Sportem k trvalé invaliditě :-)

Založil BlackSUN, Srpen 31, 2004, 11:12:27 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Belerby

Potrhanou ? Tam snad ani zadna neni  :wink:

Ale je to prava trava, priroda, hlina, fun.... a je to daleko :) Navic to pak otocime pocitam do lipy... nebo tak nejak, a to je kousek

proste se mi to zamlouva vic...
Pij beer, at je meer *22*

BlackSUN

Takže náš tábor se shodl na tom, že strniště za desítkou, které jsem byl dnes osobně obhlédnout, není dostatečně způsobilý terén. Místy připomíná strniště, místy pole a místy udusanou hlínu.

Navrhujeme tedy sraz aktérů v 15.45 na sletišti, do sobotního oběda budu vědět, jestli bude klec. Pokud by nebyla, domluví se na místě náhradní hrací plocha. Nechť každý účinkující přinese s sebou 10 Kč.

lubie

hmm..hmm..l..me by se take libila ta 10tka, klec na sletisti je totiz docela mala...ale jinak...uvidime se tam ,o) (pripravte si polstarky na zadky! ;o))) :twisted:  :lol:  :twisted:

Belerby

Hm a predstav si ze nas tabor se shodnul na desitce :)

Takze budem hlasovat ? Kolik vas je ?  :wink:

Bude nas tam hodne, ta desitka bude lepsi
Pij beer, at je meer *22*

BlackSUN

Takže náš návrh sletiště ztroskotal z několika důvodů, tedy definitivně je dohodnuto toto:

SRAZ v 16.00 u hřiště za 10.ZŠ (za účkem před mostem ve směru na sitnou)

Vybavení není třeba jiné než nějaký cvičky.

Vodonoši a maséři hlaste se mi na mail.

lubie

aspon to mam bliz...(me je jedno kde je porazime :))))

BlackSUN

doplnění:

příznivci DaTunel ČERNÁ a jiná tmavá trika, přívrženci kLfREE BÍLÁ a jiná světlá.

Anonymous

skudlik I definitely gotta agree with you.

Mr.Gespant

Nebejt anonyma, tak bych si ani na tenhle thread nevzpomel... Co takhle fotbalek? Again... :-)

Necht bila sila zvitezi... :-) Nebo jsou zamestnanci Datinelu prilis pracovne vytizeni?  :lol:
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

BlackSUN

Citace: "Mr.Gespant"Nebejt anonyma, tak bych si ani na tenhle thread nevzpomel... Co takhle fotbalek? Again... :-)

Necht bila sila zvitezi... :-) Nebo jsou zamestnanci Datinelu prilis pracovne vytizeni?  :lol:

Nevim, jak zamestnanci Datinelu, ale cernozluta sila DaTunelu je vzdy ready na parbu :-))

K5

Citace: "Mr.Gespant"Nebejt anonyma...

žádnej "normální" anonym to nebyl, je spamovací robot :evil:
holt jsem musel zakázat neregistrovaným i kecárnu, aby nám to tu nezamořoval SPAM