Main Menu

Adresa sdružení

Založil bizz, Květen 06, 2012, 10:38:51 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

bizz

Zdravím, byl bych rád, kdyby mi mohl někdo poradit jakou adresu mám vyplňovat na složenky, kterými platím příspěvky. Protože jste stěhovali kanceláře a sklady někam do Čechovy, ale jako sídlo máte stále Víta Nejedlého. Jsem z toho trochu na vážkách, je mi jasné že hlavní roli hraje správné číslo účtu a V.S., ale chtěl bych v tom mít jasno, dík.  :wink:

skudlik

Zatim asi tu puvodni (ktera je ve stanovach). Sice se sklad jako takovy prestehoval, ale sidlo je soucasti stanov a bude ho moct zmenit az nadchazejici schuze clenu (probehne v cervnu). Pokud vim, tak na urovni posty a dorucovani zasilek by melo byt zrizeno preposilani na novou adresu.

Co se tyce slozenek (poukazka "A" - prevod na ucet) - tam adresa bude spis coby nejaky kontrolni mechanismus pro postu jako takovou (pro pripad reklamace?).. Stejne kdyz penize prevedou na ucet, tak tam pak adresa nijak nefiguruje.  Stejne jako kdyz zadam prikaz k uhrade (at uz v bance ci pres ineternetove bankovnictvi) tak po me adresu prijemce nikdo nechce :)