Main Menu

Hotspoty na Kladně

Založil Don Martinez, Srpen 23, 2006, 09:20:09 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Don Martinez

Dostal jsem na test zajímavou věc pro telefonování přes Wifi + Skype, ale ouha: můj (jinak výborný OS) Windows XP nedokáže rozchodit půjčenou kartu Z-COM XI-626 jako AP - teda akorát pochybně. Takže se na testování budu muset vydat do terénu. A nastává další problém - jak je to s hotspoty na Kladně? Určitě vím o dvou: Medvědárium a restaurace U Admirála (má být zadarmo, teda za jídlo předpokládám). Nevíte někdo jak je to s placením za připojení u Medvědů? Popř. nevíte jak je to s nastavením?

MUGi

jeste by mel byt free hotspot v zanzi baru cca 11Mbit/s a v Duncen baru cca 4Mbit/s
V medvedariu nevim, ale domnivam se ze to bude zdarma. co se tyce pripojeni, tak by melo stacit vyhledat a pripojit. Tyto site nemaji zadne hesla ani filtry.

tom712

Citace: "MUGi"jeste by mel byt free hotspot v zanzi baru cca 11Mbit/s a v Duncen baru cca 4Mbit/s
Jestli náhodou těch 11 nebudou taky 4 :-)

Kdo uhádne proč dostane lízátko

BlackSUN


Certik68

Citace: "tom712"
Citace: "MUGi"jeste by mel byt free hotspot v zanzi baru cca 11Mbit/s a v Duncen baru cca 4Mbit/s
Jestli náhodou těch 11 nebudou taky 4 :-)

Kdo uhádne proč dostane lízátko
:D


:D Já chci lízátko!!!  :(  Asi proto, aby je v té knajpě déle udrželi, že!  :twisted:

BlackSUN

Citace: "Certik68":D Já chci lízátko!!!  :(  Asi pro to, aby je v té knajpě déle udržely, že!

* proto
* udrželi

:-D

Certik68

Citace: "BlackSUN"
Citace: "Certik68":D Já chci lízátko!!!  :(  Asi pro to, aby je v té knajpě déle udržely, že!

* proto
* udrželi

:-D

Děkuji za opravu, pane profesore! :twisted:  :wink:

BlackSUN

Citace: "Certik68"
Citace: "BlackSUN"
Citace: "Certik68":D Já chci lízátko!!!  :(  Asi pro to, aby je v té knajpě déle udržely, že!

* proto
* udrželi

:-D

Děkuji za opravu, pane profesore! :twisted:  :wink:

Když je někdo takový kopyto, že to neumí napsat správně ;-))

BlackSUN

Citace: "jstembera"OT:
čéče, nehcež pořádat elernyngoví kurzi čežtini? Y já bich se lec cos přiučyl :)

Tost lyďý bi to potšepofalo..