Modely mašinek, rozměrová řada TT včetně kolejiště

Založil Pneu, Květen 24, 2009, 08:07:53 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Pneu

Prodám modely mašinek a vagónků včetně hotového kolejiště vystavěného na dřevěné desce s terénem z polystyrénu.

Foto viz. : http://pngalery.wz.cz

Cena: 7777,- za vše (Kolejiště, domky, mašinky, vagónky, ovládací pult...)

Kontakt: pneuklf(at)gmail(dot)com / 732 155 027

K5


Pneu


skudlik


Medwyn

Nevim proc jsem si vzpomnel na Red Dwarfa :)

Nejvyssi forma zivota je clovek.
Nejnizsi forma zivota je clovek, ktery si hraje s vlacky.

Jinak me ten vyrok docela urazi, protoze se mi vlacky libi ;)

K5

Po vyčerpávajícím boji (s přípravou pokoje, stěhováním nábytku, stěhováním kolejiště, drobnými opravami v el. zapojení a po vyčištění kolejí) jsem si celé odpoledne hrál s "mojí" mašinkou, jejíž datum výroby bych tipoval tak rok 1973. Všechny ostatní mašinky zatím jezdí špatně, budu je muset rozebrat, promazat a vyleštit jim kontakty. Jinak koleje v tunelech se mi nepodařilo vyčistit a vlaky tam jedou hrozně pomalu až zastavují - ono celé kolejiště bude potřebovat pořádně projít drátek po drátku, ale tohle musím udělat jako první.

pár fotek:

Filípek po prvním nedočkavém "otlapkání" všeho, na co se dalo sáhnout, si nakonec přece jen začal hrát "normálně" a nejvíc ho bavilo zastavovat vlak na červenou a spouštět závory.

Ať žije nejnižší forma života ;)

skudlik

K5:  8)

Na pevne kolejiste jsem nikdy nemel (a nemam) misto, ale kufr plnej koleji + 3 masinky + asi 20 vagonu mojich + stejny pocet podedeny po otci (bohuzel s nekompatibilnimi sprahly) cakaj na nejakeho budouciho potomka, co se bude rad koukat, jak si tatka hraje  :D :D [teda ja si pak s tim hral uz taky sam - mega kolejiste postavene na novinach okolo cele mistnosti - cca 20 vyhybek, 2 anglicani, ... joo dobre se na to vzpomina]

Btw. cim si cistil koleje? Ty podedene jsem ja dostal celkem nepouzitelne - koroze. A na tech co mam ja (utika to .. cca 20+ let stare) se zub casu taky zacina projevovat.

Pneu