto bezne - 144 aktivnejsich clenu Sdruzeni tam pristup ma a dodnes jsem si myslel, ze tam mas pristup i ty, jako clen KK, ale evidentne si se nikdy zapojit nechtel - jasne to ukazuje na tvou vybornou praci pri vykonavani kontrolni funkce...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Mr.Gespant

Docent :
Nevim k cemu bych se mel vice vyjadrovat - thread jsem nesmazal a netusim, kdo ho smazal, tudiz ani nikoho nemuzu prasknout (to navic neni muj styl - to mozna mas z dob pred 89 zazity ty...)

Proc me stves jsem rekl, ze ti muzu vysvetlit z oci do oci... Ve shrnuti je to krasne videt tady na tom foru...
- bez dukazu obvinujes
- sproste urazis
- bez znalosti veci a dokonce bez porady s nekym, kdo tomu rozumi rozhazujes svoje naprosto nelogicky zavery, za kteryma si stojis a da to hodne prace ti vysvetlit, ze to je jinak...
- no a poslednich par dni se bezduvodne navazis do me

na dalsi tvoje vyplody uz nebudu reagovat... mam jiny veci na praci... mimochodem take pripravu mimoradne schuze...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!