Schůze členů

Založil Fenix, Září 18, 2004, 03:57:26 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

BlackSUN

Citace: "K5"Názor to je, nepochybně, ale špatný. Představ si, že v budoucnu budeš zaměstnanec firmy T-Mobile, ale ve svém volném čase budeš přetahovat zákazníky a schánět nové firmě Eurotel. Jsem si jist, že bys z T-Mobile letěl, ani bys nestihl počítat schody.

Nejsem si vědom toho, že bych přetahoval zákazníky. Já jsem jen řekl, že já se možná přepojím. Kdo by nechtěl, nemusí, jen by si musel vybudovat vlastní jiné připojení. Pokud vezmu konkrétně lidi na 841 a 842,  tak nikdo z nich pro to, aby měli kabel v kompu, nehnul ani prstem. Pár světlých výjimek bych možná našel, sami ví, o koho jde.

Citace: "K5"Jako člen Sdružení jsi měl Sdružení přinášet prospěch. I Franta Jouda, který sedí doma na prdeli a nehne pro Sdružení prstem přináší jistý prospěch v podobě členských příspěvků. Takže z tohoto pohledu kterýkoli člen může Sdružení prospívat a prospívat mu přestává v okamžiku, kdy jakýmkoli způsobem Sdružení poškodí. Uvedu opravdu extrémní příklad, coby kdyby: souseda by bylo možné připojit, ale já na něj z vysoka, nic mu neřeknu, na nikoho ho neodkážu a ani o něm nikomu neřeknu. Soused si nakonec pořídí Internet Expres a hýká blahem, jak mu to pěkně funguje, celých 10KB/s. Tím jsem ovšem Sdružení poškodil. Nepřímo, ale poškodil. Tím spíš bych Sdružení poškodil, pokud bych souseda rovnou odkázal nebo dokonce připojil k ISP xxx (místo xxx lze dosadit několik "firem" a firem).

To už je trochu přitažený za vlasy, to potom sdružení poškozuje každý, kdo používá jinou formu připojení a není členem, protože mu neplatí.
Navíc nikde není psáno, že člen by měl pro sdružení cokoliv dělat krom placení a to není smyslem sdružení.

Tedy: nikdy sem souseda ani kohokoliv jiného nenutil ani nepřemlouval, aby šel tam, či onam. U lidí na VKD sem jim nastínil možnou situaci a co by to pro ně znamenalo.

Já mám za sebe čisté svědomí ve smyslu tom, že sem nikdy sdružení nechtěl škodit a myslím si, že sem ani neškodil.

Když mi někdo řekne jo, ty si tamhlé uštíp kabel nebo sundal sdružení anténu, bude to pravda, uznám to, ale ničeho takového si vědom nejsem.

flashx

BS seš off-topic

Proč jsi se včera nebránil ?
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

Fenix

Já tam byl BlackSUNe a bohužel se mi nezdálo že by jsme tam byli jako ovečky, ale jako jedinec každý sám za sebe. A pokud tě rada z důvodů, které byly uvedeny navrhla na vyloučení tak byly jen dvě možnosti. Bohužel pro tebe špatný (nevim) a pro sdružení dobrá možnost. My jako členové jsem většinovým lasování odsouhlasily to aby jsi byl vyloučen. Vím, že se tě tak snadno nezbavíme jak píšeš ale to je normální. Pokud jsi viděl záznam z oné schůze, který točil zástupce ViperXe tak mi to přpadalo jako skrytá ( neskrytá ) kamera v občanském judu. Smiř se s tím a ušetříš si zbytečnou bolest hlavy
nejde to ? zkus to jinak...

Waladir

BlackSUNe, pokud jsem si všiml, tak jsi sám hlasoval pro svoje vyloučení na základě přednesených důvodů, tudíž předpokládám, že jsi s nimi souhlasil. Potom nechápu, co se ti nelíbí.

BlackSUN

Citace: "Waladir"BlackSUNe, pokud jsem si všiml, tak jsi sám hlasoval pro svoje vyloučení na základě přednesených důvodů, tudíž předpokládám, že jsi s nimi souhlasil. Potom nechápu, co se ti nelíbí.

Tak to si si asi všiml špatně, při hlasování o mém vyloučení sem ani nebyl v sále.

flashx

Citace: "BlackSUN"
Citace: "Waladir"BlackSUNe, pokud jsem si všiml, tak jsi sám hlasoval pro svoje vyloučení na základě přednesených důvodů, tudíž předpokládám, že jsi s nimi souhlasil. Potom nechápu, co se ti nelíbí.

Tak to si si asi všiml špatně, při hlasování o mém vyloučení sem ani nebyl v sále.

Ale byl
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

Waladir

Citace: "flashx"
Citace: "BlackSUN"
Citace: "Waladir"BlackSUNe, pokud jsem si všiml, tak jsi sám hlasoval pro svoje vyloučení na základě přednesených důvodů, tudíž předpokládám, že jsi s nimi souhlasil. Potom nechápu, co se ti nelíbí.

Tak to si si asi všiml špatně, při hlasování o mém vyloučení sem ani nebyl v sále.

Ale byl

Já už se bál, že jsem si ho splet ;-)

flashx

nesplet  jsi se.
cekal jsem na jeho vyjadreni a vzhledem k tomu ze
tam sedel jako pecka tak jsem si rekl ze souhlasi co
bylo receno
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

Belerby

Citace: "flashx"
Citace: "BlackSUN"
Citace: "Waladir"BlackSUNe, pokud jsem si všiml, tak jsi sám hlasoval pro svoje vyloučení na základě přednesených důvodů, tudíž předpokládám, že jsi s nimi souhlasil. Potom nechápu, co se ti nelíbí.

Tak to si si asi všiml špatně, při hlasování o mém vyloučení sem ani nebyl v sále.

Ale byl

Blacksun tam nebyl, pribehnul az po volbe pro, a jentaktak stihnul zvednout listky na proti...

Ten kdo okamzite zvedl listky pro vylouceni BS byl benelli (pokud se jedna o tu jejich datuneli skupinku tam vzadu)

Nicmene fakt nechapu proc se nebranil tam, ale zacina az tady  :roll:
Pij beer, at je meer *22*

K5

Citace: "Belerby"Ten kdo okamzite zvedl listky pro vylouceni BS byl benelli (pokud se jedna o tu jejich datuneli skupinku tam vzadu)

holt kamarád  :lol:

Jurist

Citace: "BlackSUN"
Další z mého pohledu nepěkná věc je stažení a prezentování cizích fotografií bez jeho souhlasu, zřejmé porušení autorského zákona.
A některé další věci.


Rád bych věděl, v čem přesně spatřuješ to porušení autorského zákona, pak-li že jím myslíš zákon č. 121/2000 Sb. Jestli je pravdou, že byly staženy z Tvé volně přístupné galerie,tak by mě  opravdu zajímala tvá argumentace.

BlackSUN

2 flashx & Waladir: viz Belerbyho prispevek.

Tady to neni obrana, tady to bylo vyjadreni nazoru o jednostrannem informovani a odpovedi na dotazy K5ce.

flashx

ve chvili kdy jsi se mohl branit jsi tam byl  :!:  :!:  :!:
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

BlackSUN

Citace: "flashx"ve chvili kdy jsi se mohl branit jsi tam byl  :!:  :!:  :!:

O tom tady nikdo nediskutuje.

Magus

Citace: "BlackSUN"
Citace: "flashx"ve chvili kdy jsi se mohl branit jsi tam byl  :!:  :!:  :!:

O tom tady nikdo nediskutuje.

Tak potom už to tvoje "obhajování" nebo napadání neobjektivnosti podných informací nemá vůbec význam  :roll: