Mobilní operátoři platí na městských domech vysoké pronájmy

Založil jo, Listopad 27, 2004, 10:20:27 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

jo

Citace: "Beny"No pane Jo, vy mate tedy starosti.

Potrefená husa?

BlackSUN

To by mě stejně zajímalo, na kolika městských domech co klfree má, já bych řekl, že skoro nikde, hodně toho bylo zprivatizováno.

Kdyžtak mě opravte.

jo

Citace: "BlackSUN"To by mě stejně zajímalo, na kolika městských domech co klfree má, já bych řekl, že skoro nikde, hodně toho bylo zprivatizováno.

To bylo. Bývalá rada Klfree toho privatizovala hodně. Například Bronx.

BlackSUN


Mr.Gespant

Jestli se nemylim tak tenhle clanek uz od zacatku je o platbach FIRMY, ne neziskovky... cili co se tyce tveho dotazu, tak se nemuzes divit, ze ti nikdo neodpovedel...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

BlackSUN

Ale je to postavený na tom, že se osoba raduje, že "je" neziskovka a nemusí platit na městských domech takové nájemné jako komerční firma, proto se ptám, na kolika městských domech má klfree zařízení, já bych skoro řekl, že takový ani není.

Mr.Gespant

ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

belgarat

hehe, aby ses nedivil :)
staci si pozorne procist zapisy z jednani Rady mesta Kladna a hned je videt jednak kde je Klfree v najmu mesta a jednak kde ma najem firma zastoupena a maskovana P.R. "neziskovou" pobockou.

jo

Když jsme u toho, fyzickým osobám se také stanovuje nájem trošku zvláštním způsobem. Stačí si pročíst zápisy z rady města.

BlackSUN

Když už u toho jsme, ani jedna věc mě nepálí, střechu si pronajímat nehodlám, takže mě to nepálí :-)

Jen si myslím, že klfree to pálit taky nemusí.