Main Menu

Linux

Založil Hangman, Leden 24, 2007, 06:45:45 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

Jaká je podle Vás nejlepší distribuce Linuxu?

Suse
3 (13%)
Aurox
0 (0%)
Debian/GNU
5 (21.7%)
Ubuntu
5 (21.7%)
Mandriva
1 (4.3%)
Federa Core
2 (8.7%)
Slax
1 (4.3%)
Gentoo
3 (13%)
jiná
3 (13%)
Danix
0 (0%)

Celkem hlasů: 23

Hangman

Když se zas dokopu na instalaci Linuxu, bude někdo z vás ochotnej mi na tom rozchodit PCMCIA Wifi? To je snad jedinej muj problém s Linuxem.
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Jendall

#16
zkus ndiswrapper ...pres google pak najdi forum s tvoji distribuci/kartu a urcite najdes reseni jak wifi rozchodit.

ps: pokud je ta karta urcite podporovana linuxem, tak budes muset zcompilovat kernel s tim ovladacem, protoze zrejme tvoje soucasny jadro nema ten ovladac nebo aktualizovat na novejsi, kde uz treba ten ovladac bude

belgarat

Citace: Hangman kdy Leden 28, 2007, 08:48:53 DOPOLEDNE
Když se zas dokopu na instalaci Linuxu, bude někdo z vás ochotnej mi na tom rozchodit PCMCIA Wifi? To je snad jedinej muj problém s Linuxem.

Jaky je to presne typ ? Vyrobce, typove oznaceni a idealne taky PCI ID ;)

Guraim

Chtěl nych jet jen v Linuxu, ale zároveň bych chtěl, aby mi jelo widlácký ICQ 5.1 (6), co s tim? a jakou konkrétní distribuci doporučujete? Díky moc!

SPM

eh, na co originální ICQ 5.1/6? Vždyť to je snad ten nejhnusnější program, co je :-D Reklamy, viry, saje to... máš na výběr takovejch jinejch... jinak jestli nemáš zkušenosti, tak zkus to SUSE nebo Mandrivu :-)
Život je krásný jako louka plná rozkvetlých květin. Jen se pro jednu sehneš, tak tě někdo kopne do zadku.

belakos

Citace: SPM kdy Únor 01, 2007, 03:38:07 ODPOLEDNE
eh, na co originální ICQ 5.1/6? Vždyť to je snad ten nejhnusnější program, co je :-D Reklamy, viry, saje to...

Mluvis mi z duse. Oficialni ICQ klient je snad ten nejdebilnejsi program, co sem kdy videl.

Don Martinez

Citace: belakos kdy Únor 01, 2007, 06:18:08 ODPOLEDNEMluvis mi z duse. Oficialni ICQ klient je snad ten nejdebilnejsi program, co sem kdy videl.
Kdosi na živě ale strašil s tím, že podle EULY nesmíš použít jinej klient než ten jejich, což je absolutní zm*dovina. Ale co účet mi za to zatím nikdo nezrušil >:D ...

belakos

Citace: Don Martinez kdy Únor 01, 2007, 07:10:07 ODPOLEDNE
Citace: belakos kdy Únor 01, 2007, 06:18:08 ODPOLEDNE...
Kdosi na živě ale strašil s tím, že podle EULY nesmíš použít jinej klient než ten jejich, což je absolutní zm*dovina. Ale co účet mi za to zatím nikdo nezrušil >:D ...

EULA? To znam jenom z doslechu :-[  ;D

Hanz02

Citace: Guraim kdy Únor 01, 2007, 02:45:11 ODPOLEDNE
...ale zároveň bych chtěl, aby mi jelo widlácký ICQ 5.1 (6),....

lol  ;D tohle ICQ fakt nechtej... O0

Zkus treba kubuntu, to je dobry...
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

belakos

Citace: Hanz02 kdy Únor 01, 2007, 09:45:02 ODPOLEDNE
Citace: Guraim kdy Únor 01, 2007, 02:45:11 ODPOLEDNE
...ale zároveň bych chtěl, aby mi jelo widlácký ICQ 5.1 (6),....

lol  ;D tohle ICQ fakt nechtej... O0

Zkus treba kubuntu, to je dobry...

Neni to UBUNTU?

Hanz02

Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

SPM

Kubuntu je vlastně Ubuntu s tím, že jako výchozí grafické prostředí je KDE a ne Gnome... Což je i IMHO hezčí prostředí, ale každému se líbí něco jiného :-)
Život je krásný jako louka plná rozkvetlých květin. Jen se pro jednu sehneš, tak tě někdo kopne do zadku.

belakos


zemocz

Anebo proste pouzivej kopete, ktery je soucasti distribuce SuSE  ;)
Don´t worry be PUNK !!

SPM

Mno. kopete mi taky nesedlo, ale ten výběr co jde použít... :) Kopete, gaim, gajim, psi, licq, centericq, SIM, ... ;-)
Život je krásný jako louka plná rozkvetlých květin. Jen se pro jednu sehneš, tak tě někdo kopne do zadku.