Fakt bych chtel ale...

Založil n00b, Leden 21, 2005, 09:20:57 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

n00b

takze abych to zkratil : Predne dik MrGespantovi za testovaci IP - (myslim uprimne)
A ted to o co tady GO : Panove nevim kde jste ty pingy sehnali ale ja mel ping neco mezi 60-1200... Za dalsi - chtel jsem se pripojit na AP na kterem jsem mel nejlepsi signal ale to jsem nemohl a musel jsem tocit antenou na jine AP ktere jsem puvodne vubec nevidel -> ani to me nevadi nejsem z cukru abych si stim nepohnul... Co me ale fakt vadilo ??? Na AP ping 2-3ms super... za AP pruser. Kdyz se me nekdo zepta kde se mi to ztraci povazuji za dostacujici info: seznam IP kde dochazi ke ztrate nebo narustu pingu (jeste jsem nabidl MAC adresy a os na kterym to tam bezi..). Ale ani tady jsem nepochodil.
Jestli jste cetli spravne tak jsem hledal stabilni spojeni se stabilnim pingem ( Co se tyce toho CS tak to hraju i ted pres wifi a (zaplatpanbuh) uz se stabilnim pingem ale ma to minus a to ze cena je vic nez jednou takova. Kazdopadne bych rad podekoval all zucastnenym za rady.

n00b

abych nezapomel... pokud uz chcete pingovat z widli (win) pomoci prikazu ping tak nedavejte jenom ping -t neco ale dejte velikost packetu alespon na 1000 tj ping -l 1000 -t neco.... takhle spis poznate kvalitu konektu. Jinak doporucuju pingplotter kterej vypisuje all potrebny info o siti

Medwyn

Byl jsi pripojen na stepku? Pokud ano, tak vez, ze se zde prave testuje nova technologie a ja osobne mam za posledni den MAXIMALNI PING na seznam asi 40ms. Prumerne 14ms. Jsem na lanu.

A nemysli si ze k nam sem jeste nedorazil ping plotter a -l XXXX !!!!

:evil:  :evil:

A jestli nejses spokojenej, tak si zapadni k providerovi, ktery te uspokoji. Asi pro tebe nejsou free.nety dost dobre..

Mr.Gespant

No Medwynovi trosku ujely nervy...

To ze pojedes po spatnym spoji jsem te varoval hned jak si otocil na Hegemona...Mas primou viditelnost na Stepku, ktera by se do tvych pozadavku na ping bez problemu vesla, ale mels svou hlavu, tak netrucuj...

Mohl bych vedet u koho jsi nepochodil se seznamem AP pres ktery si jel? Ja ti na to odpovedel, ze s tim nic neudelam... Nebo mam behat s packetama sam?

Kdyz si nenechas poradit, tak si zustan u IPW...
Mimochodem tva nabidka, ze kdyz ti dame na pater tvuj gameserver na CS, tak ze nam uvolnis 5GB na disku pro nase potreby me opravdu rozesmala...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Medwyn

Citace: "n00b"abych nezapomel... pokud uz chcete pingovat z widli (win) pomoci prikazu ping tak nedavejte jenom ping -t neco ale dejte velikost packetu alespon na 1000 tj ping -l 1000 -t neco.... takhle spis poznate kvalitu konektu. Jinak doporucuju pingplotter kterej vypisuje all potrebny info o siti

Jo a mimochodem, mas spatne vyplneny profil. Precti si pravidla fora.

n00b

1) byl jsem pripojenej na hegemon. Ze znas ping plotter je fajn a ze vis co ze se tam strka jeste to -l je taky gut ale stim cholerizmem se nech lecit. Nenapsal jsem nic spatnyho a nebylo to proti nikomu mireny... Forum je od toho aby jsi zde napsal svuj nazor nebo poznatek viiis. Tudis si nejdriv precti co se pise a o co jde a nesleduj jen posledni prispevek...

2) Co se tyce toho serveru tak to znelo takhle : Dame server v sestave AMD 1600XP+ / 256DDR 333 RAM / 20GB disk z toho ze nam staci 5GBa tech zbylich cca 13-13,5GB (odecti system) je vase + reklama na domene + reklama na vybranych hernich domenach ! Tudis pls nekomol to co jsem ti psal... Posilal jsem mail s nabidkou i vasemu predstavenstvu.

3) Nad nikym neohrnuji nos jen sdeluji sve poznatky... Co se tyce stepky nenechal jsi me na ni pripojit a chtel jsi at se pripojim na hagemona

4) fakt se nebudu hadat.... prijde me to trosku zcestny

Mr.Gespant

Mimochodem KLFREE si testoval necely dva dny, takze si tezko mohl neco zjistit o stabilite site...

Muzes nam rict k cemu je nasemu sdruzeni 13 GB?? A k cemu je reklama, kdyz jsme neziskovka??

JA TE NECHTEL PRIPOJIT NA STEPKU?? Mam sem hodit vypis z ICQ logu??? Ted jsi me nastval... Sam jsem te na Stepku premlouval!!!
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Medwyn

Citace: "n00b"byl jsem pripojenej na hegemon...

Tak v tom pripade verim, ze jsi nebyl spokojen s pingem :)  8)
OK uznavam, lehce mi ruply nervy...

n00b

to je v poho... jinak si myslim ze den nebo dva staci. Ja jsem jednoduse pripojenej defakto porad. Dost hraju CS / spravuju mail server / spravuju domeny / spravuju hostingy. Z toho pro me plyne ze kdyz chci nekam prejit prejdu tam kde to fachci. Protoze jsem zrovna behem toho testovani nefachcil a potreboval jsem delat otocil jsem si antenu zpatky. Je na tom neco divnyho ?
mimochodem prvni forum kde fachci )) na odpoved ani necekam asi uz tady je ))

n00b

Citace: "Mr.Gespant"Mimochodem KLFREE si testoval necely dva dny, takze si tezko mohl neco zjistit o stabilite site...

Muzes nam rict k cemu je nasemu sdruzeni 13 GB?? A k cemu je reklama, kdyz jsme neziskovka??

JA TE NECHTEL PRIPOJIT NA STEPKU?? Mam sem hodit vypis z ICQ logu??? Ted jsi me nastval... Sam jsem te na Stepku premlouval!!!

ten vypis si sem klidne dej.. ja ti budu posilat zase ten muj co jsem ti odpovidal... jinak kdyz nepotrebujete server nevadi nepotrebujete reklamu nevadi... jen jsem to nabizel

ta debata se uhejba nekam jinam....

Mr.Gespant

sice se uhejba jinam, ale bud ferovej a nelzi...

21.1.2005 23:07 ----> n00b
zamer bud stepku nebo hegemona, ozvi se mi - budu chtit vedet essid a kanal, pridelim ti testovaci IP a uvidis sam...

21.1.2005 23:14 n00b ---->
ja to zkusim asi na toho hagemona ten je nejbliz.. kdyz to nepujde muzu tu lamu ?

21.1.2005 23:20 ----> n00b
nedovolim ti palit zbytecne az na lamu, kdyz mas v ceste stepku... navic je stepka bliz do netu nez lama...rusit eter na 2,4GHz... proste nemuzes palit pres pulku kladna jen proto, ze si linej otocit antenou... :-))


co se tyce nasi nezkusenosti s pingplotterem :

21.1.2005 23:08 ----> n00b
mimochodem ted jsem na pul hodiny pustil pingplotter a mam prumerny ping na seznam 46ms... ale musim priznat ze to dvakrat vyskocilo nad dveste...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

flashx

Myslim že server hosting velice rádi zařídí třeba v kasablance
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

Tom733

Citace: "n00b"2) Co se tyce toho serveru tak to znelo takhle : Dame server v sestave AMD 1600XP+ / 256DDR 333 RAM / 20GB disk z toho ze nam staci 5GBa tech zbylich cca 13-13,5GB (odecti system) je vase + reklama na domene + reklama na vybranych hernich domenach ! Tudis pls nekomol to co jsem ti psal... Posilal jsem mail s nabidkou i vasemu predstavenstvu.

Asi sem trochu out, ale jednak nechapu k cemu by Sdruzeni bylo 13 GB na necim serveru, kdyz ma diskoveho prostoru na svych serverech vice nez dostatek.

A dal mi neni jasna ta reklama ? Jako ze by na strankach Klfree byla neci reklama ? Nebo naopak ze by "reklama" na Sdruzeni byla na nejakych hernich serverech ? Proc ???

Uz takhle technici nestihaji vyrizovat zadosti o pripojeni.
Kdo se pripojit chce, tak se o nas dozvi. Kdo je linej hledat informace, tak tu nema co delat a at si jde ke komernimu ISP se vsemi "vyhodami" ;-)
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

n00b

Citace: "Mr.Gespant"sice se uhejba jinam, ale bud ferovej a nelzi...

21.1.2005 23:07 ----> n00b
zamer bud stepku nebo hegemona, ozvi se mi - budu chtit vedet essid a kanal, pridelim ti testovaci IP a uvidis sam...

21.1.2005 23:14 n00b ---->
ja to zkusim asi na toho hagemona ten je nejbliz.. kdyz to nepujde muzu tu lamu ?

21.1.2005 23:20 ----> n00b
nedovolim ti palit zbytecne az na lamu, kdyz mas v ceste stepku... navic je stepka bliz do netu nez lama...rusit eter na 2,4GHz... proste nemuzes palit pres pulku kladna jen proto, ze si linej otocit antenou... :-))


co se tyce nasi nezkusenosti s pingplotterem :

21.1.2005 23:08 ----> n00b
mimochodem ted jsem na pul hodiny pustil pingplotter a mam prumerny ping na seznam 46ms... ale musim priznat ze to dvakrat vyskocilo nad dveste...

no fakt je ze sis z toho vybral to co se ti hodi do mlejna... tady je zase neco ode me

ICQ History Log For:    
         70920595  MrGespant
Started on Wed Feb 09 19:02:03 2005
--------------------------------------
MrGespant  21.1.200 22:45 no tak mas dve moznosti... bud Stepka -
                              predpokladam primou viditelnost... je to ten
                              panelak na sidlisti, kterej je nejbliz k tobe...
                              je tam toho na strese hrozne moc... to poznas...

Zvonecek   21.1.200 22:46 stepka me vypadava

Zvonecek   21.1.200 22:46 lama je lepsi

Zvonecek   21.1.200 22:46 90-100% linka 95-100% signal

MrGespant  21.1.200 22:46 nebo Hegemon - roh ulice kozinova trojanova...

MrGespant  21.1.200 22:47 nedovolim ti palit zbytecne az na lamu, kdyz mas
                              v ceste stepku... navic je stepka bliz do netu
                              nez lama...

Zvonecek   21.1.200 22:47 na tenmoc nevidim protoze ten je vis a za barakem
                              tusim... je to nekde u AXE ?

n00b

budu pokracovat....

Zvonecek   22.1.200 15:52 na tuhle IP je to ok ale za ni dal uz ne... sou
                              tam dalsi AP nez to jde do brany

Zvonecek   22.1.200 15:52 a tam je nekde chybka

MrGespant  22.1.200 15:52 no tak mi rekni to IP...

MrGespant  22.1.200 15:52 at ho muzu pingnout z druhy strany...

Zvonecek   22.1.200 15:53 tak mmt ja ti reknu ktery AP sou nejvytizenejsi a
                              kde to dela nejvetsi bugr

Zvonecek   22.1.200 15:54 silver-2prazska a backbone hazej nejvic eroru a a
                              naskakuje tam ping

MrGespant  22.1.200 15:55 BOZE MUJ... JA SE Z TEBE ASI ZBLAZNIM...


.....

MrGespant  22.1.200 15:55 napsal si tohle :
                              15:46:23 Zvonecek: takze ja mam neprerusenej
                              konekt s AP s 0% stratama... pri trasovani se za
                              AP nedostanu tak jak muze bejt problem u me (
                             

MrGespant  22.1.200 15:55 tak co je pravda?

Zvonecek   22.1.200 15:55 co co je pravda rikam ti ktery AP sou proste
                              vytizeny chces i MAC adresy ???

MrGespant  22.1.200 15:56 to ze to jede blbe jsem ti vysvetlil, protoze je
                              to zaloha, tak vo co go?

MrGespant  22.1.200 15:56 NE NECHCI... to vim i bez tebe...

MrGespant  22.1.200 15:56 ale co ja s tim mam delat?

Zvonecek   22.1.200 15:56 no nic ptal ses kde se to ztraci tak sem ti to
                              rek )

Zvonecek   22.1.200 15:56 nic

MrGespant  22.1.200 15:56 psal si ze ti to nejede a ze ti to vypadava hned
                              na prvnim AP..

MrGespant  22.1.200 15:57 tak jsem se to snazil resit a ty mluvis o necem
                              jinym...


jestli chcete nekdo celej rozhovor tady s MrGespantem necham to klidne nekde ke stazeni.... ja se snazil ale ono to nekdy musi bejt oboustrany