Main Menu

Větší množství počítačového šrotu

Založil K5, Listopad 04, 2006, 11:39:44 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

K5

Těžko specifikovatelný počítačový šrot, některé díly jsou dokonce i funkční :-)

počítače cca:
Pentuim S 100 MHz
SIM 4MB
LAN 10Mbps PCI

Hangman

Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

skudlik

Siknul by se mi ten P-board (predpokladam, ze to uz ma aspon EDO ram, a PCI zbernici) ..

jeden jsem nedavno odvaril .. procesor mam P90(bezi na 120) .. pokud by byl rychlejsi, beru i s nim ...

K5

Zatím nemám po kupě všechno, zbytek navozím v příštím týdnu, takže o příštím víkendu bude z čeho vybírat...

K5

Takže od pátku od odpoledne si můžete začít chodit pro takové úžasné věci, jako je například Pentium 1, AMD K6, Cyrix nebo IBM PR (Baby-AT mainboard s CPU, případně i celý počítač) na frekvencích okolo 100-300 MHz

Mám i několik kusů originál IBM PC ve slim desktopu, má to PS/2 konektory a USB, VGA S3 s 1MB RAM na boardu, CPU Pentium S 100 MHz, 3xPCI, 3xISA, goole: http://www.google.cz/search?q=%22personal+computer+330%22



takhle vypadá mainboard bez CPU, RAM a štafliček s ISA+PCI sloty

Peter

Kdyby jste mel napr kompletni nejakou sestavicku, ktera by nejak slapala a nebyla uplne nejhorsi, vzal bych si ji pro babicku:) prej ji ta 486 nestaci:) diky

skudlik

Dneska dorazim domu z prace kolem pul-seste .. pokud vyhovuje, zastavil bych se v tento cas oblidnout ty klenoty :-D

K5

při ohledávání mainboardů jsem narazil na takové, v nichž je zasunutý AMD K6-2 400MHz a jeden mainboard je dokonce ATX a je osazený dvěma procesory Pentium 150MHz

mainboardy jsou na SIM 72pin a DIMM, jen vzácně na SIM 72pin only

dále je tam několik PCI síťových karet 10 a 100Mbps (Realtek, 3COM), PCI VGA a AGP VGA (S3), několik kusů CD-ROM 36x, takéž pár harddisků 1,2GB

též kopa Baby-AT PC zdrojů

od teď bych měl být doma furt (celý zbytek víkendu), budu i na ICQ

Hangman

Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

K5

Dual Pentium 1 už jsem dal Skudlikovi, tak doufám že si s ním užil :-)

IBM PC mám stále (jsou v v tom osazené 4 sloty SIM 72 PIN a jeden volný slot pro SDRAM)

stále zbývá větší počet Baby-AT desek s CPU Cyrix 300 MHz, IBM PR 300 MHz a AMD K6 400MHz, pár desek s Pentium 166 MHz a 200 MHz

větší počet hard disků 500MB až 1GB a 3,5" FDD (staré, po vyčištění možná budou fungovat ;-) )

pokud to neudám, jde to v pondělí do šrotu

psm

uff.. ted jsem dorazil.. uz je to ve srotu nebo se jeste muzu dostavit? podle me jsi nemel to srdce jenom tak to vyhodit..
btw: sberny dvur na tyhle klenoty je v rozdelove smerem na libusin v arealu nevim koho (sprava komunikaci?)

K5


Hangman

Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

K5

kam jinam než na node Arigato (hint: viz twiki)

Andre

Ještě něco zbylo? Třeba nějaká fukční kompletní sestava? Díky.