kdo zapalil kontejner na papír v Rozdelove ?

Založil Deacon, Červenec 24, 2006, 01:28:27 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Deacon

vcera jsem chtel odvezt separovatelny odpad a uz zdalky jsem nechtel verit ocim ... naky @#$% zapalil modry kontejner na papir v ulici Fr. Cernohorskeho blizko 6.ZS, krome toho, ze z toho mel ten @#$% peknou srandu, tim uvolnil do ovzdusi pekny svinstvo a pro mistni obyvatele to muselo byt velmi prijemne nehlede na skodu za novy kontejner ... :evil:

... nevite nahodou kdo to byl, vyzkousel bych si na nem naky veci            :axe:

... snim o tom, ze treba nekdy v budoucnu bude klfree monitorovat urcity mista IP kamerama ...

Don Martinez

Myslím, že shořelý je to od soboty - ten člověk, co to dělá by zasloužil... ááá ještě budu vypadat jako sadista. Bohužel to není poprvý, co se to tam stalo :( .

Deacon

podarilo se mi zjistit, ze uz se to tam stalo asi 3x a ze to nekdo zapalil zrejme v patek rano

wascheck

u nas v Dubi je kdosi zapalil minuly tyden (myslim, ze to bylo minuly vikend)

Don Martinez

Citace: "Deacon"podarilo se mi zjistit, ze uz se to tam stalo asi 3x a ze to nekdo zapalil zrejme v patek rano
Jo 3x by to mohlo bejt - akorát se to začalo dít až v poslední době, předtím ani ťuk. Asi se nám do Rozdělova nastěhoval nějakej vyjebanej pyroman :evil: .

kaiten

To jsou ty prázdniny, některé osoby nemají co dělat a nudí se doma. Znám to z našeho okolí, pak jdou a dělají bordel :-(  :?

Baxnop

Citace: "Don Martinez"Myslím, že shořelý je to od soboty - ten člověk, co to dělá by zasloužil... ááá ještě budu vypadat jako sadista. Bohužel to není poprvý, co se to tam stalo :( .

jj,stalo se to v sobotu,sam sem to nahodu videl kdyz jsem jel rano okolo :) peknej ohnicek.. :(

Radekb

Citace: "Don Martinez"
Citace: "Deacon"podarilo se mi zjistit, ze uz se to tam stalo asi 3x a ze to nekdo zapalil zrejme v patek rano
Jo 3x by to mohlo bejt - akorát se to začalo dít až v poslední době, předtím ani ťuk. Asi se nám do Rozdělova nastěhoval nějakej vyjebanej pyroman :evil: .
Nejen pyroman. Mne nekdo v patek vecer vymlatil kamenem okna u auta kousek od kostela  :cry:

Don Martinez

Dneska prej vzplanul pro změnu kontejner s plastama u pošty v Rozdělau :evil: ...

Deacon

cim dal tim vic premejslim o tech kamerach ...  :evil:

wascheck

Citace: "Deacon"cim dal tim vic premejslim o tech kamerach ...  :evil:

to by spis melo premyslet mesto Kladno :roll:

Deacon

to nepochybne, ale nez se k tomu rozhoupe, tak asi jeste shori stovky kontejneru ..  :evil: