Main Menu

Nový zákon pro providery

Založil Elkim, Prosinec 11, 2006, 08:28:14 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Elkim


skudlik

hmm .. no otazkou spis je, jestli sdruzeni typu klfree spadaji do oblasti "fyzicka nebo pravnicka osoba zajistujici verejnou komunikacni sit - na tohle by to chtelo vyklad pravnika.

hmmf .. no mit logy za 6 mesicu zpet .. to zas vymyslel nejakej chytrak .. nevim jestli na to bude to nase X-terabajtovy diskovy pole stacit .. chtej toho logovat docela dost zmetci..

Nebezpecnost "stahovani warezu" bych ale rekl, ze zavisi spis na aktivite jistych slozek policie - nikoli na nejakych vyhlaskach. Pravomoci meli vzdy .. ta nova vyhlaska je jen wopruz pro providery, ze musej skladovat TERABAJTY nejakych debilnich logu .. ktery IMHO jsou stejne o nicem .. kdyz budou chtet pozavirat warezaky, tak jim staci prihlasit se na jakykoli velky DC hub .. a maj tam tisice obeti .. nemusej prohledavat tuny logu pul roku zpet.

Hangman

Citace: "skudlik"....nemusej prohledavat tuny logu pul roku zpet.

Mě by zajímalo, kdo to bude prohledávat :lol:

Dej blbci funkci a ....... :wink:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

skudlik

Citace: "Hangman"
Mě by zajímalo, kdo to bude prohledávat :lol:
pokud jsem to cetl spravne, tak prohledavat to bude onen ISP, ktereho policie pozada napr. o veskere aktivity daneho IP v obdobi od ... do ... . Dodat to mus ve vyhlaskou stanovenem formatu a dostane za to dokonce nejaky smesny poplatek :) .. Opravte me, ale nevsiml jsem si, ze by tam byly stanoveny nejake pokuty v pripade, ze ISP takove zaznamy nevede/nedoda.

Citace: "BlackSUN,Andyr"
...
JJ .. Da se ject na freesoftu (nebo samozrejme kupovat licence - vetsina slusnych firem se o to snazi). O tom zadna. .. Jina vec je, kdo tohle bude kontrolovat :) Pouzivani nelegalniho softu pro osobni ucely bych prirovnal k prechazeni silnice mimo prechod pro chodce :) .. Pokud by se oboji melo dusledne hlidat a pokutovat, tak v tomhle state bude muset bejt kazdej druhej clovek policajt :)

Tom733

Jeste ze Klfree neni ISP a nema ani zadne licence, etc.
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

DrJ3kyll

Citace: Tom733 kdy Prosinec 12, 2006, 12:52:54 ODPOLEDNE
Jeste ze Klfree neni ISP a nema ani zadne licence, etc.

Licence mame tam, kde je mit mame...