Fakt bych chtel ale...

Založil n00b, Leden 21, 2005, 09:20:57 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Mr.Gespant

no prvni prispevek jasne dokazuje ze jsem te chtel dat na Stepku a ze jsem ti zakazal LAMU - takze ses sam usvedcil ze lzi...

Druhy prispevek nevim o cem vykazuje... Fakt jsem nepochopil co si tim chtel rict...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

jo

n00b: promin, ze jsme ti jeste oficialne neodpovedeli.
Udelam to tady verejne, tvou zadost jsme minule pondeli probrali pri jednani
Rady a zamitli. Reklama na neregionalnim verejnem hernim serveru pro
Klfree je zbytecna, i dalsi benefity nejsou pro Klfree dostatecne (10GB?).
Zadost neresila pomerne dulezitou cast - kdo hradi odebranou elektrickou
energii (cca 3 500 Kc rocne). Server by pravdepodobne jen zbytecne
zvysoval traffic - uziral konektivitu clenum Klfree. Ti uz svuj vlastni herni
server maji diky Petru Smotkovi.

Tohleto handrkovani koho kam pripojit moc nechapu. Pravidlo je jednoduche:
na nejblizsi neuplne vytizeny pripojny bod (=AP - pokud objektivni mereni
signalu merici sadou neukaze nejake odchylky - stin vsesmerove, sektorove
anteny).

P. S.
Prosim, vypln si udaje v profilu.

Pyjamarama_no_of

hezky se tu hadate.. ale poznamka ke GameZone, takze od ty doby co ji nespravuje muj zamestnavatel, jde do kytek, www.gamezone.cz je defakto clusterova farma, takze i kdyz tam mate fajn pingy, to co je za tim a hlavne kam vas to vsude presmeruje, to si ani ja radsi nechci domyslet (a to momentalne koukam na jeji vytizeni)

Mr.Gespant

Jses trosku out... KLFREE ma svoji vlastni gamezone... gamezone.klfree.net
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Pyjamarama_no_of

.... chlape ... mam pocit ze ty ses out.. za A) tazatel nemel o Vasi gameZone ani paru ....  B) jak flashx napsal "Příkaz PING na gamezone.cz [80.188.162.113] s délkou 32 bajtů:" .... a pochybuju ze vym ate vnitrni IP Pool co ma CTc :-))) .... takze nejsem out.. ale ty ses out a mam pocit ze ses utopil v debate ;-) ... peace thru power ...

Mr.Gespant

no nechci se s tebou o nicem hadat, ale tady uz bylo jen takovy vyvrcholeni ty debaty, do ktery si bohuzel nevidel. Ja si to tady znova neprocital, co kdo napsal, jen jsem cerpal z toho co si pamatuju...

Slo o to, ze si k nam na pater chteli umistit svuj CS server a nebo vyuzivat nasi GZ - je to na dlouhy povidani - jestli mas opravdu zajem tak mi napis mail...

Ty prvni prispevky flashX byli v dobe, kdy jsme nevedeli co chtej...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

mato

Rad by som sa pripojil v budapestskej ulici. Zo zaciatku by stacill aj po kabli , pokial sa to da
. Je tu niekto kto by mi s tym pomohol .

Pitbull

Citace: "mato"Rad by som sa pripojil v budapestskej ulici. Zo zaciatku by stacill aj po kabli , pokial sa to da
. Je tu niekto kto by mi s tym pomohol .

Zjisti si jestli uz neni pripojenej barak ve kterym bydlis, kdyz napises na
pripojit@klfree.net tak ti to (doufam) reknou to by ti pak stacilo natahnout
kabel, jestli ne tak budes muset koupit antenu atd.  ( A nebo sehnat
dalsich 6 lidi z baraku na pripojeni  :D )
Nemam tu zadny trapny kecy. LOL

Pyjamarama

Citace: "mato"Rad by som sa pripojil v budapestskej ulici. Zo zaciatku by stacill aj po kabli , pokial sa to da
. Je tu niekto kto by mi s tym pomohol .

cus.... v budapeststky mam kamose ... bydli primo v tom "prvnim baraku" ... a ma tam i AP .. tak dej pls cislo vchodu ... a ja se podivam  a dam vedet ;-)

mato

Citace: "Pyjamarama"
Citace: "mato"Rad by som sa pripojil v budapestskej ulici. Zo zaciatku by stacill aj po kabli , pokial sa to da
. Je tu niekto kto by mi s tym pomohol .

cus.... v budapeststky mam kamose ... bydli primo v tom "prvnim baraku" ... a ma tam i AP .. tak dej pls cislo vchodu ... a ja se podivam  a dam vedet ;-)

Ja tiez byvam v provm baraku , otazka je z ktoreho konca sa na to pozeras. Kazdopadne cislo vchodu je 2126 .

belgarat

Hehe, vite, mozna je to lepsi resit pres evidencni clenu, kde JSOU cisla popisna kde kdo bydli :) nez tak ze "mam kamose ktery ..."

Bez urazky :) se uz stalo ze jsou historicky pripojeni lidi ze 3 vchodu vedle sebe kazdy svou antenou, protoze nebyl zadneho kamos v baraku a evidence kdysi nebyla moc prohledavatelna.

P_no_of

... jenze.. kamos neni u KLF .. ale chce prejit ... ;-) .... "ha a co reknu ted" .. bele ;-).....

PS : nemyslis si ze bych sem mu neco jinak psal ?

belgarat

Mnjo, zas jsem byl premoudrely :) to se stane i v lepsich rodinach.

Belerby

Citace: "P_no_of"... jenze.. kamos neni u KLF .. ale chce prejit ... ;-) .... "ha a co reknu ted" .. bele ;-).....

PS : nemyslis si ze bych sem mu neco jinak psal ?
8)
Pij beer, at je meer *22*

Pyjamarama

Citace: "belgarat"Mnjo, zas jsem byl premoudrely :) to se stane i v lepsich rodinach.

v pohode.. prece se nic nedeje ;-) ....

btw : kdo vymysli nazvy AP ? :-) ...
btw2 : mate pokrytou tu diru co je mezi Vitry, Budapestskou a Zari ? ... tri panelhausy co sou docela v dire .... (jen se ptam ;-) )