Sportem k trvalé invaliditě :-)

Založil BlackSUN, Srpen 31, 2004, 11:12:27 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

BlackSUN

Taxem tu zas a znova :-)

Tentokrate snad s prijemnejsi zpravou, respektive nabidkou.
Prave sem se bavil s Belerbym a nejak me napadlo spunktovat nejakej match, proste si jit kopnout.

Nemelo by jit o nejaky bratrovrazedny souboj, spise pro pobaveni a odreagovani od vsednich wifi starosti, jsme prece lidi, zname se...

Tedy:
podle poctu lidi a moznosti se zvoli hriste, v zasobe mame klec na sletisti - umela trava (100/h bez svetla), umela trava na 5. ZS ci ziva trava na 12. ZS. Vsude jsou branky. Pocty hracu za tym od cca 5+1 na sletisti pres 5-8 na petce a vic na dvanactce. Urcite moznost stridani za hry. Jina hriste urcite mozna, nabidky vitany.

Terminove bych to videl, pokud pocasi dovoli, na sobotu 11.9.2004 odpoledne, rekneme sraz bajwoko v 16.00 u sportoviste, ktere zvolime podle poctu zajemcu. Hru bych videl tu hodku a pul az dve, podle poctu lidu a fyzickych sil. Pote samozrejme presun do nejblizsi obcerstvovny, pripadne do vzdalenejsi oblibene, kdo bude chtit.

Ja pocitam ze za datunel dam 5-10 lidi dohromady, mozna vic, uvidime, Belerby rikal ze taky s lidma problem nebude, takze si pojdme zasportovat, uz tu i probehla nabidka tusim od Toma a Deacona, jestli me pamet neklame...

Zajemci z obou taboru hlaste se mi na mail black.sun@datunel.net ci na ICQ 54919648, at vime, jake hriste zvolit a at je prehled. Prubezne budu informovat. Uzaverka a volba hriste 9.9.04


Tesim se
BlackSUN

BlackSUN

Hej hej, to nikdo nemá zájem?

To jsou všichni zabednění, že si řeknou, že s BlackSUNem hrát nejdem a nepujdou, nebo neni nikdo, kdo by uměl kopnout do míče?

Škoda škoda..

Magus

Vždyť jsi psal, že čekáš do 9.9.  :)  Já uvidim, jestli budu mít čas a třeba se do tý doby ozvu.

belgarat

Ja jsem ten pripad co neumi poradne kopnout do mice. Kdybys takhle rekl pingpong nebo sipky :)

jo

Citace: "belgarat"pingpong nebo sipky :)

Navrhuju ruské kuželky - spousta legrace [nupagadi]  :lol:

Belerby

Tak kolik uz mame ohlasenych fotbalistu ?

Tak nejak sem mluvil predbezne s par lidma a predbezne souhlasili...  sopak, skudlik, flashx, ... doufam ze jich nakonec bude vic...

Co z druhe strany ? Kdyztak to namichame ne...
Pij beer, at je meer *22*

BlackSUN

Všeobecně by se někdo našel :-), řešim průběžně. Na mail mi ale nikdo neposlal ani fň.

Baxnop

Ja bych taky kopnul,sice mi to moc nejde,ale prezil bych to.Nebo bysme mohli dat florbalek,muzu zapucit jeste jednu florbalku.

skudlik

Citace: "Baxnop"Ja bych taky kopnul,sice mi to moc nejde,ale prezil bych to.Nebo bysme mohli dat florbalek,muzu zapucit jeste jednu florbalku.

Neboj, pujdou tam i takovy sportovni antitalenti jako jsem ja ;-)))

Belerby

a já  :mrgreen:

A to dem jen nalehko, zadny kopacky, chranice nic... (ikdyz to bysme asi meli :lol:)
Pij beer, at je meer *22*

BlackSUN

Jo, jasný, že neberem žádnou výzbroj, ono taky co brát, když si někdo vezme kopačky s gumovejma čudlama, tak si na umělce moc nepomůže a na normální trávě jakbysmet, takže tak.

Triko, kraťasy, botky a jdem na to. Pomalu se to začíná slejzat.

Hřiště krystalizují dvě - za desítkou (základkou) otevřené ale tráva nic moc a na pětce (za věžákama), nová umělá tráva a velký prostor.

Belerby

Jo jasne, pláťáky... ale necham je radsi doma...

Ja se priznam ze bych sel radeji na tu destiku...
Taky to ma vyhodu ze je to v centru, kazdej to ma kousek a pak je to kousek do ruznych hospod :)
Kokos, lipa, stodola, :P  ... a tak dale...
Pij beer, at je meer *22*

BlackSUN

Fuj to byla rychlost odpovědi :-)

No, uvidíme, co ostatní, můžeme se dohodnout, až bude v pátek jasnej seznam lidu.

Baxnop

Tak co,uz je teda dohodnutej termin???a misto???

BlackSUN

Citace: "Baxnop"Tak co,uz je teda dohodnutej termin???a misto???

Termín je jasnej už od začátku a je napsaný nahoře, stačí číst. Je to 11.9.2004 v 16:00. Kdo nemůže v 16:00 přijde ve čtyři odpoledne.

Belerby prosazuje hřiště za desítkou, což je sešlá tráva a dvě brány s potrhanou drátěnkou.

Já navrhuji umělou trávu na pětce za věžákama, kde je to nově udělaný, ale může to být pro někoho z kročehlav dál, i když je to na 10 minut jízdy na kole.

Účast vypadá zajímavě :-)