Main Menu

audiokazety

Založil DrJ3kyll, Červen 08, 2006, 08:17:30 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

DrJ3kyll

Jednoho letniho vecera na navsi...  nam bylo do auta zavedeno autoradio ;)  Kdyby se vam nahodou nekomu doma valeli nejake audiokazety se zajimavym obsahem, prekazi vam, ale nechcete je vyhodit, tak je rad zaopatrim ;)

Medwyn

cha cha, tak to mas smulu.
asi pred tydnem jsme vyhodili dobre 50 kazet :)

tom712

No me ukradli autoradio, takze sem mi v garazi lezi igelitka s kazetama ktery sem mel v prihradce...

Ale nevim jestli je to ta spravna hudba :-)

Mr.Gespant

Myslis, ze DrJ3yll miluje reggae? :-)
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

BlackSUN

Co je to kazeta? Analogická otázka - co je to disketa? ;-)

Dnes již poněkud zastaralé technologie :-)

DrJ3kyll

Citace: "tom712"No me ukradli autoradio, takze sem mi v garazi lezi igelitka s kazetama ktery sem mel v prihradce...

Ale nevim jestli je to ta spravna hudba :-)
Jestli ti prekazi, tak to nekam prines, ja to proberu a zbytek ekologicky zrecykluju nebo vratim ;)

DrJ3kyll

Citace: "Mr.Gespant"Myslis, ze DrJ3yll miluje reggae? :-)

"Miluju tvy reggae... "

Cordane

kdyby se mi nahodou "valeli" kazety... tak se mrknu co nan ich je, a uvidim... (+ ja vedela ze se zeptas)
That's all folk's ... :)

BlackSUN


Medwyn

vy jste lamy kluci... kouknete se na prvni zpravu (od DrJ3kylla), a poznate proc jsem psala "valeli" (jeste ke vsemu v uvozovkach, ty tam taky nebyly jen tak pro srandu kralikum)

:P

(Posted by Cordane via Medwyn's computer)

tom712

hmm na tenhle tred sem uplne zapomel, to sem moh dneska hodit kazety do skladu...

belakos

Citace: "Medwyn"vy jste lamy kluci... kouknete se na prvni zpravu (od DrJ3kylla), a poznate proc jsem psala "valeli" (jeste ke vsemu v uvozovkach, ty tam taky nebyly jen tak pro srandu kralikum)

:P

(Posted by Cordane via Medwyn's computer)

No me to teda doslo okamzite. Holt gympl no :P

Hangman

No řek bych, že gymplem to nebude  :wink:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

BlackSUN

Citace: "Medwyn"vy jste lamy kluci... kouknete se na prvni zpravu (od DrJ3kylla), a poznate proc jsem psala "valeli" (jeste ke vsemu v uvozovkach, ty tam taky nebyly jen tak pro srandu kralikum)

:P

(Posted by Cordane via Medwyn's computer)

Šak já sem taky reagoval na první post :-D

P.S.: Postet by Čornyje Solnce via his kampjúťer ;-)

belakos