Main Menu

hodně otevřených spojení

Založil hafca, Leden 04, 2007, 10:55:36 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

hafca

Citace: Tuvok kdy Leden 05, 2007, 12:07:58 ODPOLEDNE
použij univerzální opravný prostředek formát C:
To bude asi zítra nebo v neděli, už mi to se.. Koukal sem na to znova v tom programu a na jeden srozumitelnej otevřenej odkaz mi to otevře 20-30 nějakech kde je IP 127.0.0.1 a mám hned 525 spojení a při tom jsou puštěný jen dvě okna. Něco mi tady v tom čaruje, ale já použiju kouzelnou formulku format C: ;D a bude po čarování, snad. 

jedjisch

Ban je automaticky po 200 (zahazuje se 33%), resp. 250 spojenich (100%). Router nedovoli otevrit dalsi odchozi spojeni.

belgarat

Citace: frrrkos kdy Leden 05, 2007, 12:41:34 ODPOLEDNE
Ještě doplním, že na klfree se dává ban za více jak 500 spojení třeba i v noci (vlastní zkušenost). Maximum co jsem u nás viděl bylo 2500.

Hlavne proto, ze jsou AP/routery nastavene tak, ze po 200 otevrenem spojeni z pocitace zacnou zahazovat dalsi zadosti o otevreni asi v 30% pripadu, a od 250. otevreneho spojeni je zahazujou VSECHNY (takze se uz zadne dalsi neotevre). Jako vstricny krok jsme snizili standardni time-out z 5 dni na 2 hodiny :)))

F

nebo bys moh zkusit spusit si prikazovej radek a tam napis netstat jestli ti to napise skoro samy neco.smtp tak si bud proscanuj comp neakym hoodne dobrym antivirakem nebo zformatni disk to obvykle funguje  ;)

BlackSUN

Disk při každym problému formátuje jenom lama.. většina věcí se dá vyřešit bez reinstalace.

hafca

Já sice píšu formát, ale pokaždé mi stačilo smazat je ty tři složky, který si wokna udělají. Některých breberek jsem se ale jinak než reinstalem nedokázal zbavit.
Přestal jsem pouštět Skype a náhle je všechno v nejlepším pořádku. Několik otevřených oken, jedno stahování a 26 spojení. Tušil sem, že je to shit, ale že až takovej, to teda ne.

Dík všem za rady a pomoc hafca

scorpio

Citace: hafca kdy Leden 06, 2007, 02:51:36 ODPOLEDNE
...
Přestal jsem pouštět Skype a náhle je všechno v nejlepším pořádku. Několik otevřených oken, jedno stahování a 26 spojení. Tušil sem, že je to <xxx>, ale že až takovej, to teda ne.
...

To právě tuší málokdo. Jinak by to spousta lidí přestala používat.
-- by Scorpio ---

frrrkos

Tak na dnešek se mi splašil program RapGet. Dělal psí kusy - spoustu otevřených spojení. Omlouvám se uživatelům na Hvězdě. Poučení???  Provozovat internet pouze za přímého dohledu, soustavně kontrolovat počty připojení a v případě potřeby ihned reagovat a zavírat. Asi neexistuje program na omezení počtu připojení?? Netlimiter či kerio to nezvládá. Pouze P2P programy mají jakousi regulaci portů. Vypadá to, že splašit se může jakýkoliv program, který komunikuje na síti, to je nepříjemné.  ???
a on frrrrrrr.....!!
(Kéčara)

belgarat

nejhorsi pro sitova spojeni jsou splasene zebry, quaggy a jiny exoticky dobytek...