Main Menu

Jakej notes je nejlepsi?

Založil Mr.Gespant, Únor 22, 2007, 03:44:44 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Mr.Gespant

No nechci tady rozpoutavat flame, ale Acer chces srovnavat s FSC? Acer neni duveryhodna znacka... Mimochodem jaky Acer mas na mysli?

Tak samozrejme pri domluve muzu jit cenou niz, ale predpokladam, ze kdyz se to vyplati bazarum za 19k, tak 17k-18k je ferova nabidka...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Fenix

Citace: Mr.Gespant kdy Únor 22, 2007, 03:44:44 ODPOLEDNE
No nechci tady rozpoutavat flame, ale Acer chces srovnavat s FSC? Acer neni duveryhodna znacka... Mimochodem jaky Acer mas na mysli?

Tak samozrejme pri domluve muzu jit cenou niz, ale predpokladam, ze kdyz se to vyplati bazarum za 19k, tak 17k-18k je ferova nabidka...

JJ acer nebrtat. Jinak souhlasim.. az ze bazary ti ho vykoupej za 15 a prodaj za 19... jsou to mrrchy.  ;D
nejde to ? zkus to jinak...

BlackSUN

#2
Já bych to viděl že je to kus od kusu u těch Acerů, i když je asi fakt, že těch kusů co by nikdo nechtěl bude víc než u jiné značky. Ale co jsem měl tu čest se dvěma nevlastními acery, tak oba bez problémů celou dobu. Jinak já bych volil IBM (mám pracovní) nebo Dell (mám soukromý), i když se platí trochu víc ;-) Pak je to relativně jedno, HP, FSC, Asus.. nevim jak jsou na tom s kvalitou třeba Hallbooky od 100megy..

SPM

Mno, že by FSC byl nějak o moc lepší než Acer... Jinak osobně jsem měl Compaq -a (ještě původní, HP nemrvený) a momentálně mám IBM. V podstatě spokojený jsem byl s oběma, ikdyž Compaq měl své mouchy. IBM za těch 3/4 roku co ho mám, nemůžu vytknout nic, snad jen tu váhu a velikost; za což si můžu sám, že mám takovou krávu :-)
Život je krásný jako louka plná rozkvetlých květin. Jen se pro jednu sehneš, tak tě někdo kopne do zadku.

Hangman

Mno já mam Acer z řady Travelmate a až na obtisknutou klávesnici na displayi si nemůžu stěžovat :wink:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

paja05

Citace: BlackSUN kdy Únor 23, 2007, 06:47:02 ODPOLEDNE
... já bych volil IBM (mám pracovní) nebo Dell (Lenovo) (mám soukromý), ....
Mas v tom nejaky hokej: IBM=Lenovo. DELL<>Lenovo :wink:

SPM

Mno, stejnak ty Lenovo jsou takový, nicmoc... myslim, že Lenovo notebooky se v kvalitě a provedení originálním ThinkPadům nevyrovnaj.
Život je krásný jako louka plná rozkvetlých květin. Jen se pro jednu sehneš, tak tě někdo kopne do zadku.

Don Martinez

To určitě řady C100 a N100 nic moc imho... Jinak nový HP nx6310, nx7300 a nx7400 taky hodně kvalitní (aspoň dle mýho názoru)...

BlackSUN

Opraveno...

Jinak samozřejmě nemyslim lowend, ale R nebo T řada.. s R60 jsem spokojen, velikost mi nevadí, používám batoh, ne brašnu..

SPM

Mno, já vlastním R50 s 15" displayem, baťoh mám sice taky, ale přeci jen v něm zabírá dost a taky dost váží. Na druhou stranu na Xkovej model ve stejný konfiguraci peníze nemám, tak si nestěžuju :-D
Život je krásný jako louka plná rozkvetlých květin. Jen se pro jednu sehneš, tak tě někdo kopne do zadku.

Elkim

ja mam nejlepsi skusenost s VAIO od sony  8)

Hanz02

po zkusenostech s X NB rozhodne doporucuju IBM. Muj pristi NB bude rozhodne IBM....
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...