Main Menu

Zeleznicni artefakty a jizdenky

Založil DrJ3kyll, Listopad 14, 2006, 06:18:24 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

DrJ3kyll

Chtel bych vas poprosit, mate-li doma cokoli s zeleznicni tematikou, ci od zeleznice primo - od starych jizdenek az po upadle odrazky, PC hry ci kalendare, zda-li by jste mi to nemohli venovat? Vydriduchum mohu nabidnonut i odmenu v naturaliich. :))

Odmenou vam budiz cestne misto na listine sponzoru vitezne zeleznicni spolecnosti v jedne Celorocni hre ;)

Dale prosim vsechny cestujici vlakem, nevyhazujte jizdenky do kosu, schovavejte je a napiste mi..

Velice dekuji.

Mr.Gespant

Co sbirku diapozitivu telegrafnich sloupu dvacateho stoleti... :-)
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

DrJ3kyll

Radsi venku prostrelit hlavu.  pls NO OFFTOPIC

kaiten

Citace: "DrJ3kyll"Chtel bych vas poprosit, mate-li doma cokoli s zeleznicni tematikou, ci od zeleznice primo - od starych jizdenek az po upadle odrazky, PC hry ci kalendare, zda-li by jste mi to nemohli venovat? Vydriduchum mohu nabidnonut i odmenu v naturaliich. :))

Odmenou vam budiz cestne misto na listine sponzoru vitezne zeleznicni spolecnosti v jedne Celorocni hre ;)

Dale prosim vsechny cestujici vlakem, nevyhazujte jizdenky do kosu, schovavejte je a napiste mi..

Velice dekuji.

Můžu nabídnout to samé, jen s tím rozdílem že naše společnost ot určo vyhraje :)
PS: Já beru klidně i nový lístky :)

DrJ3kyll


kaiten

Nemáte šanci, koukni na mapu jak si vede Tajná :D  :twisted:  :lol:
Jo, abych nezapomněl to scháníš pro zuzku? Za to jak ti vytunila auto? Musím dát někam fotky, aby se mohly pokochat i další :D

DrJ3kyll

Zmena... za kazdych 10 jizdenek venuji darci pullitr peniveho moku (Krome jizdenek Kladno-Praha, tech uz je dost).

Mr.Gespant

ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

gtomm

Mám tu dva stolní ČD kalendáře. Jeden 2006 a druhý 2007. Funglovky  :)

DrJ3kyll

Citace: "gtomm"Mám tu dva stolní ČD kalendáře. Jeden 2006 a druhý 2007. Funglovky  :)
A venujes mi je? :)

gtomm

No jasně :)  Vyštrachal jsem tu ještě jízdenku Kladno-Brno označenou revizorem :D Ozvi se na ICQ. Asi bych toho našel víc, ale chce to čas

scorpio

Džekyle, mam nějakej časák ČD kde jsou přiložený pohlednice s motivy lokomotiv a ještě nějakej plakát ... jestli zájem => ICQ
-- by Scorpio ---

Hangman

Mám tu Jízdní řády  2000/2001 a 2002/2003 na CD. Máte zájem?
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!!