Main Menu

Klfree-lama

Založil Charlie, Září 17, 2004, 11:47:43 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

K5

Šíbovat kanálama se zkoušelo, ale aby to mělo nějaký efekt, museli by Japan+Jenik chtít spolupracovat a trochu "uhnout". A to očividně nechtějí. Zřejmě je baví škodit Sdružení, jehož jsou členy.

BlackSUN

Citace: "K5"Šíbovat kanálama se zkoušelo, ale aby to mělo nějaký efekt, museli by Japan+Jenik chtít spolupracovat a trochu "uhnout". A to očividně nechtějí. Zřejmě je baví škodit Sdružení, jehož jsou členy.

To si mám vyložit jako že vy změníte kanál a oni nemají nic jiného na práci než sedět a čekat a okamžitě měnit na ten samý?

BlackSUN

Citace: "Belerby"Takze ted rikas ze je mozny chytit treba tu rebecu, ze to zas neni tak nemozny...

A ses si jistej ze sme volnej kanal nezkusili najit ?  :D

No ale co, jedinej rozumnej a inteligentni ses tu proste jen ty  :lol: :-))

Rebecou sem oponoval tomu, že chytíš po kladně něco, co svítí relativně jinde. Jak sem tam ten signál dostane a na kolik je použitelný je druhá věc.

S kanálama viz odpověď pro K5.

Charlie

Včera jsem umístil anténu tak aby mi nic nebránilo mezi mnou a KLfree-LAMA.Mam přímo namířeno na Lamu a stejně mi to jde docela mizerně.Nejsilnější signál má stejně JNN.Nevím co s tím dělat ,ale jak tak koukám tak si musím počkat až si to někdo vyříká a potom se možná něco změní.Ale je pravda ,že internet jakžtakž běží.Jen si myslím ,že předtím to bylo lepší.
Jak je možné že JNN ruší signál nám ale né mi jemu?Moc tomu nerozumím a tak se ptám.Dík
kype (KarelHoffman)

lubie

jezis ty si ale inteligent...jde o to, ze normalne se takove veci resi tak, ze se sedne a dohodnou se obe strany (kdyz nepocitam horni kanaly zabrane jinymi komercnimy subjekty)...takze se obe strany dohodnou kdo bude mit jaky kanal na jakem spoji aby sobe nejblizsi kanaly proste nebyly treba ve stejnem smeru a preladi se to tak, aby to funkovalo vsem

ovsem toto se tezko udela jen z jedne strany - vysledek diky arogantnosti = nam to chodi jakz takz blbe a x.din.cz to nechodi takrka vubec a nez se domluvit, tak to radeji vosmazi tak, ze zarusi sebe i ostatni... ,o) hm...zamysli se nad tim...

lubie

charlie: to samozrejme nebylo na tebe - byt tebou, tak si stahnu program zvany ping plotter (treba ftp://gomen.klfree.net/Software/Windows/Net/Ping_Plotter/pngplt_1.exe) abysme naprosto jiste vedeli kde je problem(o radu k uzivani se klidne ozvi na me icq)