zaslání zprávy na IP adresu + LDAP

Založil Zemu, Červen 06, 2006, 08:51:01 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

tom712

Citace: "Medwyn"jde to pres LDAP server, jak ho presne nastavit nevim :)
Je na to LDAPThunderbird

A minimálně mě a jedišovy to chodí :-) Ačkoliv vyhledává to poměrně zajímavě... rozhdně tam najdeš kontakt na všechny členy Klfree.

jedjisch

Citace: "tom712"
Citace: "Medwyn"jde to pres LDAP server, jak ho presne nastavit nevim :)
Je na to LDAPThunderbird

A minimálně mě a jedišovy to chodí :-) Ačkoliv vyhledává to poměrně zajímavě... rozhdně tam najdeš kontakt na všechny členy Klfree.

Uz mi to zase chodi - doporucuju zadavat spravne heslo, jinak to nejde, jak jsem si overil 8)

DrJ3kyll

Citace: "jedjisch"
Citace: "tom712"
Citace: "Medwyn"jde to pres LDAP server, jak ho presne nastavit nevim :)
Je na to LDAPThunderbird

A minimálně mě a jedišovy to chodí :-) Ačkoliv vyhledává to poměrně zajímavě... rozhdně tam najdeš kontakt na všechny členy Klfree.

Uz mi to zase chodi - doporucuju zadavat spravne heslo, jinak to nejde, jak jsem si overil 8)

lol

DrJ3kyll

Zkus poslat SMSku na cislo IP adresy bez tecek ;)

scorpio

Tak LDAP Thunderbird jsem zkousel. Presne podle navodu. Ani sem si neskrt.

Podle stejnyho navodu jsem rozchodil Softerra LDAP browser, LDAP explorer, JXV, takze bych si dovolil pochybovat o funkcnosti LDAP v Thunderbirdu - nebo mam pech na verzi.
-- by Scorpio ---

Tom733

v ptakovi 1.5.0.4 mi Klfree LDAP funguje bez problemu
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

tom712

Citace: "scorpio"Tak LDAP Thunderbird jsem zkousel. Presne podle navodu. Ani sem si neskrt.
Ale jo, ono to funguje, jenom pomerne zvlastne.
Kdyz neco do toho vyhledavani zadas musis chvili pockat  a nemackat entr :-)


Tedy takovy navod.
Otevres adresar  :arrow:  Ve slozkach kontaktu najedes na LDAP.klfree  :arrow: je tam vyhledavaci policko a do nej napises hledany text  :arrow: cekas  :arrow: vypadnou ti vysledky.

+poprve se zepta na heslo.

Strazhce

U mne funguje. Ted jsem si to taky rozhochodil. V1.5.0.4