Main Menu

PC srot a komponenty

Založil Pitbull, Listopad 11, 2006, 05:21:05 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Pitbull

V pondeli vecer od 6ti do cca 6:45 muzete prijit do skladu sdruzeni Klfree.net rozebrat PC srot a komponenty, ktery bych jinak vyhodil.

K mani jsou cd-romky, disketovky, zvukove karty, IDE kabely, starsi mysi a ruzny pc srot, ktery nevim jestli funguje nebo ne.
Nemam tu zadny trapny kecy. LOL

Rusty

Shanim nakou starou zvukarnu a bylo mi sdeleno, ze se mam poptat zde.Ale newim, kde se ten sklad nachazi a ani jak by sem si mohl neco vybrat.Dikes za jakykoli info.

tom712

Citace: "Rusty"Shanim nakou starou zvukarnu a bylo mi sdeleno, ze se mam poptat zde.
Odkaz na tenhle tred, ne že se máš poptat v tomhle vlákně :-D
Citace: "Rusty"Ale newim, kde se ten sklad nachazi
Tak se podiwej na stránky klfree a hledej.
Citace: "Rusty"a ani jak by sem si mohl neco vybrat.
Nejlépe prohrabáním krabice.

Rusty

Citace: "tom712"
Citace: "Rusty"Shanim nakou starou zvukarnu a bylo mi sdeleno, ze se mam poptat zde.
Odkaz na tenhle tred, ne že se máš poptat v tomhle vlákně :-D
Jo ja to tak taky pochopil, jen sem to spatne formuloval : o )
A o skladu uz taky vim...Nekdy se zastavim.Diky

Hanz02

videl jsem jednu zvukovku a tu jsem si vzal, ale mozna jich je tam vic....
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

tom712

Ve skladu se zase nahromadil nějaký šrot.

PC která se nedala použít jako routery. Takže buď nejsou 100% funkční nebo jsou moc slabá. Jsou tam nějaké kejsy, cdromky, disketovky, základní desky, procesory, placatý kabely, a další drobný šrot.

Pitbull to zase bude někdy rozdávat tak se připravte :-)

Pitbull

Citace: tom712 kdy Leden 17, 2007, 10:32:52 ODPOLEDNE
Ve skladu se zase nahromadil nějaký šrot.

PC která se nedala použít jako routery. Takže buď nejsou 100% funkční nebo jsou moc slabá. Jsou tam nějaké kejsy, cdromky, disketovky, základní desky, procesory, placatý kabely, a další drobný šrot.

Pitbull to zase bude někdy rozdávat tak se připravte :-)

Tak je to jak pise tom. Ve skladu je hromada pocitacu na vyhozeni, nektere jsou funkcni nektere ne. Pokdu mate zajem muzete se zastavit ve skladu v pondeli 22.1.2007 od 18:00 do 18:45.
Nemam tu zadny trapny kecy. LOL

Blackdeath

Hale pitbulle neměl bys tam náhodou nějakej zdroj jak byla ta vichřice tak mi to vypálilo zdroj a potřebuju něco narychlo sehnat než si koupím novej!???

Pitbull

Citace: Blackdeath kdy Leden 20, 2007, 12:38:37 ODPOLEDNE
Hale pitbulle neměl bys tam náhodou nějakej zdroj jak byla ta vichřice tak mi to vypálilo zdroj a potřebuju něco narychlo sehnat než si koupím novej!???

Snad jo, stav se.
Nemam tu zadny trapny kecy. LOL

Blackdeath


psm

zdravim, tak ja bych se pokusil take zastavit, potreboval bych nejaky atx case, jenom si nejsem jisty jestli jeste trefim do skladu ;)

tom712

Tak trefil nakonec někdo? Podle mně je tam pořád stejně velká hromada PC jako předtím :-)

Hangman

Mno já s kámošem jsme trefili :wink:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

baky


chtěl sem se zeptat jestli je k mání eště nějaký ten PC šrot ???(shánim nějakej zachovalej Case)



tom712

Citace: baky kdy Květen 01, 2007, 09:33:44 ODPOLEDNE

chtěl sem se zeptat jestli je k mání eště nějaký ten PC šrot ???(shánim nějakej zachovalej Case)
Jsou tam nějaké takovéhle. Fujitsu Siemens něco.

Ale nevim jak se do toho dá nacpat klasickej zdroj a tak. Budeš to muset ozkoušet.