Společný herní server

Založil jo, Září 27, 2004, 08:38:21 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

Mají se pařani složit na herní server?

Ano, určitě
29 (78.4%)
Nemám zájem, ať si paří pro mě za mě
4 (10.8%)
Ne, měli by se věnovat prospěšnějším aktivitám
4 (10.8%)

Celkem hlasů: 34

Hlasování ukončeno: Září 27, 2004, 08:38:21 DOPOLEDNE

LAMco

Jsem jenom pro protože když hraju na Gamezone tak mam ping kolem 100 a moc si teda nezahraju !!!  :D   :)

NERTY

Tak jakpak to vypadá se serverem? Kde mám pomoci korunou či rukou?

lubie

taky bych ho molh zkusit spravovat ci nainstalovat etc...linux sice umim jenom zaklady, ale s malou pomoci  :wink:

jo

Bohužel teď nemám čas chodit s vámi po skladech. Nejdříve chci vědět, že
ten comp dostane do rukou někdo, kdo si s ním bude vědět po SW
stránce rady. Pak se začneme bavit o HW.

ip

Instalace Linuxu (ruzne distribuce) neni problem = mohu udelat, to je prace na pul hodiny (pokud vhodnou distribuci budu mit).
Ale priznam se, ze sitove hry (ani jine) nehraju, takze nevim, co PRESNE mate na mysli pod pojmem "gameserver":

Mate na mysli nejaky konkretni seznam her = jejich serverovych casti, ktere na te masine pobezi?
Existuji ty serverove casti pro Linux?
Jsou volne dostupne, nebo jen za penize?

Jinymi slovy:
zacnete sem v nejake prehledne podobe sepisovat, ktere konkretne hry mate na mysli vzdy s odkazem, kde se ta ktera hra nachazi (homepage).
Az se sejde par realnych napadu, muzeme pokrocit realnou vyrobou serveru, driv to nema cenu.

psm

cus.. dejte mi hw, media od debian test a v nedeli mate server pro csko 1.5 + stats, ut + mods, battle net..  ;)) a dalsi az zase budu mit cas..;)) a mostoka,lubieho a belerbyho k ruce at to frci ;) psm

Belerby

Citace: "psm"cus.. dejte mi hw, media od debian test a v nedeli mate server pro csko 1.5 + stats, ut + mods, battle net..  ;)) a dalsi az zase budu mit cas..;)) a mostoka,lubieho a belerbyho k ruce at to frci ;) psm
lol, jo jo, marne vzpominam na doby CSka a ty super statistiky co si tu pro ne rozchodil, to byli casy :)
By bylo super kdyby to zase bezelo... :D
Pij beer, at je meer *22*

psm

v pohode by do zacatku stacilo neco na 500Mhz, trosku rychlejsi disk a cs party se mohou obnovit.. ;))

lubie

juuuuuuuu   :D  :D  :D


psm je z55555555555 :o)))))) super....takze jo - soupni mu ten srot s tema SCSI diskama co nam byl vracen a at to frci!

psm

zitra kdyz mi svara pujci auto tak si pro to muzu nekam prijet.. ;))

Belerby

Citace: "psm"zitra kdyz mi svara pujci auto tak si pro to muzu nekam prijet.. ;))
no v tomto smeru bych nebyl tak optimisticky  :lol:
Pij beer, at je meer *22*

psm

tak je potreba na nekoho zatlacit, tolik casu zase nemam.. ;) jojo, co ty na to?

jo

Omlouvám se, ale zkuste pařby řešit pro změnu chvíli sami, nemám na ně
čas.

psm

jojo, jde prece jenom o tom, kam mam zajet pro ten hw, ty nic resit nemusis.. ;) ani se to od tebe neocekava ;)

jo

Bohužel se ode mě očekává, že budu dělat navigátora  :lol:
Hlavně to předpokládá spolupráci hlavního skladníka, v jehož sklepě
jsou věci bezplatně umístěny.

Tak já se budu snažit. :)