Main Menu

Dubí ZLOBÍ

Založil bena, Červen 29, 2010, 07:02:49 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

bena

Dobrý den,
Mám problém s připojením internetu v Dubí. Již od tohoto pondělí mě internet strašně zlobí - vlastně skorem nefunguje. Byl jsem připojen na všesměr dubí,ale ten jsem skoro přestal chytat, tak jsem se zkusil připojit na sektorovou anténu ale jelikož tu zase moc dobře nechytám signálem jsem rád, že vám odešlu tuto zprávu (trvá mi to 50min než jsem se přihlásil) :(. Příčinu možná znám. Není to tak dlouho a na všesměru dubí jsme měli všichni členové skorem trojnásobně vyšší signál než nyní viz: 10.102.99.129 - ted je to tak okolo 10 a to mi přijde moc málo, proto taky mi net na všesměru přestal fungovat, poněvadž je slabý signál. Dříve jsem měl signál až 42 ostatní taky, ale nejčastěji okolo 30 a jelo to bez problémů. Pamatuji si, že to byla nějaká nová technologie, která ten signál zvedala - nevím co se s tím stalo. Říkám když mám signál okolo 20 tak je to v pohodě, ale jakmile je to okolo 10 tak to je už špatný. Nevím jestli to je takhle možné s tím signálem, ale byl o hodně vyšší a né jenom u mě, ale všichni na AP. Nyní, když mi nabíhá stránka, tak to můžu v klidu odejít na 5minut pryč a když se vrátím tak buďto nenaběhla vůbec a nebo ne celá. Doufám, že nějaká chytrá hlava poradí co s tím, poněvadž jinak je koukám asi konec, což bych nerad :(. Dík moc za odpovědi

skudlik

"Chytra hlava" radi: co spravce? .. zkusel jste ho kontaktovat ? .. Podle tech spatnych signalu to opravdu vypada, ze je nejaky problem primo na vsesmeru. Cili bude potreba aby se na to nekde zasel podivat (odhadoval bych to na poskozeny [prekrouceny] kabel, ci neco podobneho)..

bena

Správci jsem od té doby, co jsem mu psal 2* ohledně jiné akce ( je to asi rok) radši ani nepsal, protože nereagoval :(

Tom733

Pak je tu spravce oblasti Kladno-Sever jako dalsi eskalacni uroven. Upozornim ho.
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

skudlik

+ jsem to preposlal na poruchy@klfree.net (coz je ta spravna adresa pro pripad, ze spravce nereaguje) .. takze by se uz o tom melo vedet .. zbyva "jen" aby to nekdo spravil  8)

bena

Citace: Tom733 kdy Červen 30, 2010, 09:21:29 DOPOLEDNE
Pak je tu spravce oblasti Kladno-Sever jako dalsi eskalacni uroven. Upozornim ho.
Děkuji děkuji :).

bena

Citace: skudlik kdy Červen 30, 2010, 03:03:43 ODPOLEDNE
+ jsem to preposlal na poruchy@klfree.net (coz je ta spravna adresa pro pripad, ze spravce nereaguje) .. takze by se uz o tom melo vedet .. zbyva "jen" aby to nekdo spravil  8)
Na poruchy jsem psal úplně nejdříve, ale nikdo se mi neozval, možná ten meil nedošel což bych se ani nedivil. :)

Tom733

Citace: bena kdy Červen 30, 2010, 04:36:58 ODPOLEDNE
Na poruchy jsem psal úplně nejdříve, ale nikdo se mi neozval, možná ten meil nedošel což bych se ani nedivil. :)

Jelikoz jsou poruchy v ticketovacim systemu, tak na kazdy mail robot ihned zareaguje. Pokud neprisla zadna odpoved, tak hlaseni o zavade ani nedorazilo.
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

bena

Citace: Tom733 kdy Červen 30, 2010, 08:17:14 ODPOLEDNE
Citace: bena kdy Červen 30, 2010, 04:36:58 ODPOLEDNE
Na poruchy jsem psal úplně nejdříve, ale nikdo se mi neozval, možná ten meil nedošel což bych se ani nedivil. :)

Jelikoz jsou poruchy v ticketovacim systemu, tak na kazdy mail robot ihned zareaguje. Pokud neprisla zadna odpoved, tak hlaseni o zavade ani nedorazilo.
Tak to bude ono, já tuto poruchu nepsal přímo na poruchy..., ale přímo na p.Brnovjáka, který mi už pomohl ohledně jiné poruchy.

DrJ3kyll

Po upozorneni od Skudlika na toto vlakno musim bohuzel konstatovat, ze mi zadny email nedosel - jak jste mne kontaktoval?

V soucasne dobe se pripravuje prestavba vysilace v Dubi, takze pote bude mozne se pripojit na modernejsi technologii.

bena

Dobrý den,
nevím nevím asi to doopravdy nedošlo zde je důkaz : Dobrý den,
děkuji moc za odpověď, jste fakt jediný, kdo mi vždy pomůže. Mám ale další problém. Dnes když jsem přišel z práce čekalo mě nemilý fórek. Internet nešel už vůbec. To jsem byl připojen na všesměr dubí, tak jsem se zkusil připojit na sektorovou anténu ale jelikož tu zase moc dobře nechytám signálem jsem rád, že vám odešlu tento email. Teď už tomu vážně nerozumím, ale příčinu možná znám. Není to tak dlouho a na všesměru dubí jsme měli všichni členové skorem trojnásobně vyšší signál než nyní viz: 10.102.99.129 - ted je to tak okolo 10 a to mi přijde moc málo, proto taky dneska mi net na všesměru přestal fungovat, poněvadž je slabý signál. Dříve jsem měl signál až 42 ostatní taky, ale nejčastěji okolo 30 a jelo to bez problémů. Pamatuji si, že to byla nějaká nová technologie, která ten signál zvedala - nevím co se s tím stalo. Říkám když mám signál okolo 20 tak je to v pohodě, ale jakmile je to okolo 10 tak to je už špatný. Nevím jestli to je takhle možné s tím signálem, ale byl o hodně vyšší a né jenom u mě, ale všichni na AP. Fakt se omlouvám, že Vás takhle otravuji, ale jste jediný kdo mi poradil - správci už nemá ani cenu psát - ten stejně neodepíše:-). Děkuji moc za odpověď.

> ------------ Původní zpráva ------------
> Od: David Brnovják <brnovjak@klfree.net>
> Předmět: Re: Zpomalení internetu
> Datum: 28.6.2010 07:54:09
> ----------------------------------------
> Dobry den,
> nikdo jiny se z Dubi neozval ale pritom jelo spojeni po zalozni lince.
> Hlavni spoj jsme opravili a uz by to melo byt v poradku, diky za zpravu.
>
> S pozdravem
>
> David Brnovják
> clen Rady sdruzeni
> technik KlFree.net, poruchy
> ICQ: 416924829 GSM: 776238360
> e-m@il: brnovjak@klfree.net
>
> -----------------------------------------
> Sdružení KlFree.net http://www.klfree.net
> pripojit@klfree.net - zadosti o pripojeni
> technici@klfree.net - sprava site
>
>
> Dne 26.6.2010 14:21, Tomáš Tinhofer napsal(a):
> > Dobrý den,
> > nerad zase otravuji, ale dnes již od rána jede net hrozně pomalu. Stránka
> nabíhá strašně dlouho, někdy raději nenaběhne vůbec. Zkoušel jsem pingy na moji
> bránu : Příkaz PING na 10.102.135.1 - 32 bajtů dat:
> > Odpověď od 10.102.135.1: bajty=32 čas=2ms TTL=64
> > Odpověď od 10.102.135.1: bajty=32 čas=2ms TTL=64
> > Odpověď od 10.102.135.1: bajty=32 čas=2ms TTL=64
> > Odpověď od 10.102.135.1: bajty=32 čas=2ms TTL=64
> > ta je ok, ale dále už je to horší : ping na goldheart dns server sdružení:
> Příkaz PING na 10.102.0.254 - 32 bajtů dat:
> > Vypršel časový limit žádosti.
> > Odpověď od 10.102.0.254: bajty=32 čas=2068ms TTL=58
> > Odpověď od 10.102.0.254: bajty=32 čas=1510ms TTL=58
> > Odpověď od 10.102.0.254: bajty=32 čas=1520ms TTL=58
> >
> > Nevím jestli se kromě mě ještě někdo ozval, ale na trase z dubí na Kladno je
> nějaký zádrhel.
> > Díky moc.
> >
ta nejdelší zpráva asi Vám nedošla. Ale to už je teď jedno - teď to celkem táhne dobře. A mohu se zeptat ohledně té přestavby na kdy to plánujete? Já  jestli by se Vám nehodila nějaká ta pomocná ruka jako je podavač atd :)- klidně bych přišel :) teda jestli budu mít zrovna volno a nebudu v práci - slíbit to nemůžu. ^-^. Díky a adios Tomáš.