Technické problémy a další nedostatky...

Založil cosmos, Únor 14, 2005, 11:05:35 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

cosmos

I přes to, že kvůli nemoci nevysíláme živě, zkusili jsme spustit dnes non-stop vysílání. Bohužel server Gomen stále padá (již od včerejška, kdy muselo být dokonce díky velmi častým výpadkům vysílání zrušeno). Škudlik dnes zjistil jakýsi peer spoj mezi Silver-Midway, který údajně Gomena "rušil"... Už se zdálo být vše v pořádku, ale vysílání stále vypadává (někdy po půl hodině, jindy častěji a server Gomen je nedostupný)... (Než jsem dopsal až sem, vypadl 2x). Proto omluvte nestabilní vysílání. Děkujeme za pochopení. Doufáme, že se situace brzy vyřeší.
25

cosmos

Bohužel potíže s vysíláním stále přetrvávají a zdá se, že Gomen má blíže nespecifikované potíže udržet stream... Zkusíme zatím vysílat i přes výpadky...  :roll:
25

cosmos

Díky Škudlikovi se zatím podařilo provizorně opravit výpadky... Chyba je mezi Silver-Úplet.
25

cosmos

Počítač, ze kterého probíhalo vysílání se opravuje. Snad již brzy bude vše v pořádku...
25

majkl

: czela.net ::

belakos

Obavam se, ze je mala sance. Na dchubu sem zaslech, ze ma cosmos novou praci a tak nestiha :cry: Nedivim se, protoze s tim radiem musi byt silena prace. Jak rad sem poslouchal Harryho :?

Mr.Gespant

jj... radio byla fajn myslenka... ale tohle se casem dalo cekat...  :cry:

Ale snad ještě zasáhne nějaká síla... :lol:
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

kuba

skoda radia naposledy kdyz jelo tak se mi tam neslo pripojit....
na shoutcastu muzu poslouchat cro :))
sakra koukam za ani shoutcast mi nejde :(

cosmos

Zdravím všechny, kteří už KLFREE 1 pohřbili... Od května máme nové stránky a také nové vysílání s novými pořady, z čehož plyne jediné: zbytečně NEDÉMONIZOVAT...  :)
25

cosmos

Již od včerejšího večera, cca od 21 hod. patrně "nejede" IceCast server přes který vysíláme na serveru Goldheart. Důvody neznáme.  :cry:
25

belgarat

Citace: "cosmos"Již od včerejšího večera, cca od 21 hod. patrně "nejede" IceCast server přes který vysíláme na serveru Goldheart. Důvody neznáme.  :cry:

Vcera jsem musel restartovat Goldheart (zmena v HW), a na vyzvu ke kontrole/znovuzprovozneni sluzeb nikdo nereagoval. Oznameni o vypadku je ve foru spravcu.

cosmos

Citace: "belgarat"
Citace: "cosmos"Již od včerejšího večera, cca od 21 hod. patrně "nejede" IceCast server přes který vysíláme na serveru Goldheart. Důvody neznáme.  :cry:

Vcera jsem musel restartovat Goldheart (zmena v HW), a na vyzvu ke kontrole/znovuzprovozneni sluzeb nikdo nereagoval. Oznameni o vypadku je ve foru spravcu.

Aha, tak az bude Skudlik aktivni, zrejme to znovu nahodi, protoze IceCast na Goldheartu zprovoznil on... :idea:  :?
25

cosmos

Škudlikem nahozeno...  :wink:
25

skudlik

ble ble ble .. no nejsem taky furt doma no :D .. vyzva o tom, ze se bude neco dit sla v 7:30 vecer .. to uz jsem nebyl doma no :) .. Halt hura akce maji svoje nasledky :D

Pristi reboot goldhearta by to melo uz ustat.

belgarat

Tahle hura akce pada na moji hlavu... posluchacum radia se omlouvam (uz mne mirne servali i z Hradce :-/)