Main Menu

Fotosoutěž

Založil jo, Prosinec 05, 2004, 10:20:31 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

jo

Těšil jsem se na větší množství fotografií. Těšil jsem se, že budeme mít
pár aktivních foto nadšenců, kteří odvedou alespoň nějakou práci.

Ale jedna fotografie, to je tedy dost málo. Nechcete se polepšít? :?:  :lol:

Fenix

Jen co se mi dobijí baterie tak vyfotím uplet. I když není nijak zajímavý tak to doplním nějakým textem. Tedy pokud to nevadí.
nejde to ? zkus to jinak...

BlackSUN

Rada si není schopna zajistit vlastní galerii tak musí shánět fotky takhle?

To to klesá :-)

Fenix

No jako vždy duchaplný názor  :) . Nemyslím si že by rada potřebovala foto a i kdyby tak proč ne. Ty lidi tam jsou tak proč to nevyfotit. Od toho jsou členové aby podporovali vývoj sdružení.

Pokud nesouhlasíš což není u tebe vyjímka tak budiš.
nejde to ? zkus to jinak...

jo

Citace: "BlackSUN"Rada si není schopna zajistit vlastní galerii tak musí shánět fotky takhle?

Sdružení není firma, kdybych dostal za fotografické práce zaplaceno, tak
bych body objel sám.

Takhle mohou členové vyfotit svůj přístupový bod, vždy z naprosto originální
pozice, ušetří čas Radě, za což předem děkuju.

flashx

Citace: "BlackSUN"Rada si není schopna zajistit vlastní galerii tak musí shánět fotky takhle?

To to klesá :-)

Proc si to myslis ?
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

skudlik

Ach jo, BlackSUNe, vazne uz nevim, jestli ma na Tebe vubec smysl nejak reagovat. Tu fotografickou soutez povazuju za hodne dobrej napad, ze ktereho muze vzejit fura peknych fotek.

Tvuj "komentar" je naprosto mimo misu (jako vetsina Tvych komentaru). Fotek z nasich AP mame celkem dost, tahle soutez je trosku o necem jinem. Klfree neni jen vsemocna rada a tohle je hezky napad, jak dat i ostatnim prostor se trosku realizovat.

BlackSUN

Jo jo, fotek je docela dost, koukal sem na gomena..


Ale zdá se mi dost honosnej ten název fotografická soutěž.. Jinak si foťte co chcete :-)

BlackSUN

A musim vas taky vyprovokovat k nejake aktivite, ne? Byste porad jenom lenosili a ja tu pak nemam co cist.

Mr.Gespant

diky bohu... kdyz nepiseme tak nemas na co nesmyslne a zcestne reagovat... dobra strategie ne? :-))
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

BlackSUN

Neboj, nejsem tu jenom já... :-D

Belerby

Aspon tu mame s BS nejakou srandu, zase sem se pekne pobavil ;-)
Pij beer, at je meer *22*

jo

Děkuji všem, kdo zaslali svojí fotku do fotosoutěže.

Sešlo se jich sice jen 8, ale mám svého favorita.