pozastavení členství v Klfree

Založil hafca, Červen 28, 2009, 08:52:33 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

hafca

Před několika dny jsem požádal o pozastavení členství v Klfree. Dnes 28.6.2009 ve 20:30 jsem zjistil, že jsem odpojen. Bez odpovědi na můj E-mail, kde jsem žádal o sdělení termínu a od kdy mám přestat platit.
Přijde mi to přinejmenším neslušné. Čekal jsem, že přijde alespoň systemovka nebo email, kde se dozvím co a jak. Nebo je to běžná praxe? Jestli se platí za měsíc, pak mám minimálně do konce měsíce zaplaceno a tohle mi přijde jako podpásovka.

hafca 1301 hrad.ost

EDIT
Vyřešeno, děkuji.

Belerby

Njn, kdyz napises zrusit co nejdriv, tak se nesmis divit ze je to hned :-P
Na tvuj email ti vilik odpovedel myslim ze docela i brzo.
Pij beer, at je meer *22*

hafca

Je to sice už out, ale trochu to osvětlím. Když se ve stanovách píše o měsíci či měsících, pak očekávám u všeho počítání na měsíce. Email jsem dostal ve 20:25 a ve 20:30 jsem byl už odpojený. Možná je chyba, že mám nastavení na kontrolu pošty po 15 minutách. Prostě se to nestihlo ani stahnout. ??? V emailu, který jsem si mohl přečíst až druhý den v práci bylo, že odpojení budu mít od 1.7.2009, proto ta reakce.

Všecno se vysvětlilo a myslím, že už není co dodávat.

Hezký den všem hafca 1301

TRILOBIT

Dobrý den,
Já jsem rovněž žádal o pozastavení členství a to přesně dne 19.2. 2010 v 13:29  hod. Přišel mi na můj email takový ten odpovědní ve stylu

CitaceDobry den Roman Šach,
dekujeme za Vasi zpravu, ktera byla zarazena do fronty pozadavku hospodare Sdruzeni Klfree.net, o.s.
Operatori ji vyridi - v zavislosti na svem volnem case - v nejblizsim moznem terminu, vetsinou do 7-10 dnu.
Pokud zadate o vystoupeni nebo preruseni clenstvi - jsou tyto zadosti vyrizovany k poslednimu dni mesice atd.atd.atd.

žádal jsem o pozastavení členství od 1.3.2010 stím, že od této doby přestanu platit členské příspěvky.

Do dnešního dne 19.4.2010 mi NIKDO nebyl schopný na můj email odpovědět a proto jsem skutečně od  15.3.2010 již nezaplatil.
Až dnešního dne 19.4.2010 (čili po dvou celých měsících)  jsem se dočkal prapodivné odpovědi :

CitaceObdobí, na které jste zaplatil(a) členské příspěvky skončilo (tento měsíc již zaplacen není). Do 15. tohoto měsíce jste měl(a) zaplatit znovu, ale nestalo se tak. Samozřejmě máte možnost doplatit se zpožděním, ale nemůžete už na tento měsíc využít předplatné. Pokud jste již členský příspěvek zaplatil(a), děkujeme.

No bodejť bych měl zaplaceno ,když jsem žádal o pozastavení členství a o dočasné odpojení ze sítě na které nebyl nikdo schopný odpovědět. Od té doby také internet nevyužívám,neboť jsem si zřídil jiného poskytovatele což lze jednoduše ověřit (myslím to, že nepoužívám připojení KLFREE). Takže nechápu ,proč nebyl nikdo schopný mi za dva měsíce odpovědět a teď vypadám ještě ke všemu jako nějaký dlužník. >:(

skudlik

Hospodar je holt flakac  ;D

Jinak - viz nove stanovy - (nejsem teda na ne expert, prolistoval jsem je ted jen narychlo) - pozastaveni clenstvi uz se v nich tusim vubec nevyskytuje. Chytre hlavy dokonce vymyslely, ze uz nebudou dluznici, ale sympatizanti .. a ze kdyz nekdo prestane platit, tak ho system automaticky prevede na sympatizanta (coz je vicemene i jista forma pozastaveneho clenstvi)..

Cili co ted koukam do ISka (mel by jste tam stale mit sam pristup), tak Vas to spolecne s tim emailem, ze nemate zaplaceno dal prevedlo do stavu "sympatizanta", cili "problem solved".

To ze nikdo nereaguje na email, je smutne .. mozna to vilik nechal jednoduse vyhnit s tim, ze se o to postara automatika :-) Pokud nedojde zadna reakce v tom uvedenem case 7-10 dnu, je dobre se pripomenout ...

TRILOBIT

Citace: skudlik kdy Duben 21, 2010, 09:39:38 ODPOLEDNE
Hospodar je holt flakac  ;D

Dobrý..... v pohodě, již by to mělo být vše vyřešeno, hospodář mi už poslal email. Díky.Šlo mi skutečně jen o to, abych nevypadal jako nějaký zloděj nebo dlužník, když jsem měl vždy vše poctivě  a dopředu zaplacené, ale jak píšu, vše už je v naprostém pořádku.  :wink:

Sympatizant Trilobit  >:D

lokoj

Jde tedy členství pořád přerušit? Třeba na dobu 7 měsíců a poté se zase znovu připojit a platit?
Statutární město Kladno zajímavosti z celého města na jednom místě.