Neustálé výpadky připojení

Založil adampulec, Říjen 07, 2006, 04:01:22 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

adampulec

Už více než měsíc mám poměrně nepříjemné výpadky připojení. Několikrát za hodinu dojde k přerušení spojení s internetem, asi za deset vteřin se poté ztráta připojení indikuje na ikonce beztrátového připojení. Ve většině případů pomůže použít "Opravit spojení". Někdy je potřeba vyčkat minutu a opravu opakovat. Přitom se objevuje hláška "Byly rozpoznány bezdrátové sítě". Často se připojení povede až po restartu počítače.

Nevím, zda mám něco špatně nastavené nebo je chyba jinde. Potřebuji tento problém už vyřešit, neboť není možné pracovat s neustálými výpadky.

Věžák jih
Windows XP

Za vyřešení děkuji.

Pitbull

Cau,
napis jake vybaveni pro pripojeni pouzivas a jestli mas primou, nicim nerusenou viditelnost na vysilac.
Nemam tu zadny trapny kecy. LOL

aton

Citace: "adampulec"Už více než měsíc mám poměrně nepříjemné výpadky připojení. Několikrát za hodinu dojde k přerušení spojení s internetem, asi za deset vteřin se poté ztráta připojení indikuje na ikonce beztrátového připojení. Ve většině případů pomůže použít "Opravit spojení". Někdy je potřeba vyčkat minutu a opravu opakovat. Přitom se objevuje hláška "Byly rozpoznány bezdrátové sítě". Často se připojení povede až po restartu počítače.

Nevím, zda mám něco špatně nastavené nebo je chyba jinde. Potřebuji tento problém už vyřešit, neboť není možné pracovat s neustálými výpadky.

Věžák jih
Windows XP

Za vyřešení děkuji.

Ahoj, jakej sw pouzivas na bezdratovou sitovku nake dalsi strany a nebo ten co je ve windows? Tohle forum moc nectu tak bude lepsi kdyz napises na mail nebo na icq. Aton

adampulec

Problém byl vyřešen. Po vypnutí nastavení připojení pomocí Windows to jde bez problému.

Děkuju Janu Černotovi

VSJ

Citace: adampulec kdy Říjen 08, 2006, 11:57:09 DOPOLEDNE
Problém byl vyřešen. Po vypnutí nastavení připojení pomocí Windows to jde bez problému.

Děkuju Janu Černotovi

Můžu se zeptat, co znamená to "nastavení připojení pomocí Windows" ?

scorpio

Citace: VSJ kdy Únor 18, 2007, 10:14:44 ODPOLEDNE
Citace: adampulec kdy Říjen 08, 2006, 11:57:09 DOPOLEDNE
Problém byl vyřešen. Po vypnutí nastavení připojení pomocí Windows to jde bez problému.

Děkuju Janu Černotovi

Můžu se zeptat, co znamená to "nastavení připojení pomocí Windows" ?

Dotyčný má externí anténu připojenou přímo k bezdrátové síťovce v počítači.
Pro většinu takovýchto karet existuje DRIVER (nutný) a MANAGEMENT SOFTWARE (volitelný).
Pokud se majitel karty rozhodne MANAGEMENT SOFTWARE nepoužít, pak lze bezdrátovou síťovou kartu spravovat přímo prostředky Windows XP.

Nedávno jsem s něčím podobným také experimentoval.
Pro karty Atheros se mi MANAGEMENT SOFTWARE osvědčil - celkem rychlý, komfortní, správa profilů.
Pro USB2 dongl s čipsetem Zydas (nyní také Atheros) se mi MANAGEMENT SOFTWARE naoopak neosvědčil.
-- by Scorpio ---