Main Menu

Node Kam. Žehrovice2

Založil Tůůtůů, Únor 18, 2007, 06:13:22 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Tůůtůů

Nevíte prosím někdo na kdy se plánuje instalace dalšího přípojového  bodu v Kam. Žehrovicich? Už se na něj nesmírně těšim a tak by mě to zajímalo ;) :)

Tom733

Citace: Tůůtůů kdy Únor 18, 2007, 06:13:22 ODPOLEDNE
Nevíte prosím někdo na kdy se plánuje instalace dalšího přípojového  bodu v Kam. Žehrovicich? Už se na něj nesmírně těšim a tak by mě to zajímalo ;) :)

az bude na sklade vsechen material - koncem unora. Kdybys vedle teseni i mistnimu spravci nabidnul pomocnou ruku, bylo by to bezva :-)

BTW: vypln si spravne informace o sobe
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

Tůůtůů


Blackdeath

Citace: Tom733 kdy Únor 18, 2007, 08:01:32 ODPOLEDNE
Citace: Tůůtůů kdy Únor 18, 2007, 06:13:22 ODPOLEDNE
Nevíte prosím někdo na kdy se plánuje instalace dalšího přípojového  bodu v Kam. Žehrovicich? Už se na něj nesmírně těšim a tak by mě to zajímalo ;) :)

az bude na sklade vsechen material - koncem unora. Kdybys vedle teseni i mistnimu spravci nabidnul pomocnou ruku, bylo by to bezva :-)

BTW: vypln si spravne informace o sobe


Jen tak mezi námi místnímu správci jsem nabídl pomocnou ruku i já! jeho slova:
CitaceNo mi to budem dělat s Tomem
- vyznělo to něco jako zvládnem to sami! No nic! ;)

Ale pokud je zájem s něčím pomoct mohu jelikož jsem v žehrovicích připojen taky tak mi záleží na tom že se to tu zlepší! :)

Tom733

Citace: Blackdeath kdy Únor 19, 2007, 03:58:25 ODPOLEDNE


Jen tak mezi námi místnímu správci jsem nabídl pomocnou ruku i já! jeho slova:
CitaceNo mi to budem dělat s Tomem
- vyznělo to něco jako zvládnem to sami! No nic! ;)

Ale pokud je zájem s něčím pomoct mohu jelikož jsem v žehrovicích připojen taky tak mi záleží na tom že se to tu zlepší! :)

No pravda je, ze s ucasti tam pocitam, ale lepsi bude mit vic pomocnych rukou, ja jen prijedu a udelam konektory.
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

Blackdeath

Citace: Tom733 kdy Únor 19, 2007, 04:00:07 ODPOLEDNE
Citace: Blackdeath kdy Únor 19, 2007, 03:58:25 ODPOLEDNE


Jen tak mezi námi místnímu správci jsem nabídl pomocnou ruku i já! jeho slova:
CitaceNo mi to budem dělat s Tomem
- vyznělo to něco jako zvládnem to sami! No nic! ;)

Ale pokud je zájem s něčím pomoct mohu jelikož jsem v žehrovicích připojen taky tak mi záleží na tom že se to tu zlepší! :)

No pravda je, ze s ucasti tam pocitam, ale lepsi bude mit vic pomocnych rukou, ja jen prijedu a udelam konektory.


Já jsem Gabíkovi řikal že až se to bude páchat jsem ochoten s tím jakkoliv pomoct, ale mluvili jsme o tom někdy začátkem roku tak nevím zda si to ještě pamatuje pokud bude potřeba stačí mi jen dát vědět kdy se to bude konat!! ;)

Tůůtůů

Citace: Blackdeath kdy Únor 19, 2007, 04:02:38 ODPOLEDNE
Citace: Tom733 kdy Únor 19, 2007, 04:00:07 ODPOLEDNE
Citace: Blackdeath kdy Únor 19, 2007, 03:58:25 ODPOLEDNE


Jen tak mezi námi místnímu správci jsem nabídl pomocnou ruku i já! jeho slova:
CitaceNo mi to budem dělat s Tomem
- vyznělo to něco jako zvládnem to sami! No nic! ;)

Ale pokud je zájem s něčím pomoct mohu jelikož jsem v žehrovicích připojen taky tak mi záleží na tom že se to tu zlepší! :)

No pravda je, ze s ucasti tam pocitam, ale lepsi bude mit vic pomocnych rukou, ja jen prijedu a udelam konektory.


Já jsem Gabíkovi řikal že až se to bude páchat jsem ochoten s tím jakkoliv pomoct, ale mluvili jsme o tom někdy začátkem roku tak nevím zda si to ještě pamatuje pokud bude potřeba stačí mi jen dát vědět kdy se to bude konat!! ;)

Nu věřim tomu, že nakonec budem všichni spokojeni :)..- klfree 4ever -  ;)

Tůůtůů



Nu věřim tomu, že nakonec budem všichni spokojeni :)..- klfree 4ever -  ;)
[/quote]

A jinak az se to nainstaluje  a ja se budu chtit na ten bod namerit..mam asi rici Gabosovi ze? Sam bych to radeji delat nemel ze ano? :) ;D

Tom733

Citace: Tůůtůů kdy Únor 22, 2007, 09:58:34 ODPOLEDNE


A jinak az se to nainstaluje  a ja se budu chtit na ten bod namerit..mam asi rici Gabosovi ze? Sam bych to radeji delat nemel ze ano? :) ;D

sam to ani nedubes moci udelat, ostatne pochopis sam behem vystavby.
pripravte si svaly, krabice je pripravena, prijedu se podivat jako ji tech 7 metru nahoru vytahnete :)
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

Tůůtůů



sam to ani nedubes moci udelat, ostatne pochopis sam behem vystavby.
pripravte si svaly, krabice je pripravena, prijedu se podivat jako ji tech 7 metru nahoru vytahnete :)
[/quote]

:D:D ..kolik to má? To zní jako když to má 2 metráky :-)  :) ;D

Tom733

Citace: Tůůtůů kdy Únor 26, 2007, 05:19:24 ODPOLEDNE

:D:D ..kolik to má? To zní jako když to má 2 metráky :-)  :) ;D

moc ne, ale malo taky ne. uz ji ma Gabos doma, kontaktuj ho
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

gabos

No tak uz jsem tam dal antény a kabely. Zítra to jest (27.2.07) tam budu dávat tu krabici. Pujdu tam tak v 9.30, tak kdo by mel čas a zájem může přijít pomoct.

Tůůtůů

Citace: gabos kdy Únor 27, 2007, 12:02:40 ODPOLEDNE
No tak uz jsem tam dal antény a kabely. Zítra to jest (27.2.07) tam budu dávat tu krabici. Pujdu tam tak v 9.30, tak kdo by mel čas a zájem může přijít pomoct.



Gábo??? :'( Nu na icq nic, tak to zkusim zde.. Newím proč mě ignoruješ, věřim, že toho máš asi hodně na práci, ale ta jedna zpráva.... ;) ale ja bych rád pouze věděl jak si pokročil? jak to vypadá s tim Node2?? Možná se zdá, že s tim pořád otravuji, ale já to myslim dobře. Nechtěl bych abys na mě zapomněl.Byl bych ti moc vděčný kdybys mi řekl až to bude hotovo...prosím..:) Klidně bych ti dal já newím..200.- kdybys pak přišel a pootočil mi to a porichtoval.. ;)...

gabos

Není problém v tom ,že tě ignoruju. Ale v tom, že to není ještě hotové!!! Až to bude tak se ozvu.

Tůůtůů

Citace: gabos kdy Březen 05, 2007, 03:31:49 ODPOLEDNE
Není problém v tom ,že tě ignoruju. Ale v tom, že to není ještě hotové!!! Až to bude tak se ozvu.


děkuji :-) To sem chtěl slyšet.. :) ;)