Poslouchejte rádio-klfree1

Založil Fenix, Leden 20, 2005, 08:34:13 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Fenix

Poslouchejte rádio-klfree1 a nepříjdete o žádné novinky co se děje a možná bude dít v klfree !!
nejde to ? zkus to jinak...

jo

Tak nám pro jistotu prozraď, kde poslouchat!

Fenix

Poslouchejte již v pátek 21.1.2005. link je radio.klfree.net takže začněte již od 17.00 žhavit své AP.
nejde to ? zkus to jinak...

majkl

Poslouchal jsem ho předevčírem okolo 0:00 - výbornej program :))))
: czela.net ::

Fenix

Dnes asi začne vysílání později !! Je mi líto !!

Vysvětlení: Z důvodu technické poruchy se dnes nemůže vysílat.
Omluvte tento výpadek.
nejde to ? zkus to jinak...

K5

a co dneska, taky se nemohu "connectnout" na rádio :-(

Mr.Gespant

K5 : A co se nekdy podivat do programovyho listu? :))

Hrajou pondeli,streda,patek,nedele...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Fenix

JJ hrajou v PO ST PÁ a NE a někdy neplánovaně i mimo
nejde to ? zkus to jinak...

K5

URL http://radio.klfree.net/ mi hlásila to chybu DNS, takže jsem se neměl kam podívat :-(

cosmos

Citace: "Fenix"Dnes asi začne vysílání později !! Je mi líto !!

Pro Cosmose: Jestli dnes nebudeš vysílat tak by bylo zapotřebí to vysvětlit. !!

Vysvětlení je zde: Z důvodu technické poruchy se dnes nemůže vysílat.
Omluvte tento výpadek.

Není nutné zdůrazňovat, že výpadky ve vysílání je třeba vysvětlit. Nejsem zítřejší :-), takže mě tvé "poučení" trochu rozesmálo... Nicméně v tu chvíli, kdy se řešil problém, díky kterému nešlo vysílat, byl trochu zmatek, ale o vysvětlení jsme se postarali alespoň na našich stránkách jakmile to bylo možné... :-) Co se týká dostupnosti stránek na radio.klfree.net, tak jsou umístěné na našem druhém počítači, který "jede" pouze přes den. Před týdnem jsme domluvili hostování přímo na Gomenovi a zřízení FTP, ale zatím se realizace nekonala... ZA VÝPADEK 21. 1. se tedy ještě jednou omlouváme i na tomto místě, aby již všichni věděli jistě, že nás to mrzí a problém byl zdárně vyřešen.. :-) Díky všem posluchačům za přízeň!
25

cosmos

Včera Tomáš Tichý uvedl v provoz FTP přístup na Gomen a proběhlo umístění stránek. Tomáši, díky! :-)
25

Fenix

Citace: "cosmos"
Citace: "Fenix"Dnes asi začne vysílání později !! Je mi líto !!

Pro Cosmose: Jestli dnes nebudeš vysílat tak by bylo zapotřebí to vysvětlit. !!

Vysvětlení je zde: Z důvodu technické poruchy se dnes nemůže vysílat.
Omluvte tento výpadek.

Není nutné zdůrazňovat, že výpadky ve vysílání je třeba vysvětlit. Nejsem zítřejší :-), takže mě tvé "poučení" trochu rozesmálo... Nicméně v tu chvíli, kdy se řešil problém, díky kterému nešlo vysílat, byl trochu zmatek, ale o vysvětlení jsme se postarali alespoň na našich stránkách jakmile to bylo možné... :-) Co se týká dostupnosti stránek na radio.klfree.net, tak jsou umístěné na našem druhém počítači, který "jede" pouze přes den. Před týdnem jsme domluvili hostování přímo na Gomenovi a zřízení FTP, ale zatím se realizace nekonala... ZA VÝPADEK 21. 1. se tedy ještě jednou omlouváme i na tomto místě, aby již všichni věděli jistě, že nás to mrzí a problém byl zdárně vyřešen.. :-) Díky všem posluchačům za
přízeň!

Tím nebylo na mysli matení a jen jsem to psal ještě než jsem šel k tobě a dozvěděl se co se stalo  :!: .
nejde to ? zkus to jinak...

cosmos

Ještě jedno poděkování patří Fenixovi, který informoval na tomto foru o dění v době, kdy mi jsme informovat nemohli...
25

Fenix

Sledujte script rádia na titulní stránce www.klfree.net a laďte. Zaručeně nepřídete o nic nepřídete. Dokonce ani o čas.  :D  :lol:



Pro BS.  Piš si co chceš.
nejde to ? zkus to jinak...

BlackSUN

Citace: "Fenix"Pro BS.  Piš si co chceš.

??
Sem sem nepsal uz jak dlouho, nevim, co se ti zas honi ve skebli..