Main Menu

P2P - ZDÍLENÍ

Založil ROPII, Listopad 17, 2004, 08:24:59 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

ROPII

CHTĚL JSEM SE ZEPTAT JAKÁ PRAVIDLA JSOU TEĎ PŘI RYCHLEJŠÍM PŘIPOJENÍ K NETU PRO SERVRY SE ZDILENÍM (P2P) JELIKOŽ JSEM UŽ TO JEDNOU ŘEŠIL A BYLO MĚ ŘEČENO AŤ SI POČKÁM NA RYCHLEJŠÍ NET ..COŽ JE TEĎ TAK MĚ ZAJÍMAJÍ PRAVIDLA STAHOVÁNÍ.MYSLÍM ŽE NEJSEM SÁM.KDY ? A JAKÁ RYCHLOST SE NESMÍ RŘEKROČIT .DÍKY ZA ODPOVĚĎ.NEJENOM PRO MĚ.[/b]

BlackSUN

Jenom aby se ti třeba někdo v budoucnu nesmál, tak je správně sdílení, ne zdílení.

<noflame> Jinak, prosím, stačí, když budeš psát bez zapnutého caps-locku a bez, sice u pokusu zůstanuvšího, tučného písma.</noflame>

K5

pokud můžeš, tak v hodinách OD 15:00 DO 00:00 omez rychlost na 25 KB/s (nebo 200 kbit/sec) a v ostatní čas to nech běžet, co to jde

belgarat

Tak tak... pokud tak neucinis, ucini tak zpravidla AP nebo dalsi router za tebe. Ale protoze meri vsem stejnou merou, tak je zpravidla to strojove omezeni horsi nez kdyz si kohoutek priskrtis sam (a priskrceni regulujes).

ROPII

Děkuji všem za odpověď.Už v tom mám jasno. :)

Pitbull

Konečně se tady objevilo nějaké rozumné téma s rozumnou odpovědí a ne zas další tahanice o StarTrek nebo jak se to píše :lol:

P.S. Taky děkuju za odpověď - potěšila.  :D
Nemam tu zadny trapny kecy. LOL

Mr.Gespant

Kdyz se potrebujes na neco zeptat tak se zeptej... :-) Rad ti nekdo odpovi... :-) Ale pokud se neodvazis na dotaz, tak se nediv, ze se to tu hemzi off topicama... Ale jinak by to forum asi umrelo...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Pitbull

Citace: "Mr.Gespant"Kdyz se potrebujes na neco zeptat tak se zeptej... :-) Rad ti nekdo odpovi... :-) Ale pokud se neodvazis na dotaz, tak se nediv, ze se to tu hemzi off topicama... Ale jinak by to forum asi umrelo...

Já když něco opravdu potřebuju vědět (např. proč mam špatný pingy v CS :wink:  ) tak s tím
otravuju rovnou Belgarata na ICQ  :)  ale to se stane jen občas.
Nemam tu zadny trapny kecy. LOL

belgarat

To je VELKA chyba. Protoze nejsem vsevedouci ani nemam cely den cas. Kdyz to das sem, vsimne si toho vic lidi a nekdo kdo je OPRAVDU chytry treba prijde i na pricinu.

Proto stale rikam: POUZIVEJTE MAILING LISTY nebo jiny zpusob jak oslovit vice lidi, kteri maji zajem zodpovedet vas dotaz.

Kdyz si vyberete obet, byt ochotnou, jste omezeni casem a schopnostmi sve obeti :)

BlackSUN

Citace: "belgarat"Kdyz to das sem, vsimne si toho vic lidi...

No tak o tom bych silně pochyboval, vcelku by mohlo být zajímavé kolik lidí to tady ativně čte, já tipuju kolem 15ti, což je na takovýto informační kanál dost málo.. Asi by stálo za to se zamyslet nad tím, čím to asi bude...

O něco víc lidí čte news.. Ale pořád určitě tak 4/5 členské základny nesleduje žádný kanál. A proč? Protože chtějí net a ostatní je nezajímá. Ale to už jsme zase ve starých kolejích...

belgarat

No a ? Tak zkratka Pitbull od zadneho clena odpoved nedostane, a dostane ji az kdyz se na jeho dotaz dostane rada.

Takhle to funguje u firem a jejich klientu-zakazniku. Takze zaslanim mailu do newsu, fora, mailing listu muze JENOM ZISKAT.

Jinak prosim BlackSUNe, nesud cleny podle sebe - a podle zakazniku vasi firmy. Jako zakaznik-klient bych se take nestaral a pozadoval sluzby helpdesku. Je ale na firme, jake bude pozadovat za takovou podporu poplatky.

Fenix

Citace: "BlackSUN"
Citace: "belgarat"Kdyz to das sem, vsimne si toho vic lidi...

No tak o tom bych silně pochyboval, vcelku by mohlo být zajímavé kolik lidí to tady ativně čte, já tipuju kolem 15ti, což je na takovýto informační kanál dost málo.. Asi by stálo za to se zamyslet nad tím, čím to asi bude...

O něco víc lidí čte news.. Ale pořád určitě tak 4/5 členské základny nesleduje žádný kanál. A proč? Protože chtějí net a ostatní je nezajímá. Ale to už jsme zase ve starých kolejích...

HM já bych pochyboval o tobě  :D . Já například čtu toto fórum kadý den asi tak 6x (když nečekám nějakou odpověď ) což mi připadá dostatečné. A hledám co se zde objevilo navýho a pokud něčemu rozumím tak poradím narodíl od tebe a tvé kritiky. No ono co ti zbývá že. Píšou se i ti co se chtějí připojit tak proč jim neporadit. Viděl jsi někdy fórum na živě.cz ? Tam jsou taky takový jako ty ! Tak by jsi měl jít tam  :)
nejde to ? zkus to jinak...

BlackSUN

Citace: "Fenix".....

Hmm, když myslíš..

Že ty čteš  fórum x-rát neznamená, že je víc jak nula dalších, kteří to dělají stejně..

Živě nesleduji, sleduji jen, že tady je mrtvě.cz

Já taky rád poradím, ale bohužel dotazy, na které by pro mě mělo cenu zde odpovídat, tu nejsou...

Belerby

Hele BS, a co ma bejt ? :)

kdo si chce, tak si to tu precte
kdo nechce neprecte, jednoduchy

kdyz se tady nekdo zepta, URCITE dostane odpoved... pravda nekdy mu odpovi naka lama uplny kraviny  :wink: ale jinak se urcite ozve i nekdo kdo tomu rozumi...

jeslti je tu mrtve nebo zive zalezi jen na nas a na tech co maji dotazy nebo chtej o necem diskutovat...
Pij beer, at je meer *22*

BlackSUN

Citace: "Belerby"Hele BS, a co ma bejt ? :)


Nic nic, já jen reagoval, nic víc, nic míň...